ترافیک فوق‌سنگین در شهرهای شرقی تهران
۹۲۶۵۹۶
۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۰
۴۸۹۹
رئیس پلیس راهور شرق استان تهران گفت: هم اکنون ترافیک فوق سنگین را در شهرهای بومهن، رودهن، گیلاوند را شاهد هستیم.

خبرگزایر فارس: علی سلیمانی رئیس پلیس راهور شرق استان تهران در خصوص اوضاع ترافیکی در شهر های عبوری محورهای شرق استان تهران، اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک فوق سنگینی را به همراه پس زدگی بار ترافیکی در شهرهای گیلاوند، رودهن و بومهن به سمت تهران شاهد هستیم و متاسفانه هموطنان به یکباره و همزمان در پایان روز تعطیل به بازگشت از سفر اقدام کردند.

وی گفت: ترافیک سنگین و پرحجمی هم در محدوده ورامین به قرچک و پاکدشت به سمت تهران گزارش شده و هم وطنان به مرور در حال عبور از این محورها هستند.

سلیمانی افزود: خوشبختانه حادثه خاصی در شهرهای شرق استان تهران رخ نداده و عوامل پلیس راهور ناجا در شهرهای شرق استان تهران با آماده باش کامل و با استفاده ۱۰۰ درصدی از امکانات در سطح شهرها حاضر و با رانندگانی که مرتکب تخلفات درون شهری شوند برخورد قاطع قانونی خواهند کرد.

رئیس پلیس راهور شرق استان تهران بیان کرد: مسافرانی از شهرهای بین جاده ای عبور می کنند از عجله و شتاب پرهیز کرده و با آرامش رانندگی کنند و در هنگام تردد توجه کامل را به جلو داشته و فاصله طولی مناسبی را با خودروهای جلوی داشته باشند.

وی تاکید کرد: رانندگان از انجام هر عملی که باعث عدم توجه و یا کاهش توجهشان به جلو شود پرهیز کنند و با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی صفری بدون خطر را سپری کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:26 - 1398/08/17
هم بد میگن به شمالیا هم هر هفته میرن شمال !
Iran, Islamic Republic of
23:43 - 1398/08/17
وضع مالی خوبه که راحت مسافرت میرن
Iran, Islamic Republic of
07:04 - 1398/08/18
نبود مراکز تفریحی و تخریب مراکز قبلی در کشور به بهانه دور شدن از ارزشها ! ،.....باعث شده ، همه طبقات اجتماعی از ندار ........تا.....دارا ( در کل کشور) به ساخت " مکانی" در خارج از شهر ، جهت گذران اوقات فراقت ، یواشکی،......روی بیاورند که باعث انفجار اجتماعی ، .....تا جاده ای در کشور شده است .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج