روحانی: دولت دوازدهم کارآمد و قوی است
۹۲۱۵۰۸
۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۱
۱۰۴۴۴
رئیس جمهور با تأکید بر ضرورت حضور ایران اسلامی در صحنه رقابت‌های صنعتی، علمی و اقتصادی منطقه‌ای و بین‌المللی، اظهار داشت: بی‌تردید چنانچه در مسیر حق، راستی، درستی، اخلاق، تعاون و کمک به یکدیگر گام برداریم حضور و موفقیت در این صحنه به راحتی امکان‌پذیر است.

خبرگزاری ایسنا: حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز چهارشنبه در جلسه هیأت دولت با اشاره به قرار گرفتن در آستانه سالروز رحلت پیامبر عظیم الشأن اسلام(ص) و شهادت امام مجتبی(ع) و علی بن موسی الرضا(ع)، گفت: پیامبر اسلام(ص)، پیامبر رحمت، هدایت و اخلاق بود و مهم نیست که پیامبر(ص) چه تعداد از مردم را مسلمان کرد و یا مسلمانان چه سرزمین‌هایی را فتح کردند و یا در چه جنگ‌هایی پیروز و یا شکست خوردند بلکه مهم این است که پیامبر عظیم الشأن اسلام(ص) فرهنگ جدیدی به جامعه عرضه کرده و تحول و انقلاب بزرگی بوجود آوردند.

روحانی: دولت دوازدهم کارآمد و قوی است

رئیس جمهور افزود: خداوند متعال نه تنها پیامبر اسلام(ص) را رحمت برای مسلمانان و منطقه حجاز می‌داند بلکه ایشان را رحمت برای همه جهانیان می‌شناسد و هدف نهایی این پیامبر(ص) اخلاق بود.

روحانی خاطر نشان کرد: در انقلاب اسلامی هم زمانی پیروز هستیم که در کشورمان اخلاق حاکم باشد و چنانچه در جامعه‌ ما دروغگو در منظر افکار عمومی سقوط کند و کسی که تهمت می‌زند، منفور گردد و سوء ظن، منکر و برادری معروف باشد، این مسیر، مسیر اسلام و قرآن مجید است و انقلاب اسلامی نیز با حرکت در این مسیر معنا می‌یابد.

رئیس جمهور اظهار داشت: اینکه برخی بخواهند درشت‌گویی کرده و سخنان غیرمنطقی و بی‌پایه و واهی و شعاری را به عنوان انقلاب محسوب کنند، اینگونه رفتارها شاید به برخی از انقلاب‌ها شباهت داشته باشد ولی هیچ ربط و شباهتی به انقلاب اسلامی ندارد.

روحانی با بیان اینکه راه انقلاب اسلامی پیروی از سیره و پیامبر اسلام(ص) است، گفت: اگر رفتار، اخلاق، هدایت‌خواهی، تواضع و دوستی‌مان به پیامبر شباهت داشته باشد در آن صورت در مسیر اسلام و ایمان واقعی هستیم.

رئیس جمهور همچنین با تسلیت شهادت امام مجتبی(ع) ایشان را سبط اکبر پیامبر اسلام(ص) توصیف کرد و گفت: پیامبر اسلام(ص) به وجود امام حسن(ع) و امام حسین(ع)، فخر می‌کردند و آنان را سرور جوانان بهشت نامیدند و به امام علی(ع) فرمودند که خداوند امتیازاتی به شما داده که حتی من هم آنها را ندارم. یکی از آنها داشتن فرزندانی مانند امام حسن(ع) و امام حسین(ع) است که هیچ کس چنین فرزندانی ندارد و همچنین بانویی چون حضرت فاطمه زهرا(س) و پدرزنی داری که هیچ‌کس به مقام‌شان نمی‌رسد.

روحانی سبط اکبر پیامبر(ص) اسلام را مظهر صلح، مصلحت و وحدت امت اسلامی دانست و گفت: شاید برخی دقت کافی نداشته باشند که شهامت، شجاعت، صبر و ایستادگی در صلح بالاتر از صبر و استقامت در جنگ است و چه بسا مصلحت امت و جامعه اسلامی برای تندروها قابل فهم نباشد، همانطوری که در جریان صلح حدیبیه، تندروها در مقابل آن قرار گرفتند و به پیامبر طعنه می‌زدند که عجب صلح‌نامه‌ای امضاء کرده‌ای که حتی در آن از عنوان رسالت نیز صرف نظر کردید.

رئیس جمهور تأکید کرد: شهامت در صلح، سخت‌تر از شهامت در میدان نبرد است و امام حسن(ع) از چنین شهامتی برخوردار بودند، چنانچه تندترین جملات را برخی از یاران نزدیک امام حسن(ع) به ایشان روا داشتند، اما امام(ع) راه خود را ادامه داده و صلحنامه را امضاء کردند، چرا که آن را به مصلحت و بقاء اسلام می‌دانستند.

روحانی با تأکید بر اینکه هدف اسلام نه جنگ و نه صلح بلکه مصلحت اسلام و جامعه است، گفت: این مصالح گاهی در صلح و زمانی در جنگ تعریف می‌شود.

رئیس جمهور در ادامه امام رضا(ع) را امام سیاست، مناظره و گفتگو و تحمل توصیف کرد و اظهار داشت: اینکه شخصی حکومتی را قبول نداشته باشد و آن را حکومت جائر بداند ولی بخاطر مصلحت مردم ولایتعهدی را علیرغم میل خود بپذیرد، کار آسانی نیست و به صبر و تحمل بالایی نیازمند است؛ چه بسا اگر این تندروها در آن روز بودند در مقام خانه امام رضا(ع) تظاهرات می‌کردند.

روحانی با اشاره به اینکه حکومت هارون و مأمون، حکومتی بود که دنیای آن روز را تحت سیطره داشت و ابرقدرت به تمام معنا بود، گفت: امام رضا(ع) به خاطر مصلحت دنیای اسلام علیرغم میل خود هم سفر کردند و هم ولایتعهدی را پذیرفتند و هم در تمام مناظره‌ها شرکت و بحث کردند و در این مناظره‌ها توانست علم اهل بیت(ع) را معرفی و تبیین کند و عالم آل محمد(ص) شد.

رئیس جمهور اظهار داشت: پیروی از الگوی پیامبر(ص) و امام مجتبی(ع) و امام رضا(ع) برای همه ما مغتنم است تا شرح حال و سیاست آنها را بدانیم و از مسیر آنها پیروی کنیم.

روحانی در بخش دیگری از سخنان خود به راهپیمایی اربعین و حماسه بزرگی که ملت بزرگ ایران در این مراسم آفریدند، اشاره کرد و گفت: در این حماسه بزرگ همه مردم و خادمان مردم افتخار آفریدند و در جریان این مراسم 300 هزار نفر از طریق هوایی و 300 هزار نفر نیز از طریق قطار و جمعیت میلیونی نیز با استفاده از سایر وسایل نقلیه خود را به حرم مطهر امام حسین(ع) رساندند.

رئیس جمهور افزود: بیش از 3 میلیون نفر در نهایت آرامش، امنیت و با اخوت و برادری در مراسم شرکت کردند و خانه عراقی‌ها به روی همه ایرانی‌ها باز بود و معتقدم در چنین مراسمی بیش از تعداد جمعیت نحوه رفتار و سلوک آنان اهمیت دارد که به خوبی شاهد آن هستیم.

روحانی افزود: راهپیمایی اربعین یک حرکت خانوادگی و دسته جمعی است، لذا در تحکیم بنیان خانواده، صله رحم و اتحاد دو ملت ایران و عراق بسیار تأثیرگذار است، ضمن اینکه افتخار دنیای اسلام نیز محسوب می‌شود و در هفته آینده نیز مردم ایران ارادت خود را به امام هشتم(ع) نشان خواهند داد.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به ملت ایران، ‌اظهار داشت: سال گذشته، سال بسیار سختی بود، اما خوشبختانه از ابتدای سال جاری خداوند آرامشی را بر مردم نازل کرده که می‌توان آن را پاداش صبر، مقاومت و رفتار نجیبانه مردم ایران در برابر یک ظلم بزرگ دانست.

روحانی تصریح کرد: مردم ایران به خوبی می‌دانند چه کسی به آنها ظلم می‌کند و چه کسانی باعث شدند برجام صدمه ببیند و می‌دانند که برجام چه آثار و برکاتی می‌توانست برجای گذارد. با شکوفایی برجام بود که در سال 95، بزرگترین رشد اقتصادی جهان را داشتیم.

رئیس جمهور اضافه کرد: در سفر به نیویورک 3 نفر از رهبران بزرگ دنیا با تحیّر گفتند که ایران چه جاذبه‌ای دارد که بعد از برجام تمام شرکت‌های بزرگ دنیا به سمت آن روانه شدند.

روحانی تصریح کرد: برجام نشان داد که اقدام ملت ایران و دیپلماسی ایران و صلح حسنی و سیاست رضوی و رحمت محمدی چقدر می‌تواند، تأثیرگذار باشد و این را به خوبی لمس کردیم که چگونه زندگی مردم به سمت بهبود در حال حرکت بود و به همین دلیل بود که رژیم صهیونیستی، عربستان و تندروهای آمریکا نتوانستند آن را تحمل کنند.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: دشمنان تصور می‌کردند که با ضربه به برجام می‌توانند نظام ایران را از بین ببرند، اما ملت ایران هوشیارتر از آن است که فریب دشمنان را بخورد.

روحانی گفت: البته عده‌ای نیز در داخل به دنبال تحریک مردم بودند، مبنی بر اینکه ترامپ و حتی نتانیاهو خیلی هم آدم‌های بدی نیستند و این دولت است که ناکارآمد است، اما مردم دست رد به سینه و دهان آنها زدند و گفتند که ترامپ و نتانیاهو و سایرین افراد خوبی نیستند و ما به توانایی دولت خودمان باور داریم.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: دولت تدبیر و امید همان دولتی است که در سال 95 رشد 12.5 درصدی را ایجاد کرد و 3 سال مداوم تورم را تک رقمی نگه داشت و صادرات را بر واردات غیرنفتی پیشی داد و در بنزین، گازوئیل، گندم، حتی دانه‌های روغنی کشور را به سمت خودکفایی برد و برای اولین بار در تاریخ ایران را در دادگاه جهانی پیروز کرد.

روحانی افزود: دولت تدبیر و امید همان دولتی است که نه تنها سانتریفیوژ آی‌آر8، بلکه سانتریفیوژ آی‌آر9 را هم ساخت و نه تنها رآکتور اراک را از بین نبرد بلکه آن را مدرن کرد و مسیر توسعه آن را گام به گام ادامه خواهد داد. همچنین بهترین سامانه پدافند هوایی و بهترین ناوچه و زیردریایی در دوران این دولت ساخته شده است.

رئیس جمهور گفت: امروز همچنین شاهد بیشترین آزادی در دانشگاه‌ها بخصوص در ایام 16 آذر هستیم و شرکت‌های دانش بنیان در دوره این دولت توانستند در کشور تحول ایجاد کنند.

روحانی اضافه کرد: در سال 98 هر ماه یکهزار میلیارد تومان طرح آب و برق، افتتاح کرده و تا پایان سال افتتاح خواهیم کرد و علیرغم همه فشارها قیمت ارز را کنترل کرده‌ایم. لذا این دولت کارآمد و قوی است و دولتی است که وقتی وارد نیویورک می‌شود، محور همه مذاکرات قرار می‌گیرد و همه برای دیدار با رئیس جمهور از همدیگر سبقت می‌جویند.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: دولت همه ملاحظات و تدبیر و هوشمندی را بکار می‌گیرد و به دنبال آن است که در مذاکرات چه چیزی به دست می‌آورد که به مصلحت و منافع ملت ایران است.

روحانی افزود: هنوز هم برای مذاکره پیام می‌دهند و پیام خواهند داد و البته دولت راه خود را با عزت ادامه خواهد داد.

رئیس جمهور با بیان اینکه شرایط اقتصادی در سال جاری نسبت به پیش‌بینی‌هایی که اواخر سال گذشته کرده بودیم، بسیار بهتر است، گفت:‌ آمار تورم نقطه به نقطه که بعضاً تا 52 درصد بالا رفته بود در شهریور ماه 34.5 درصد و امروز به 28.3 درصد رسیده است و این روند کاهش تورم نقطه به نقطه تا پایان سال ادامه خواهد یافت. تورم سالیانه نیز در بازده دوازده ماهه از41.9 درصد امروز 41.3 درصد شده است؛ لذا 0.6 درصد کاهش داشته‌ایم.

روحانی قوای مقننه و قضائیه، رسانه‌ها، صدا و سیما و همه مسئولین کشور را به همدلی و یاری فرا خواند و گفت: بی‌تردید اگر در این مسیر همه با هم باشیم نه تنها شکست نخواهیم خورد، بلکه موفق شده و آمریکا شکست خواهد خورد، لذا بیایید با برادری و اخوت بیشتر همدیگر را یاری کنیم.

رئیس جمهور با اشاره به اهمیت ایجاد اشتغال در کشور، اظهار داشت: اقدامات خوبی در این زمینه آغاز شده است و آن را با قوت ادامه خواهیم داد چرا که معتقدیم بیکاری پایه همه گرفتاری‌ها و مفاسد است.

روحانی افزود: امروز همه کالاهای ضروری در بازار موجود است و این موضوع بسیار مهمی است و همه دستگاه‌های نظارتی باید نظارت دقیق داشته باشند، تا شاهد وضعیت بهتری در زمینه قیمت کالاها نیز باشیم.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه در زمینه شرکت‌های دانش‌بنیان نیز اقدامات خوبی آغاز شده است، اظهار داشت: این شرکت‌ها فارغ‌التحصیلان دانشگاهی را جذب می‌کند و این می‌تواند برای جوانان روحیه‌بخش باشد. با حمایت از این شرکت‌ها توانسته‌ایم بسیاری از قطعاتی را که تحریم بوده، در داخل کشور تولید کنیم.

روحانی با تأکید بر اینکه مبارزه با فساد به طور واقعی در دولت پیگیری می‌شود، گفت: سه لایحه شفافیت، مبارزه با فساد و تعارض منافع در این راستا، تدوین و به تصویب رسیده است و معتقدیم تا زمانی که در کشور شفافیت نباشد، بقیه امور در مسیر مبارزه با فساد جنبه نمایشی دارد و به درد ملت نمی‌خورد. البته اگر این گونه اقدامات برای انتخابات است، حرفی در آن نیست اما اگر واقعاً به دنبال از بین بردن فساد هستید، باید شفافیت، رقابت سالم و صادرات غیرنفتی توسعه پیدا کند.

رئیس جمهور نشانه اصلی اقتصاد سالم را برخورداری از قدرت رقابت دانست و گفت: اگر در بازارهای منطقه‌ای و جهانی نتوانیم با دنیا رقابت کنیم، نمی‌توان در اقتصاد به جایی رسید. لذا اگر در بخش‌های مختلف از جمله صنعت، کشاورزی، تکنولوژی، داروسازی و خدمات، توانستیم با کشورهای منطقه و جهان رقابت کنیم می‌توانیم در مسیر توسعه اقتصادی گام برداریم و اگر چنین رقابتی شکل نگیرد، راه به جایی نخواهیم برد.

روحانی تصریح کرد: راه این است که در بازارهای مالی و اقتصادی جهان حضور و رقابت داشته باشیم و در این راستا وظیفه ما این است که در صحنه بین‌المللی زمینه را برای حضور و رقابت اقتصادی آماده سازیم، چرا که اگر درها قفل باشد، کاری نمی‌توان از پیش برد.

رئیس جمهور تصریح کرد: باید در مجامع و کنوانسیون‌های جهانی در مسیر تحقق منافع کشور و روان‌سازی مبادلات مالی و بانکی اقدام کرد و در این مسیر شعار، کارساز نیست.

روحانی خاطر نشان کرد: افتخار ما این است که با تروریست‌ها و فساد می‌جنگیم و مقابله می‌کنیم، لذا نباید اجازه دهیم که در سیستم بانکی‌مان اتهام پولشویی به ما بچسبد و این به زیان کشور است، البته در خصوص FATF که برخی به آن حساسیت دارند سخنی نمی‌گویم، اما چرا یک عده در مقابل 4 لایحه‌ای که در دولت و مجلس به تصویب رسیده، مانع‌تراشی می‌کنند و جلوی دولت و مجلس ایستاده‌اند؛ اینگونه اقدامات به نفع کشور نیست.

رئیس جمهور گفت: باید روابط خود را با جهان روان کنیم به نحوی که بتوانیم کالاهای خود را صادر کرده و بازارهای کشورها را فتح کنیم.

روحانی با بیان اینکه مدام از دانشگاه و حمایت از آن سخن گفته می‌شود، اظهار داشت: باید توجه داشت که برای علم و نوآوری دانشگاه‌ها باید تقاضا وجود داشته باشد و تقاضا از سوی شرکت‌های بزرگ بویژه شرکت‌های خصوصی امکان‌پذیر است، چنانچه صاحب هر شرکت بزرگی به دلایل مختلف روانه دادگاه شود، قطعاً تقاضایی شکل نخواهد گرفت، البته باید با فساد مبارزه کرد، اما نباید شرکت‌ها تعطیل شود.

رئیس جمهور افزود: اینگونه اقدامات به هر دلیلی از جمله اینکه بخواهید در انتخابات شعاری را مطرح کنید به ضررتان تمام خواهد شد و در فردا روزی خواهند گفت که چه کسی کشور را تعطیل کرده است؛ لذا باید از شرکت‌های خصوصی حمایت کنیم.

روحانی گفت: تحقیق و پژوهش دانشگاهی در نهایت به کتاب و جزوه‌ای تبدیل شده و در قفسه کتابخانه قرار می‌گیرد و اینگونه تحقیقات در صورتی عملیاتی می‌شود که تقاضایی برای آن از طرف شرکت‌ها وجود داشته باشد و بهترین تقاضا برای اینگونه تحقیقات شرکت‌های خصوصی هستند.

رئیس جمهور تصریح کرد: مسیر و راه پیشرفت و توسعه کشور کاملاً مشخص و روشن است، باید اجازه دهیم که تحول بزرگی در کشور ایجاد شود تا شرایط بهتری داشته باشیم.

روحانی گفت: اگر به دنبال گذران زندگی و در حد خوردن و آشامیدن باشیم با شرایط فعلی نیز می‌توان آن را ادامه داد، اما اگر به دنبال توسعه، پیشرفت و سرآمد شدن در دنیا هستیم، باید در مسیر رقابت در بازارهای جهانی قرار بگیریم و این است که می‌تواند افتخارآفرین باشد.

رئیس جمهور تصریح کرد: افتخارآفرینی فقط در دنیای رقابت و حضور در بازارهای جهانی امکان‌پذیر است.

انتشار یافته: 101
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1398/08/01
برو خودت رو مسخره کن با این جلسات مضخرف هیئت دولتت. برو روضتو بخون
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
درود بر روحانی
﷼﷼﷼﷼﷼
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
اخه بدبختی روضه خوانی هم بلد نیست
چندین بار در روضه خوانی عمر و شمر را با هم جابجا گفته
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
لطفا رای بدین لااقل هوچی وبی لیاقت ها ریس جمهور نشن لطفا به آدم رای بدین
Iran, Islamic Republic of
13:27 - 1398/08/01
لطفا بذار دیگران نظر بدن در مورد کارآمدی شما ...اصلا بذار شرایط فعلی تو و دولتت رو شرح بده
Iran, Islamic Republic of
13:28 - 1398/08/01
تو این شیش سال هیچ نکردی تو این یه سال و نیمه میخوای مارو سرآمد کنی؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
بعد از ونزوئلا دوممون کرد تو دنیا دیگه اینم کارآمدیش اون ارزهای ۴۲۰۰ تومنی جهانگیری که باعث اونهمه رانت شد و ...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
کار خوبی کرده. حق مردم احمق همینه.
Iran, Islamic Republic of
13:33 - 1398/08/01
باور کنید تو اون مک بوک روی میزش داره فیلم میبینه...
پاسخ ها
﷼﷼﷼﷼﷼
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
فیلم چی چشم من روشن با فیلتر یا بی فیلتر‌
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
اینترنت اینا فیلتر نداره ریال جان
Iran, Islamic Republic of
13:35 - 1398/08/01
هیچ بقالی میگه ماست من ترشه بدترین ریس جمهور در تاریخ انقلاب هستن .. وناکارامدترین دولت
Iran, Islamic Republic of
13:36 - 1398/08/01
هیچ ماست فروشی نمیگه ماست من ترشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
حيف ماست فروشي كه در مقام مقايسه قرار بكيرد !
Iran, Islamic Republic of
13:36 - 1398/08/01
آره جان هیات دولتت
Iran, Islamic Republic of
13:37 - 1398/08/01
جناب روحانی خودتون ازدولت تعریف بکنید یامردم؟
ما که مردم کمرمون خم گردیده بااین تورم وگرانی ها
Iran, Islamic Republic of
13:42 - 1398/08/01
...
مگه اینکه خودت از خودت تعریف کنی...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
جمع کنید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
خسته نباشی؟!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
واقعا اگه چند برابر شدن قیمتها ارامش است ملت بدبخت که شماها گردانندگان روزگارشان باشید
Iran, Islamic Republic of
13:49 - 1398/08/01
آره خیلی هم در نابودی ارزش پول ملی هم در نابودی محیط زیست هم در بی اعتبار شدن پاسپورت ایرانی خیلی قوی و کارآمد عمل کرد
Iran, Islamic Republic of
13:50 - 1398/08/01
کسی که از خودش تعریف تمجید کند همش چاخان.ما مردم نه دوست داریم نه قبولت داریم.
Iran, Islamic Republic of
13:52 - 1398/08/01
مثل همیشه دروغ میگه..
Iran, Islamic Republic of
13:53 - 1398/08/01
البته، شما فعلا قربون ساق و سم طلایی دولتت برو، نیازی به نظر دادن هم نداره، ملت خودشون چشم و گوش دارن
Iran, Islamic Republic of
13:54 - 1398/08/01
کارآمد و قوی هستید و حال و روزمون اینه و اوضاعمون قمر در عقربه پس وای به روزی که کارآمد نبودید
Iran, Islamic Republic of
13:56 - 1398/08/01
یک بار اجازه بده دیگران و بخصوص مردم از دولت شما تعریف کنند
بدبخت کردید مردم را
Iran, Islamic Republic of
13:57 - 1398/08/01
دكتر،واقعا خودت چنددرصدبه حرفهائي كه ميزني اعتقادداري!!!!!
Iran, Islamic Republic of
14:00 - 1398/08/01
این نظر خودته. نظر ملت ایران نیست
خود گویی و خود خندی عجب مرد هنر مندی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
دولت دوازدهم به قدری کارآمد بود که مردم دیگه تصمیم گرفتن رای ندن
Iran, Islamic Republic of
14:00 - 1398/08/01
''''دولت دوازدهم '' کار آمد و قوی ' در برابر آزار به ملت ایران!
Kuwait
14:05 - 1398/08/01
بجز خودش بگویند دولت قوی است
Iran, Islamic Republic of
14:08 - 1398/08/01
بهترین دولت تاریخ ایول خدا قوت هیچ کسی نتونست اینطوری اقتصاد شکوفا کنه تو امیر کبیر تاریخ ایرانی متشکریم بهترین ریس جمهور هستی خیلی ممنون ما همه بدهکارتیم دولت دوازده رکورد دولت دهم زد همیشه اولی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
ماست بخور سکته نکنی توخودت خرابی کنی
United States
14:11 - 1398/08/01
مردم در بدترین شرایط زندگی میکنند' چقدر دروغ باید بشنویم
Iran, Islamic Republic of
14:12 - 1398/08/01
زرشک مگه خودت از خودت تعریف کنی
Iran, Islamic Republic of
14:15 - 1398/08/01
بعله دولت دوازدهم در بیچاره تر کردن مردم فوق العاده قوی و کار آمد هست
Iran, Islamic Republic of
14:19 - 1398/08/01
چرا دورغ میگی دولت کجا کارآمده .
Iran, Islamic Republic of
14:19 - 1398/08/01
بی خیال عجب ساقی خوبی داره جنسش تضمینی برده همه را در فضا
Iran, Islamic Republic of
14:21 - 1398/08/01
کارامد؟الان بخندیم یاگریه کنیم
پاسخ ها
بدون نام
United States
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
بزک نمیربهارمیاد ..کمبیزه باخیارمیاد
Iran, Islamic Republic of
14:26 - 1398/08/01
بله هر دو حسن هستین،اما این کجا و آن کجا؟!!!
Iran, Islamic Republic of
14:27 - 1398/08/01
خدایا اینا با چه رویی انقدر دروغ میگن!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
14:29 - 1398/08/01
کدام دولت ما که از دولت شما کارآمد ندیدم تنها چیزی که دولت شما آن را اجرا نکرد نظارت دروغگویی بود واقع متاسفم واسه دولت شما هدفشان فقط خالی کردن جیب مردم هست
United Arab Emirates
14:30 - 1398/08/01
خداروشکردردولت تدبیراجناس خیلی ارزان شدن ازلبنیاتبگیرکه سطل ۴۵۰۰تومان شد۱۸۰۰۰تومانشکرخداربگوجه ۳۵۰۰شد۲۰۰۰۰تومانبروبالادلارکه نگوارزانه ۳۲۰۰تومان بودشد۱۸۰۰۰تومانعله برکت الله
Iran, Islamic Republic of
14:32 - 1398/08/01
اینقدر گندزدیدکه اگر تمام درختان کاغذودریاهامرکب شوندقابل نوشتن نیست.
واقعاسالهای سباهی برای کشوررقم زدید.
Iran, Islamic Republic of
14:35 - 1398/08/01
قوی درزمینه اختلاس رانت رشوه و......علی ماشاالله.
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
همچنین تو زمینه وعده های سرخرمن دادن ، بلف زدن ، خالی بستن ، تهمت زدن به دیگران واقعا بی نظیر و عالی. علی برکت الله
France
14:43 - 1398/08/01
دولت دوازدهم ناکارآمد و ضعیف ..
تیتر مسخره .. دولت مسخره ..
..
Iran, Islamic Republic of
14:49 - 1398/08/01
روحانی برای تقویت روحیه خودش این حرفها را میزنه.
Iran, Islamic Republic of
14:49 - 1398/08/01
عروسی که مادرش تعریفش بکنه ....
پاسخ ها
بدون نام
Singapore
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
توگرونی وبیکاری وسختی قوی بود که اینده هم میخوادهمینطورقوی ترکنه .
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1398/08/01
کشور رو در فقر و بدبختی فرو بردی با چه رویی حرف از کارامدی میزنی؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
14:56 - 1398/08/01
برگرد یه نگاهی به دولت های قبل بنداز یه حساب سر انگشتی بکن ببین چه گندی زدی به اقتصاد مملکت
Iran, Islamic Republic of
15:07 - 1398/08/01
انقدر دروغ گفته خودش،هم باورش شده
Iran, Islamic Republic of
15:24 - 1398/08/01
بله برای آقازاده ها نه برای قشری ضعیف
Iran, Islamic Republic of
15:40 - 1398/08/01
حرف ازاین پوچ وبی ارزش ترنشنیده بودم
Iran, Islamic Republic of
16:02 - 1398/08/01
از فقر و مصیبتی که ملت گرفتارش شدن معلومه
واله صد رحمت به سنگ پای قزوین قدیمیها یه چیزای راجع به این صنف میگفتند ما باور نمیکردیم
Iran, Islamic Republic of
16:07 - 1398/08/01
مشک آنست که ببوید.... نه آنکه عطار بگوید
از خود تعریف و تمجید کردن نشانه چیست؟
Iran, Islamic Republic of
16:11 - 1398/08/01
خدا به مردم رحم کنه
Canada
16:15 - 1398/08/01
مردم ایران ب سختی زندگی میکنند تو کشورهای دیگه دست فروش شدن ‌چکارکردید
Iran, Islamic Republic of
16:15 - 1398/08/01
مشک آن است ک خود ببوید نه آنکه عطار بگویند
Iran, Islamic Republic of
16:16 - 1398/08/01
کارامدی و قوی بودن دولت اصلاحطلب شما را در افزایش قیمتها با وجود کاهش قیمت دلار می بینیم ؟!!؟؟؟!!!؟؟؟؟؟؟!!//....؟
Iran, Islamic Republic of
16:44 - 1398/08/01
من نمی دونم کجاش کارآمد .چرا تو روت کم نمیشه؟
Iran, Islamic Republic of
16:47 - 1398/08/01
حسن جون چی میزنی توی توهمی،قدرتت یه خورده زیادی نیست مردمو له کردی بابا بکش کنار باد بیاد
Iran, Islamic Republic of
16:48 - 1398/08/01
من کشف کردم جناب روحانی استعداد چی دارند،اینکه در روستای ما در چلغوزآباد ،با انتصاب شورای ده ،۵+۱ رای بشود نائب هشتم دبیر هفتم پنجمین شورایار ده،افتاد !!!
United Arab Emirates
16:50 - 1398/08/01
اگردولت قوی وکارامداست پس چراوضع مردم بداست وبدترمیشودپس مردم رابه سخره گرفته ایی
Iran, Islamic Republic of
16:56 - 1398/08/01
مشک آن است که ببوید نه آنکه عطار بگوید
Iran, Islamic Republic of
16:59 - 1398/08/01
جناب روحانی عزیز ! لطفا یه نگاه به زندگی وزرا، سفرا، فرزندان و دامادهاو بستگانشون، بکن بببین چطور هر روز خبر اختلاس، رانت خواری و فساد شون در میاد. تازه هنوز خیلی از اونها رو نشده. انصافا با وجود این نشانه ها میشه گفت دولت کارآمد است. اگر دولت ما اسلامی است آیا همان رفتاری که حضرت علی با برادرش نابینایش عقیل داشت، شما هم دارید؟
Iran, Islamic Republic of
17:22 - 1398/08/01
تو رو خدا منصف باشین بنده خدا فقط تو اینهمه ۲۰ فقط یه دونه ۱۹ گرفته .ول کنین بابا شاگرد خوبیه .البته به گفته خود حاج حسن من نمی دونم .
Iran, Islamic Republic of
17:29 - 1398/08/01
خدایی راست میگه من که نمی‌بینم این همه چیزهای که ایشون میگه البطه ایشون روحانی هستند دروغ که نمیگه نه ..؟
Iran, Islamic Republic of
17:46 - 1398/08/01
منکه باور کردم این دولت قوی شده باور ندارید ؟ اگه قوی نبود که یهویی نان را پنجاه درصد گران نمیتوانست بکند و فرداس که بنزین را هم هزار و پانصد اعلام بفرمایند.
Iran, Islamic Republic of
17:58 - 1398/08/01
دیگه بیشترازاین شعر نگو حسن اومدی کلید بسازی خودتم قفل کردی رومردم داداشت که دزد از آب دراومد
Iran, Islamic Republic of
18:16 - 1398/08/01
خودتون احساس رضایت می کنید ملت نه
Canada
18:31 - 1398/08/01
چرا حرف مفت میزی الهی داغ بچه هات به دلت بیفت قیمت یه نون را ارزه نداری ثابت نکه داری کسی پهنم بارت نمیکنه شرف نواری دروغ گوی بزرگ مرگ رهبر اینا پخش کنید تا بخونه
Canada
18:33 - 1398/08/01
ملتا نابود کردی خدا ریشتا بکنه این دعای 80 ملیون نفره به حق تو خجالتم خوبه دزر کثیف
Iran, Islamic Republic of
18:38 - 1398/08/01
برمنکرش لعنت!!!!!!
اگر من که بازنشسته آذر 97هستم پاداشم را بگیرم. حف شما را باور می کنم!!!!!!
Kuwait
18:46 - 1398/08/01
کار آمدی برای رونق فقر و بد بختی درماندگی ‌‌‌بیچاره گی ‌‌‌بله
Kuwait
18:47 - 1398/08/01
خجالت هم خوب چیزی است
Iran, Islamic Republic of
19:24 - 1398/08/01
مشک آن است که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید
Iran, Islamic Republic of
19:26 - 1398/08/01
کدام دولت ؟ ما الان ۶ ساله دولت نداریم که شما داری از آن حمایت میکنی
Iran, Islamic Republic of
19:43 - 1398/08/01
بذرهمه مشکلات توکشورپاشیدازخودشم تعریف میکنه.آمارطلاق.فساد.رشوه.اختلاس.فقرمالی........
Iran, Islamic Republic of
21:01 - 1398/08/01
البته اگر معلولین مظلوم فراموش شده بهزیستی نباشند باماهیانه 100وهشت تومن که نون خشکی هم نمی دهند آقای رئیس جمهور که برایت رأی دادیم تا کمی ازمشکلات کم شود
Iran, Islamic Republic of
21:18 - 1398/08/01
علاوه بربازسازی پل تخریب شده اسالم تالش،بیمارستان جدیدتالش هم مدتی است که ساخته شده ولی یاتجهیزات نداردویا....،هرچه زودترافتتاح شودوازنیروهای تحصیل کرده شهرتالش استخدام شود!
Iran, Islamic Republic of
23:14 - 1398/08/01
خود گویی و خود خندی عجب.....هنرمندی

دیدم لایق لفظ مرد نیستی نقطه چین گذاشتم
Iran, Islamic Republic of
00:44 - 1398/08/02
اره اینم مثل نظر سنجیته
Iran, Islamic Republic of
01:38 - 1398/08/02
اون چیزی که دلمون میخاد بهت بگیم رو که خبری بازپخش نمیکنه. اکتفا میکنیم به این که خیلی پررویی روحانی
United Arab Emirates
02:29 - 1398/08/02
اقا یه سوال چرا سنگ پای قزوین فقط توقزوین تولید میشه حالا توشهرای دیگه مثلا سنگ پای سمنان یا جای دیگه معدن نداره
Iran, Islamic Republic of
09:08 - 1398/08/02
وقتی تریبون یک طرفه باشه و هیچ سوال و جوابی از حضرتعالی نشه و به هیچکس هم پاسخگو نباشی و مجلس هم بیخیال باشه نتیجه اش میشه جنابعالی که رکود و تورم و بیکاری بی سابقه کشور رو که به لطف دولت کارآمد وقوی شما به وجود آمده رو نبینی و از اقدامات نکرده ات دفاع کنی ! وقتی مسئولان زندگی برای خودشون درست کردند که از درد و رنج مردم بی خبر باشن و از داخل ماشین به چهره مردم نگاه کنن و آمار بدن نتیجه اش بهتر از این نمیشه !
Iran, Islamic Republic of
13:12 - 1398/08/02
آره تو بمیری حسن دولت دوازدهمت خیلی کار آمده
Iran, Islamic Republic of
06:17 - 1398/08/03
... .چقدرهم ازخود راضی
علی برکت ا..
Iran, Islamic Republic of
11:58 - 1398/08/07
جمع کن کاسه کوزته بی عرضه اگه یه کارگر افغانی می امد به جای شما حالا وضع کشور این نبود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج