واکنش په‌په به غیبت اوبامیانگ مقابل چلسی
۹۵۲۶۸۰
۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۴
۳۱۰۲ 
نیکلاس په په، ستاره جوان آرسنال مدعی شد هنوز فرصت پیشرفت در این تیم را دارد.

ورزش سه: نیکلاس په په، ستاره جوان آرسنال مدعی شد هنوز فرصت پیشرفت در این تیم را دارد.

نیکلاس په په در تابستان امسال و با انتقال ۷۲ میلیون پوندی از لیل، به عنوان گران‌ترین بازیکن تاریخ آرسنال راهی این تیم شد و اگرچه هنوز نتوانسته به طور کامل ارزش‌های خود را به نمایش بگذارد، اما امیدوار است زیر نظر میکل آرتتا شرایط بهتر شده و او در آینده باز هم پیشرفت کند.

نیکلاس په په گفت: "شرایط در حال بهتر شدن است. من هنوز در حال یادگیری هستم و فضای زیادی برای پیشرفت وجود دارد، اما از نظر درک شرایط، قطعا اوضاع آسان‌تر شده است. میکل آرتتا دقیقا آنچه را که دوست دارد من در زمین پیاده کنم به من توضیح داده و فیلم‌هایی به من نشان داد که موید اهمیت پست من تاکید کرده اند. او به من گفته برای من اینکه سطح بازی من پیشرفت کند چگونه به من کمک خواهد کرد.

واکنش په‌په به غیبت اوبامیانگ مقابل چلسی

غیبت پیر آمریک اوبامیانگ مقابل چلسی؟ قطعا بازی کردن بدون یکی از بهترین مهاجمان لیگ برتر یک ناکامی بزرگ است، اما همه ما باید تمام تلاش خود را برای جبران این مشکل انجام دهیم.

فوتبال یک بازی تیمی است و ما قادر به کنار آمدن با غیبت یک بازیکن خواهیم بود. ما یک تیم با کیفیت و بازیکنان بزرگ دیگری مانند گابریل مارتینلی نیز در اختیار داریم که می‌تواند بازی کنند و همچنان بازیکنان گلزنی در ترکیب آرسنال حضور دارند. "

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج