فتح‌الله‌زاده: من سر هواداران استقلال کلاه نگذاشتم
۹۲۱۴۵۵
۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸
۲۵۳۶ 
علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال گفت: فقط بدهی شخص شفر، اندازه کل بدهی‌های من است، نمی‌دانم چرا اینها را نمی‌بینیم.

خبرگزاری میزان: علی فتح‌الله‌زاده در خصوص اینکه هواداران استقلال در بازی با سایپا و در برخی از بازی‌های قبلی این تیم خواستار حضور او در باشگاه به عنوان مدیرعامل و جدایی فتحی شدند و شعار دادند اظهار داشت: خوشبختانه استقلال در بازی با سایپا موفق شد ۴ گل به ثمر برساند و این نشان می‌دهد وقتی بخواهیم و اراده کنیم کسی نمی‌تواند جلوی تیم بایستد.

وی افزود: برای به آرامش رفتن استقلال باید به ۲ موضوع توجه کنیم. اول اینکه از توهم بدهی‌های گذشته خارج شویم و دوم اینکه به تیم برسیم. در زمان ما خادم از سوی گودرزی وزیر ورزش وقت به عنوان نماینده وزارت به ما گفت که بررسی‌ها از ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس صورت گرفته و این ۲ تیم به ترتیب ۴۵ و ۷۵ میلیارد بدهی دارند. این حرف من نیست و نماینده وزارت این را گفت. حالا دلیل اینکه چطور پرسپولیس توانست ۲ برابر ما بدهی‌ها را بدهد، ولی ما در خواب هستیم را نمی‌دانم.

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال تصریح کرد: اصلا همه بدهی‌های گذشته برای من، آیا بدهی پروپیچ هم برای من بود؟ آیا من موجب بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی شدم؟ یا جانواری و پادوانی هم من مسئولش بودم؟ چرا امروز هوادار فتح‌الله‌زاده را صدا می‌زند؟ من در کربلا بودم و، اما وقتی در تهران نام من را صدا می‌زنند چطور می‌توانم خط داده باشم. در کجای فوتبال جهان وقتی تیم ۳ بر صفر پیش افتاده روی سکو‌ها شخص دیگری را تشویق می‌کنند؟

فتح‌الله‌زاده ادامه داد: برخی دوستان می‌گویند من چند رسانه دارم، اما اصلا اینطور نیست. من فقط یک رسانه دارم به نام استقلال جوان و در آن هزینه می‌کنم و آنجا همیشه حمایتی بوده است. اگر جرات دارید بگویید دیگر کدام رسانه برای من است. شما رسانه دارید پول باشگاه دست شماست، بعد من رسانه دارم؟ وقتی ۱۰۰ رسانه علیه شما می‌نویسند، اینها را هم من خط دادم؟ بی‌انصافی تا کی تا کجا؟ انسان باید مرام و معرفت داشته باشد.

وی گفت: چرا وقتی تیم ۴، ۳ گل زده هوادار من را تشویق می‌کند؟ به خاطر این است که فتح‌الله‌زاده با هواداران صادق بوده و سر آنها را کلاه نگذاشته است. نه تنها من، بلکه افتخاری هم صادق بود. هوادار می‌دانست که او می‌خواهد کاری انجام دهد، اما نمی‌تواند. الان هوادار از بی‌اخلاقی‌ها ناراحت است.

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال درباره اینکه گفته می‌شود او به برخی از بازیکنان سابق این تیم خط می‌دهد، تصریح کرد: خود آنها هم می‌دانند که اینطور نیست. منزوی و ماجدی در باشگاه هستند و هوادار را می‌شناسند. مگر می‌شود به کل ورزشگاه خط داد؟ خداراشکر می‌کنم که همه ورزشگاه نام من را صدا زد و دیگر کسی نمی‌تواند بگوید کسی به آنها خط داده است. متاسفانه دوستان به جای اینکه از ما دلجویی کنند مدام به ما تهمت می‌زنند. متاسفانه اطراف آقای مدیرعامل افرادی جمع شده‌اند که به او مشاوره غلط و آبکی می‌دهند و همه اینها فقط برای خودشیرینی است. خدا شاهد است که اینطور نیست. اگر من خط می‌دهم پس چرا شما نمی‌دهید؟ شما که همه چیز دستتان است.

فتح‌الله‌زاده ادامه داد: وقتی کسی مدیرعامل است همه با او هستند من که در باشگاه کاره‌ای نیستم. شما این ظلم را علیه من متوقف کنید مطمئن باشید خداوند هم به شما کمک می‌کند. شما ظلم می‌کنید، من هم چیزی نمی‌گویم بعد این بلا سرتان می‌آید. فقط بدهی شخص شفر، به اندازه کل بدهی‌های من است. پس چرا اینها را نمی‌بینیم؟ لطفا سعی نکنید تیم را در حاشیه ببرید. ما از تیم حمایت می‌کنیم، چون مربی و بازیکنان خیلی زحمت می‌کشند. خوشبختانه هوادار از همه ما باهوش‌تر است. امیدوارم این اتفاقات برای برخی درس باشد تا از این پس صادق باشند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: الان باید به سرمربی و تیمش کمک کرد و من با تمام وجود از تیم حمایت می‌کنم. ما در استقلال کارمند نبودیم و این تیم را عاشقانه دوست داریم. تا روزی که زنده هستم از استقلال حمایت می‌کنم و آنهایی هم که تهمت می‌زنند را به خدا واگذار می‌کنم. باید این بچه بازی‌ها را کنار گذاشت. من هر بار برای رفاقت تلاش می‌کنم، اما گویا برخی خط می‌دهند و نمی‌خواهند این اتفاق رخ دهد. استقلال نباید به حاشیه برود و برای همین الان وقت حمایت از تیم است. امیدوارم تیم روند خوب خود را طی کند و پیروزی‌ها تداوم داشته باشد.

انتشار یافته: 18
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:48 - 1398/08/01
دکترای فتوشاپ از جمهوری آذرباییجان
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
وهمچنین شوالیه قلابی از ..... خخخخخخ۶۶۶۶۶۶۶
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
فتل فتوشاپ چک بی محل کش
Iran, Islamic Republic of
12:06 - 1398/08/01
فقط حاج فتح الله .از طرف هوادارای استقلالی خوزستان
پاسخ ها
مکتب نرفته
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۶
عجبا ،میگه من کربلا بودم ،موقع کودتا ی ترکیه فتل گولن هم آمریکا بود.
Germany
12:08 - 1398/08/01
تا استقلال یک بازی بر ده این فتح الله زاده سر کلش پیدا میشود
Iran, Islamic Republic of
12:18 - 1398/08/01
کلاه را معمولا یک بار سر مخاطب می گذارند وبرای بارهای بعد فریب خورده مانند مارگزیده می شود که از ریسمان سیاه و سفید می ترسد وهوشیار شده و دیگر کلاه سرش نمی رود ولی می شود گفت که مدام درحال شیره مالیدن به سر هواداربرای زمینه چینی کلاه بزرگ گذاشتن برسرانهایید ،در واقع تمامی بدبختی ها وبدهی ها وپسرفت های ایجاد شده در باشگاه خودشمایید .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
پیرمردپرسپولیسی...مشکلات باشگاه استقلال به توچه ربطی داره...ماازشمانظرنخواستیم..نمیخواهیم نظربدین کی روبایدببینیم....کل اگرطبیب بودی ..سرخوددواکردی...تاج هروقت فتح الله زاده بوده بهترین ستاره هاروگرفته...اندو..نکونام..اکبرپور...خسرو..جباری...رحمتی..همین قلعه نویی روباهزینه باشگاه فرستادالمان دوره مربیگری ببینه...اگه ادم بخوری بود به تیم هم میرسید..نه مثل این اقا فقط بخور بخور...خطیرباپول بازیکنهاتوسوییس خونه خرید...
United Arab Emirates
12:27 - 1398/08/01
فتل بیشرف
پاسخ ها
ناشناس
United Kingdom
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
حاجی تورا خدا دست ازسرما هواداران بردارید.چقدر شماها وپیشکسوتان استقلال حاشیه دارید؟اگر نون گندم نخوردید دست مردم که دیدید.پیروانی شد سرپرست رقیب .جیک خلیلی درنیامد.حالا میخواست اینطرف بود.زمین وزمان به هم میدوختند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
راست میگه کلاه کیسه تنان را برداشته
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
راست میگه کلاه کیسه تنان را برداشته
Iran, Islamic Republic of
12:57 - 1398/08/01
بیشرف ترین و دروغگو ترین آدمیه که تو این فوتبال دیدم
Iran, Islamic Republic of
13:16 - 1398/08/01
کلاه نذاشتي با مافيا گري ولابي قهرمان شدين
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
فقط حاجی
Iran, Islamic Republic of
19:52 - 1398/08/01
استاد جعل تو با کیسه صافی خخخخ
United States
18:28 - 1398/08/16
حاج فتل بیخیال شو تیمو نبر تو حاشیه جان مادرت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج