خبر خوش؛ فیفا، مطالبات ایران را می‌دهد
۹۵۸۸۵۷
۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۹
۳۹۲۹
سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال پس از جلسه با اعضای فیفا در خصوص نشست هایی که طی چند روز اخیر در زوریخ داشتند به نکاتی اشاره کرد.

سایت فدراسیون فوتبال: ابراهیم شکوری- سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در خصوص سفر خود به زوریخ، مقر فیفا گفت: روز چهارشنبه تهران را به مقصد زوریخ ترک کرده و جلساتی را با معاون دبیرکل فیفا، خزانه دار فیفا، مسئول مالی فیفا، مسئول توسعه فوتبال فیفا، مسئول حسابرسی و انطباق فیفا برگزار کردیم.

بیشترین بحث ما پیرامون مسائل مالی، مطالبات فدراسیون و نحوه دریافت مطالبات بود. هم چنین در خصوص پروژه های اجرایی و کمک های فیفا نیز به بحث و تبادل نظر پرداختیم.هم چنین مطالبات باشگاه ها از دیگر مواردی بود که در جلسه با مسئولین فوق مطرح کرده و در خصوص راهکارهای پرداخت و رفع مشکلات فدراسیون فوتبال ایران با توجه به تحریم هایی که وجود دارد، صحبت کردیم.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال ادامه داد: مهمترین بحثی که طبق شعار فیفا مطرح کردیم این است که ورزش و فوتبال باید از سیاست جدا باشد. همانطور که مطلع هستید این شعار فیفا است. متاسفانه این تحریم ها بحث سیاسی است که روی فوتبال ما اعمال می شود و این امر با شعار فیفا و فوتبال در تضاد است. نمایندگان فیفا این موضوع را قبول داشته و در تلاش هستند تا این مشکل برطرف شود.

از طرف فدراسیون فوتبال راهکارهای مختلفی داده شد تا مطالبات خود را دریافت کنیم. مقرر شد حداکثر تا یک یا دو هفته آینده نظر نهایی خود را اعلام کنند و ما بتوانیم به حق فوتبال ایران و باشگاهها برسیم. نکته مهم دیگری که بود این است که مسئولین فیفا نظرشان مثبت بود و اعلام کردند در اولین فرصت مطالبات فدراسیون فوتبال ایران را از فیفا به فدراسیون و باشگاهها پرداخت می کنند. ما تاکید داشتیم با توجه به اینکه فوتبال از سیاست جدا است، فیفا از ما یکسری توقعات و درخواست دارد و در مقابل به عنوان عضوی از فیفا ، فدراسیون فوتبال ایران نیز این درخواست را دارد که این مبالغ حتما پرداخت شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:29 - 1398/11/19
اخه چوپون تو چه ب مدیریت
Iran, Islamic Republic of
17:29 - 1398/11/19
ممنوعیت ورود بانوان ب٨ ورزشگاهها سیاسی نیست؟؟اگه جای مدیران فیفا بودم یه دلار هم بهتون نمیدادم،کلاه بردارای دروغگو.
Iran, Islamic Republic of
17:29 - 1398/11/19
ممنوعیت ورود بانوان به ورزشگاهها سیاسی نیست؟؟اگه جای مدیران فیفا بودم یه دلار هم بهتون نمیدادم،کلاه بردارای دروغگو.
Iran, Islamic Republic of
21:32 - 1398/11/21
و همه طلب مستقیم به حساب پرسپولیس
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج