کاهش ۸۵ درصدی مسافران مترو و اتوبوس
۹۷۶۵۵۹
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۹
۵۵۸۴ 
سرپرست معاونت حمل و نقل شهرداری تهران از افزایش سرفاصله حرکت وسایل حمل و نقل عمومی در پی شیوع کرونا خبر داد.

ایسنا: سرپرست معاونت حمل و نقل شهرداری تهران از افزایش سرفاصله حرکت وسایل حمل و نقل عمومی در پی شیوع کرونا خبر داد.

یوسف حجت با بیان اینکه ستاد کرونا در تهران تصمیم بر کاهش خدمت رسانی وسایل حمل و نقل عمومی در پی شیوع کرونا گرفته است، گفت: برهمین اساسی تمام خطوط وسایل حمل و نقل عمومی پایش شدند تا میزان مسافران آن‌ها احصا شود.

وی با بیان اینکه تعداد مسافران حمل و نقل عمومی بشدت کاهش یافته بگونه‌ای که در پی شیوع کرونا تعداد مسافران ٨۵ درصدکاهش یافته است، افزود: به دلیل تصمیم ستادکرونای استان تهران مبنی بر کاهش ارائه خدمات ناوگان حمل و نقل عمومی سرفاصله خط مترو تهران _کرج به یک ساعت افزایش یافت و مابقی خطوط مترو نیز سرفاصله حرکت قطار‌ها به ١۵ دقیقه افزایش یافت.

حجت با تاکید براینکه تعداد اتوبوس‌های فعال در خطوط اتوبوسرانی نیز کاهش یافته است گفت: جالب است که بدانید در این مدت تعداد مسافران مترو کاهش یافته بگونه‌ای که در خط فرودگاه امام خمینی (ره) در یک روز تنها سه مسافر از آن استفاده کردند یا بعضاً دیده می‌شود که اتوبوس‌ها خالی در سطح شهر تردد می‌کنند.

وی افزود: این سرفاصله‌ها تا پایان بیماری کرونا ادامه دارد، اما خطوط حمل و نقل عمومی مدام پایش می‌شود و در صورت افزایش تعداد مسافران سرفاصله‌ها کاهش می‌یابد، اما تا زمانی که تعداد مسافران به همین تعداد باشد نمی‌توانیم ناوگان را با تعداد بیشتر وارد شهر کنیم.

حجت در مورد آخرین وضعیت اجرای طرح ترافیک در بعد از تعطیلات نوروز گفت: طرح ترافیک در شرایط کرونایی از ساعت٨تا١٧ خواهد بود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج