جانشین نویر در بایرن مونیخ مشخص شد
۹۲۱۶۵۸
۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۹
۱۳۶۱۰ 
الکساندر نوبل، دروازه بان جوان شالکه در حال انتقال به بایرن مونیخ است.

ورزش سه: الکساندر نوبل در ماه های اخیر درون دروازه شالکه عملکرد درخشانی داشته و بسیاری این دروازه بان 22 ساله را یکی از آینده دارترین سنگربان دنیای فوتبال می دانند. بایرن مونیخ در سالهای اخیر معمولا علاقه زیادی به جذب استعدادهای جوان آلمانی نشان داده و الکساندر نوبل نیز از این قاعده مستثنی نیست.

نشریه بیلد مدعی شد بایرن مونیخ با الکساندر نوبل به توافق دست یافته و علیرغم پیشنهاد شالکه برای تمدید قرارداد، این دروازه بان جوان در صورت جدایی راهی بایرن خواهد شد. البته مدیران این باشگاه به نوبل وعده داده اند در صورت انتقال به آلیانس آره نا، قرار نیست وی نیمکت نشین صرف مانول نویر باشد و در طول فصل به وی نیز بازی خواهد رسید.

جانشین نویر در بایرن مونیخ مشخص شد

اما این اتفاق در حالی قرار است رخ بدهد که کاپیتان فعلی بایرن مونیخ نیز در حال تمدید قرارداد خود است. مذاکرات برای تمدید بین مانوئل نویر و بایرن پیش از پایان سال برگزار می شود و هر دو طرف تمایل دارند قرارداد فعلی که در سال 2021 تمام می شود را تمدید کنند.

جانشین نویر در بایرن مونیخ مشخص شد

نویر خواهان تمدید حداقل برای دو سال دیگر و تا سال 2023 بوده و بایرن مونیخ نیز خواهان حفظ این کاپیتان ارزشمند است. اما این پروسه تغییری در روند علاقه بایرن برای خرید الکساندر نوبل ایجاد نخواهد کرد و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، دروازه بان فعلی شالکه تابستان سال بعد راهی بایرن خواهد شد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج