زالی: خطر کرونا هنوز تهران را تهدید می‌کند
۹۷۷۵۱۸
۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۹
۱۳۱۴۲ 
فرمانده ستاد عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، خواستار تصمیم گیری مسئولان بر اساس طرح فاصله گذاری اجتماعی و ماندن مردم در خانه شد.

خبرگزاری مهر: فرمانده ستاد عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، خواستار تصمیم گیری مسئولان بر اساس طرح فاصله گذاری اجتماعی و ماندن مردم در خانه شد.

علی رضا زالی، عصر پنج شنبه در گفتگو با خبر شبکه پنج سیما، گفت: وضعیت بیماری کرونا در تهران هنوز به ثبات نرسیده و نباید فریب کاهش مراجعات به مراکز درمانی را بخوریم.

وی با عنوان این مطلب که خطرات دوره نهفتگی بیماری هنوز نمایان نشده است، افزود: طرح فاصله گذاری اجتماعی نباید دچار خدشه شود. زیرا در چند روز گذشته با اجرای این طرح، وضعیت تا حدودی قابل قبول شده است.

زالی تاکید کرد: تصمیمات ما نباید با ماندن مردم در خانه تناقض داشته باشد، زیرا در این صورت دوباره شاهد طوفانی شدن بیماری خواهیم بود.

فرمانده ستاد عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، افزود: باید منتظر تکانه‌های بیماری در تهران باشیم، زیرا شرایط در تهران هنوز به ثبات نرسیده است.

وی گفت: کمتر شدن مراجعات به مراکز درمانی نباید باعث شود تا گمان کنیم که خطر این بیماری در تهران فروکش کرده است. هنوز برخی از مسافران به خانه خود برنگشته اند و این دسته از افراد می‌توانند ناقل ویروس به دیگران باشند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:11
Iran, Islamic Republic of
19:19 - 1399/01/14
والا شما مدیران بی لیاقت از کرونا خطرناکتر هستید و مردم را بیشتر تهدید میکنید
Iran, Islamic Republic of
19:21 - 1399/01/14
خیلی ساده ست به خدا. این مسافران که تعداد زیادی نیستند همشون در بدو ورود قرنطینه کنید چرا با دست خودتون بحران درست میکنید بعد چندین برابر هزینه مالی و جانی به مردم تحمیل میکنید. تا دیر نشده مسافران برگشتی را سریعا قرنطینه کنید
Iran, Islamic Republic of
19:23 - 1399/01/14
مسافران همان شهرها بمانن وتا دوهفته نیان تهران تا تهران به ثبات برسد اگر این کاربشه کارشکنانی که توصیهذها راجدی نگرفتن گوشی میاد دستشون
Iran, Islamic Republic of
19:29 - 1399/01/14
چرا دستور شدت به جلوگیری از ترددها را اجرا نمی کنید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج