زمان اهدای جام به پرسپولیس مشخص نیست
۹۲۰۸۸۳
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۳
۵۶۷۸ 
فتاحی:
مسئول برگزاری بازی‌های لیگ برتر گفت:باشگاه پرسپولیس درخواست داده بود که در بازی با پیکان جام را بالای سر ببرند اما بازی با پیکان بدون تماشاگر شد و حالا باید ببینیم درخواست جدید آنها چیست.

خبرگزاری فارس: سعید فتاحی، مسئول برگزاری بازی‌های لیگ برتر در خصوص اینکه چرا محل بازی سایپا و استقلال بین شهر قدس و ورزشگاه آزادی دست به دست می‌شد، گفت: مرجع این خبرها سازمان لیگ است. آنطور که من خواندم آقای صادقی سرمربی سایپا گفت که باید باشگاه در این باره تصمیم بگیرد. یکسری مسائل باید روال قانونی‌اش طی شود. بله احتمال داشت بازی به ورزشگاه آزادی برود. ما 23 شهریور برنامه بازی را اعلام کردیم و به خاطر اینکه ورزشگاه پاس قوامین نمی‌تواند از پرسپولیس و استقلال میزبانی کند، چون جمعیت زیادی می‌آید، به همین دلیل بازی یا باید در آزادی برگزار می‌شد یا ورزشگاه تختی.

وی ادامه داد: امکان برگزاری بازی در ورزشگاه تختی نبود و به همین دلیل بازی به ورزشگاه شهر قدس منتقل شد، چرا که این بازی نمی‌توانست در استان دیگری برگزار شود. باشگاه سایپا ورزشگاه اولش را پاس قوامین و ورزشگاه دومش را شهدای شهر قدس اعلام کرده است. حتی بازی با پرسپولیس در هفته پانزدهم هم در همین ورزشگاه برگزار خواهد شد. مشکلات بدهی از سال گذشته وجود داشت که خدا را شکر حل شد. درخواست داده شد که بازی به ورزشگاه آزادی برود، اما با ورزشگاه آزادی به توافق نرسیدند. از مسئولان شهر قدس بابت تلاش‌هایی که برای انجام این بازی صورت دادند تشکر می‌کنم.

فتاحی درباره کار نکردن گیت‌های تماشاگران برای این بازی، گفت: فقط بحث گیت‌ها نبود. باشگاه پیکان در این ورزشگاه میزبانی می‌کند و حتی در قسمت جایگاه ویژه هم چون فکر می‌کردند تعطیلات است می‌خواستند تعمیراتی انجام دهند، اما متأسفانه چون قرار شد بازی اینجا برگزار شود نتوانستند این کارها را انجام دهند. بازی پیکان و شهر خودرو هم در همین ورزشگاه است و بازی با پرسپولیس هم همین جاست و به همین خاطر مشکلات گیت باید خیلی زود حل شود.

مسئول برگزاری بازی‌های لیگ برتر در مورد اهدای کاپ سوپرجام به پرسپولیس که درخواست دادن آن در یک بازی خانگی داده شد، گفت: باشگاه پرسپولیس درخواست داده بود که در بازی با پیکان جام را بالای سر ببرند، اما بازی با پیکان بدون تماشاگر شد و حالا باید ببینیم درخواست جدید آنها چیست، چرا که درخواست جدیدی هنوز به دست ما نرسیده است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:23 - 1398/07/29
فتاحی یک اسنپ بگیر جام رابهش بده بگو اینا ببردم باشگاه پرسپولبس پس دیگه این اداهاچیه؟
Iran, Islamic Republic of
19:30 - 1398/07/29
مردک بی شعور کی شمارا به این پست گماشته با این همه گند زدن
Iran, Islamic Republic of
19:30 - 1398/07/29
مردک بی شعور کی شمارا به این پست گماشته با این همه گند زدن
Iran, Islamic Republic of
19:48 - 1398/07/29
توفیقی افشا گری کرد ،، کسی نیومد بگه نه نیست ،، این که نوکر سینه چاک قرمزاست ،خودش دو دستی میبره میده
پاسخ ها
سجاد خیاط
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
نه پس نکنه باید بدن به کیسها
Iran, Islamic Republic of
22:04 - 1398/07/29
بده به سپاهان شما که الکی به سپاهان جام میدین این هم روش
Iran, Islamic Republic of
22:42 - 1398/07/29
کاپ سوپر جام؟
مگر مسابقه ای برگزار شد؟
Iran, Islamic Republic of
15:06 - 1398/07/30
تومملکت ما بدونه برگزاری مسابقه به یک تیم جام میدهند تو دوسال دوتا جام بدونه برگزاری مسابقه
کشورهای دیگه بفهمند میگند اینا عقلشون را ازدست دادند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج