سرگیجه AFC درباره میزبان مسابقات قهرمانی آسیا
۹۶۴۵۷۵
۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۵
۳۳۳۸ 
در حالی که مسابقات فوتسال قهرمانی ۲۰۲۰ آسیا به دلیل شیوع بیماری کرونا در قاره کهن به تعویق افتاده کنفدراسیون فوتبال آسیا هنوز تصمیم جدیدی درمورد زمان و مکان برگزاری بازی‌ها نگرفته است.

خبرگزاری ایسنا: مسابقات فوتسال قهرمانی ۲۰۲۰ آسیا قرار بود از هفتم اسفند ماه در ترکمنستان برگزار شود اما AFC چند هفته پیش به دلیل شیوع بیماری کرونا و نگرانی از بابت افزایش ابتلا به آن برگزاری این رقابت‌ها را به تعویق انداخت. به خصوص که ترکمنستان نیز قوانین سختگیرانه‌ای در مورد مسائل بهداشتی داشت و این کشور نیز در این تصمیم گیری بی تاثیر نبوده است.

پس از این اتقاق خبر رسید که ترکمنستان حتی حاضر شده قید میزبانی بازی‌ها را هم بزند و در این زمینه سه کشور ایران، تایلند و کویت برای برگزاری این بازی‌ها درخواست میزبانی دادند.

در این میان از یک سو زمان برگزاری بازی‌ها به چالشی جدید برای کنفدراسیون فوتبال آسیا تبدیل شده است چرا که اولا هنوز این بیماری ریشه کن نشده و ثانیا با نزدیک شدن به ماه رمضان و حضور چند تیم مسلمان در بازی‌ها امکان برگزاری مسابقات نیست و باید بلافاصله پس از پایان این ماه بازی‌ها برگزار شود تا با جام جهانی تداخل پیدا نکند. از سوی دیگر هر سه کشور ایران، تایلند و کویت که برای میزبانی بازی‌ها درخواست داده بودند با بیماری کرونا روبرو شدند و به عبارتی شانس خود را برای میزبانی بازی‌ها از دست دادند تا هم زمان برگزاری بازی‌ها و هم مکان آن نامعلوم بوده و کنفدراسیون فوتبال آسیا را دچار یک سردرگمی و سرگیجه کند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج