اولتیماتوم وزارت بهداشت به فروشگاه‌ها
۹۳۸۵۸۳
۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۴
۸۶۴۲ 
سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: با فروشگاه های عرضه کننده مواد غذایی که اقلام خود را از توزیع کننده های غیر رسمی و غیرمجاز تهیه کنند، برخورد قانونی خواهد شد.

خبرگزاری مهر: سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: با فروشگاه های عرضه کننده مواد غذایی که اقلام خود را از توزیع کننده های غیر رسمی و غیرمجاز تهیه کنند، برخورد قانونی خواهد شد.

کیانوش جهانپور، افزود: تمامی فروشگاه‌های مواد غذایی موظف هستند محصولات و فرآورده های غذایی را از شرکت های پخش مجاز و رسمی تحویل بگیرند و در صورت تحویل اقلام از پخش کننده های غیرمجاز، در مقابل پیامدهای آن مسوول خواهند بود.

وی ادامه داد: در مورد مشاهده جسم خارجی از جمله قرص و کپسول در تعدادی از بسته های فرآورده های غذایی از جمله ویفر، کیک و...، در برخی مناطق جنوبی کشور بررسی های همکاران ما حاکی است موضوع به هیچ‌وجه به سطح تولید و پخش کلان مرتبط نبوده و موارد احتمالی به صورت مشکوکی در سطح عرضه مشاهده یا گزارش شده است که به نظر می رسد موضوعی فراتر از حوزه سلامت بوده و حتی می تواند ابعاد انتظامی، سیاسی و امنیتی داشته باشد.

اولتیماتوم وزارت بهداشت به فروشگاه‌های مواد غذایی

جهانپور افزود: نحوه جاگذاری اجسام خارجی در مواردی که گزارش شده است آن هم در تعدادی از محصولات منسوب به بیش از ۱۲ شرکت مختلف، مشخصا در نواحی خاصی از نوار ساحلی جنوب کشور، ارتباطی به خطوط تولید و کارخانجات صنایع غذایی نداشته و به احتمال قوی افرادی با انگیزه های خاص در سطح عرضه مداخلاتی داشته اند و اولین اقدام در این زمینه رهگیری مسیر پخش این موارد هست که می تواند عامل یا عاملین را مشخص نماید.

سخنگوی سازمان غذا و دارو تاکید کرد: در این راستا موکدا به همه فروشگاه‌های مواد غذایی لزوم تامین اجناس از شرکت های توزیع و پخش مجاز، رسمی و شناسنامه دار مواد غذایی توصیه می شود و در صورت عدم رعایت، با فروشگاه های عرضه کننده ای که اقلام خود را از توزیع کننده های غیر رسمی و غیرمجاز تهیه کنند برخورد قانونی خواهد شد.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:27 - 1398/09/21
درستش اینه که پیگیر باشن و مغازه ها رو که این جنسها به فروش میرسونن پلمپ کنن.البته فایده نداره و شیرینی فروشی در شهر ماکه باعث فروش شیرینهایی با مواد شیمیایی بود بعد از چند ماه دوباره شروع به کار کردن
Iran, Islamic Republic of
10:00 - 1398/09/22
آخه چرا حرف بی خود میزنید به مغازه دار بیچاره چکار کنه این قرص ها مال شرکتهای معتبره مغازه دار از کجا بفهمه داخل کیک چه خبره اگه مسئولین محترم به صرفشون باشه باید پیگیری کنن تا به سرچشمه این جنایت برسن
Iran, Islamic Republic of
11:28 - 1398/09/22
خاک تو سرتون که پیگیر نمی شین ببینید جریان این کیک ها چیه فقط حقوق مفت میگیرید و نمیدونید این کیک ها کجا تولید میشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج