عمل تنگ کردن واژن
۹۸۶۸۴۲
۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۲
۲۹۶۹۱
رپورتاژ آگهی
شما به عنوان یک خانم شاید در وبسایت‌ها جستجو کرده باشید تا ببینید آیا راهی برای تنگ کردن واژن هست یا خیر. با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری درباره عمل تنگ کردن واژن با شما در میان بگذاریم.

برترین‌ها: تنگ کردن واژن! بله حرف زدن در مورد این جور چیز‌ها معمولا راحت نیست، اما بیایید روراست باشیم؛ شما به عنوان یک خانم هرگز به مسئله تنگ کردن واژن فکر نکرده‌اید؟ حتی شاید در وبسایت‌ها جستجو کرده باشید تا ببینید آیا راهی برای تنگ کردن واژن وجود دارد که بتوانید آن را امتحان کنید، خصوصا بعد از زایمان.

هر چند تنگ کردن واژن نباید موضوع مهم و ضروری باشد، اما خیلی از زنان در این مورد دچار اضطراب هستند. بعضی از خانم‌هایی که به تنگ کردن واژن فکر می‌کنند، تصورشان این است که واژن‌شان شُل شده و به همین دلیل اعتماد بنفس و مهارت‌های جنسی خود را از دست داده و احساس می‌کنند چیزی کم دارند.

تنگ کردن واژن

سفید کردن واژن؛ دلایل و راه‌های درمان آن

جهت مشاوره با دکتر سعیده اسدی - متخصص زنان، زایمان و زیبایی کلیک کنید.

۰۲۱-۷۶۷۰۰۵۱۸

۰۹۰۳۱۷۰۷۴۵۷

آیا واقعا به تنگ کردن واژن نیاز دارید؟

بیشتر خانم‌ها دوست دارند بی‌عیب و خواستنی باشند، خصوصا از جهت جاذبه‌های جنسی. به همین دلیل، بیشتر خیلی‌ها تصور می‌کنند تنگ کردن واژن، راه حل اصلی است، خصوصا بعد از زایمان طبیعی. یک واژن تنگ می‌تواند لذت جنسی را برای هر دو طرف حین رابطه افزایش بدهد.

اما زمانی که واژن شُل می‌شود، ممکن است رابطه جنسی کمتر تحریک کننده باشد؛ و این زمانی است که مسئله‌ی تنگ کردن واژن را می‌توان مطرح کرد. تنگ کردن واژن، فرایندی است که طی آن، عضلات لگن سفت می‌شوند. این کار کمک می‌کند عضلات کف لگن تا حدودی خاصیت الاستیته یا کشسانی بیشتری پیدا کنند و در نتیجه تنگی واژن حاصل شود.

راه و روش‌های طبیعی گوناگونی برای تنگ کردن واژن وجود دارد، اما گاهی خانم‌ها انتخاب می‌کنند که با عمل جراحی، تنگ کردن واژن را انجام دهند. به عمل جراحی برای تنگ کردن واژن، واژینوپلاستی گفته می‌شود.

اما پیش از اینکه به بررسی راهکار‌های تنگ کردن واژن بپردازیم، اجازه دهید به سوال بزرگ‌تری جواب بدهیم: «چرا واژن شُل می‌شود؟». آیا علت شل شدن واژن می‌تواند نداشتن رابطه جنسی، رابطه جنسی بسیار زیاد، زایمان طبیعی و یا انجام نادرست تمرینات ورزشی باشد؟

نیاز به تنگ کردن واژن؛ واژن چطور شل می‌شود؟

برخلاف باور عمومی که رابطه جنسی زیاد می‌تواند واژن را شُل کند، شل شدن واژن می‌تواند چند دلیل داشته باشد که شامل زایمان طبیعی، یائسگی و فرایند اجتناب ناپذیر پیری می‌شود. در هر یک از این موقعیت‌ها، شما استروژن از دست می‌دهید و این می‌تواند منجر به شل شدن یا افتادگی واژن شود. بیشتر یا کمتر رابطه جنسی داشتن هیچ ارتباطی با خاصیت الاستیته یا خاصیت کشسانی واژن‌تان ندارد.

عمل تنگ کردن واژن

سفید کردن واژن؛ دلایل و راه‌های درمان آن

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۷۶۷۰۰۵۱۸

۰۹۰۳۱۷۰۷۴۵۷

نیاز به تنگ کردن واژن بعد از زایمان طبیعی

هر بار که وضع حمل می‌کنید، عضلات کف لگن شما تحت فشار بسیار زیادی قرار می‌گیرند که نتیجه‌ی آن می‌تواند شل شدن دهانه‌ی رحم بعد از هر زایمان باشد. همچنین تعداد زایمان‌ها و فاصله‌ی زمانی کوتاه بین‌شان می‌تواند باعث شود دهانه‌ی واژن، باز و شُل شود.

خیلی از خانم‌ها عمل سزارین را انتخاب می‌کنند تا جلوی وارد شدن فشار بر واژن را بگیرند، اما اجازه دهید همین الان شما را از این تصور اشتباه رها کنیم؛ عمل سزارین نمی‌تواند از باز شدن واژن و شُل شدن آن جلوگیری کند. شما هر شیوه‌ای را برای زایمان انتخاب کنید، این اتفاق خواهد افتاد و دلیل آن نیز، وزن کودک، ژن‌های شما، اینکه طی بارداری تمرینات کف لگن را انجام داده باشید یا نه و تعداد زایمان‌های‌تان است.

نیاز به تنگ کردن واژن به دلیل افزایش سن

تنگ کردن واژن

سن شما نقش مهمی در نحوه‌ی تغییرات بدن طی سال‌های عمرتان دارد. واژن شما نیز مانند سایر قسمت‌های بدن‌تان با گذشت سال ها، ضعیف و شل می‌شود.

دلیلش هم این است که عضلات کف لگن که نگهدارنده‌ی واژن هستند، خاصیت کشسانی خود را با افزایش سن از دست می‌دهند؛ بنابراین اگر متوجه شدید با افزایش سن، این عضو از قسمت خصوصی بدن‌تان تغییراتی پیدا کرده نگران نشوید، چون کاملا طبیعی است و برای هر کسی در زندگی رخ خواهد داد. فقط یادتان باشد چکاپ‌های زنانه‌تان را به طور مرتب انجام دهید و جدی بگیرید. شما حتی با افزایش سن هم می‌توانید واژن خود را جوان و محکم نگه دارید. برای تنگ کردن واژن روش‌هایی وجود دارد از جمله جراحی‌های زیبایی که در این زمینه به دادتان می‌رسند!

روش‌های تنگ کردن واژن

همانطور که گفتیم تنگ کردن واژن هم از طریق جراحی و هم با راهکار‌های طبیعی امکانپذیر است.

تنگ کردن واژن با واژینوپلاستی

واژینوپلاستی یک عمل جراحی ترمیمی برای تنگ کردن واژن است. طی این عمل، واژنی که به هر دلیلی شل و افتاده شده، تنگ و سفت می‌شود. در عمل جراحی برای تنگ کردن واژن، پزشک دیواره‌های واژن را می‌کشد و سفت می‌کند. به عمل تنگ کردن واژن، جوانسازی واژینال نیز گفته می‌شود. از دیگر روش‌های جوانسازی واژن نیز می‌توان به لابیاپلاستی، تزریق ژل و چربی، کربوکسی‌تراپی و مزوتراپی اشاره کرد.

عمل تنگ کردن واژن

سفید کردن واژن؛ دلایل و راه‌های درمان آن

جهت کسب اطلاعات بیشتر از اینستاگرام بازدید نمایید.

@drsaeidehasadi

برخی از خانم‌ها تصمیم می‌گیرند عمل ترمیم پرده بکارت را انجام دهند و به وضعیت بکارت برگردند. برخی نیز انتخاب می‌کنند که طی عمل جراحی، بافتی که روی کلیتوریس را می‌پوشاند بردارند.

بعضی‌ها نیز ترجیح می‌دهند نقطه G را بزرگ‌تر کنند که طی این عمل، کلاژن به دیواره‌ی جلویی واژن تزریق می‌شود تا تحریک جنسی افزایش بیابد. 

تنگ کردن واژن با لیفت واژن با نخ

در عمل لیفت واژن با نخ، دهانه‌های واژن را بالا کشیده و موجب تنگ شدن آن می‌شوند. سپس با استفاده از بخیه‌هایی ظریف دهانه واژن را به همان فرم نگه داشته و ناحیه تناسلی را به حالت اولیه خود بازمی‌گردانند.

فیزیوتراپی عضلات کف لگن برای تنگ کردن واژن

یک متخصص فیزیوتراپی می‌تواند بر اساس عملکرد عضلات کف لگن شما، یک برنامه‌ی ورزشی برای‌تان در نظر بگیرد. این برنامه‌ی تمرینی بر اساس نیاز‌های خاص شما و وضعیت واژن‌تان طراحی می‌شود؛ بنابراین مثلا اگر تازه زایمان کرده باشید، پس روتین تمرینی‌تان باید در ابتدا سبُک باشد و کم کم پُرشدت‌تر شود.

تمرینات کگل برای تنگ کردن واژن

تمرینات کگل تمرینات بسیار معروف هستند که حتما در موردش شنیده‌اید و تنگ کردن واژن یکی از مهم‌ترین اثرات این تمرینات است. تمرینات کگل حرکاتی هستند که شامل مراحلی برای انقباض و آزاد کردن عضلات کف لگن می‌شوند. قبل از شروع باید مثانه‌تان را خالی کنید. عضلات کف لگن خود را منقبض کرده و تا ۱۰ شماره نگه دارید، رها کرده و دوباره تکرار کنید. با انجام منظم و مرتب این تمرینات، متوجه تفاوت چشمگیری خواهید شد.

عمل تنگ کردن واژن با پرینورافی

از دیگر جراحی‌های رایج برای تنگ کردن واژن، پرینورافی می‌باشد. این روش نیز با ایجاد اصلاحاتی روی واژن بانوان همراه است که علاوه بر زیباسازی و جوانسازی واژن منجر به تنگ شدن واژن نیز می‌شود و همین تنگ شدن می‌تواند دلیل افزایش رضایت جنسی باشد.

آیا عمل تنگ کردن واژن درد دارد؟

افرادی که اقدام به انجام عمل تنگ کردن واژن می‌کنند باید بدانند که به دلیل تزریق داروهای بی‌حسی موضعی، به هنگام عمل دردی را احساس نخواهند کرد. البته ممکن است بعد از انجام جراحی کمی احساس تورم و درد داشته باشید که می‌توانید این درد ناشی از عمل تنگ کردن واژن را با خوردن قرص‌های مسکن زیر نظر پزشک، التیام بخشید. درد و تورم تا 1 الی 2 هفته بعد از انجام جراحی کاملا طبیعی می‌باشد.

آیا تنگ کردن واژن، رابطه جنسی‌تان را بهتر می‌کند؟

واقعیت این است که فقط خود شما می‌تواند جواب این سوال را بدهید. از خودتان بپرسید، آیا یک واژن تنگ‌تر به شما احساس جذابیت جنسی بیشتری می‌دهد؟ آیا تصور می‌کنید از زمانی که واژن‌تان را جوانسازی کرده‌اید، نظر همسرتان نسبت به شما تغییری کرده است؟ اگر پاسخ‌تان به همه‌ی این سوال‌ها مثبت بود، پس تنگ کردن واژن برای شما شگفت انگیز بوده است!

اما اجازه دهید مسئله‌ای را برای‌تان روشن کنیم. ارگاسم زمانی روی می‌دهد که بین نواحی حساس واژن و آلت تناسلی مرد، تماس و اصطکاک ایجاد شود. این تحریک هر چه بیشتر باشد، ارگاسم بهتر و قوی‌تر خواهد بود. در نهایت اینکه شما چگونه به ارگاسم می‌رسید واقعا ربطی به تنگ بودن واژن‌تان ندارد بلکه به ارتباط عاطفی و فیزیکی شما و همسرتان بستگی دارد.

اینکه دوست دارید مطمئن باشید واژن‌تان سفتی و تنگی کافی را دارد اشتباه نیست. اگر تنگ کردن واژن به شما احساس بهتری می‌دهد، پس مناسب شماست و باید برای تنگ کردن واژن اقدام کنید. به هر حال رابطه جنسی و احساس خوب داشتن در مورد آن بستگی به سلیقه و الویت‌های شما دارد.

آیا می‌توان عمل تنگ کردن واژن را همزمان با لابیاپلاستی انجام داد؟

لابیاپلاستی یکی دیگر از جراحی‌های زیبایی واژن می‌باشد که طرفداران زیادی دارد. برای بسیاری از کسانی که قصد انجام عمل تنگ کردن واژن را دارند، سوال است که آیا امکان انجام عمل تنگی واژن همزمان با لابیاپلاستی وجود دارد یا خیر؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که بسیاری از متخصصان در زمینه جراحی‌های زیبایی واژن، این دو عمل را با هم انجام می‌دهند. اما باید در نظر داشته باشید که در صورت انجام همزمان این دو جراحی مدت زمان بهبود افزایش خواهد یافت و دوره نقاهت بیشتری را می‌گذرانید.

منابع: asiaone ،branchoutshop

سفید کردن واژن؛ دلایل و راه‌های درمان آن

دکتر سیده سعیده اسدی - متخصص زنان، زایمان و نازایی

فلوشیپ جراحی های زیبایی زنان از موسسه زیبایی آمریکا American association of aesthetic

 • جوانسازی و سفید کردن واژن
 • جراحی زیبایی واژن (لابیاپلاستی)
 • درمان زگیل تناسلی
 • HPV
 • مراقبت‌های بارداری، زایمان
 • تست‌های پاپ اسمیر
 • فریزکردن (کراپوتراپی)

جهت مشاوره و نوبت دهی کلیک کنید.

کلینیک دکتر اسدی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی آماده ارائه خدمات است. امیدواریم مراجعین محترم نیز با رعایت موارد زیر ما را در این امر یاری کنند.

 • از پذیرش شما عزیزان بدون ماسک و دستکش معذوریم.
 • از پذیرش شما عزیزان در صورت داشتن علائم سرماخوردگی به داخل کلینیک معذوریم.
 • لطفا سر وقت تعیین شده حضور نمایید.
 • همراه داشتن کارت بانکی الزامیست، از آوردن همراه خودداری نمایید.

سفید کردن واژن؛ دلایل و راه‌های درمان آن

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۷۶۷۰۰۵۱۸

۰۹۰۳۱۷۰۷۴۵۷

سفید کردن واژن؛ دلایل و راه‌های درمان آن

جهت کسب اطلاعات بیشتر از اینستاگرام بازدید نمایید.

@drsaeidehasadi

سفید کردن واژن؛ دلایل و راه‌های درمان آن

آدرس: تهرانپارس، بین فلکه ۲ و ۳ تهرانپارس، کوچه رحمانی (داروخانه مینا)، پلاک ۱۱۴، واحد

انتشار یافته: 46
در انتظار بررسی:62
Iran, Islamic Republic of
16:13 - 1399/02/07
تشکر از برترینها که تابو شکنی میکنه
این حق هر زوجیه و برای دوام روابط زناشویی خیلی مفیده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
دقیقا
این ساختارشکنی ها واقعا لازمه
یسری ها میان میگن وای زشته و نزارید!شما فکرتون خرابه عزیزان این مطلب کاملا علمی و پزشکی هستش
از یه جایی به بعد باید این رفتارهای سنتی و احمقانه جمع بشه
...
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۶
وای دکتر اسدی واقعا دکتر فوق العاده ای هستند.من از طریق برترینها باهاشون آشنا شدم و واقعا هم از عملم راضی بودم
الی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۸
کسی میدونه هزینش چقدر میشه؟
بدون نام
-
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
این مقاله ها لازمه خصوصا در کشوری که آموزش عمومی زیر صفره.
اینکه کودکان به نت دسترسی دارند هم مشکل والدین بی مسئولیته.
...
Iran, Islamic Republic of
16:19 - 1399/02/07
اون کفن من کو!!
Iran, Islamic Republic of
16:20 - 1399/02/07
تنها راش فقط اناره. زود. تضمینی هست.
Iran, Islamic Republic of
16:21 - 1399/02/07
باید رابطه عاطفی قوی باشه
پاسخ ها
رامین
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۵
شما زن زندگی هستی واقعا
Iran, Islamic Republic of
17:12 - 1399/02/07
برترینها اینگونه موضوعات رو درصفحه سلامت بگذار،تاهرکس دوست داشت چنین حرفهایی را آنجا بخواند
نه درصفحه اصلی
کمی هواست باشد میفهمی که چی میگم،نه برترینها؟
Iran, Islamic Republic of
17:15 - 1399/02/07
اینو مطلبو گذاشتی که آقایون بیان بخوننن؟؟؟
پاسخ ها
ایثار
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۹
مگه آقایون ندیدن
Netherlands
17:39 - 1399/02/07
عجببببببب!
Iran, Islamic Republic of
20:13 - 1399/02/07
امت همیشه در صحنه ای که فقط اومدن کامنت بخونن!خدا قوت پهلوان خسته نباشی دلاور!
United Kingdom
00:39 - 1399/02/08
به هر مطلبی میگین بی حیایی ....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۱
کسی نمیگه این حرفها بی حیایی هستن، بلکه میگیم این تبلیغها خیلی اشتباهن چون تو ذهن زنها فرو میکنن که بدن طبیعیشون نقص داره و باید جراحی شن! در حالیکه این بدن طبیعی یک زن هست و هم زن و هم مرد با افزایش سن بعضی عملکردهای بدنشون ضعیف تر میشه ولی این طبیعیه و نیاز به کارهای تهاجمی مثل عمل جراحی و تحمل درد و اذیت فراوان نیست
Iran, Islamic Republic of
11:16 - 1399/02/08
الان واقعا دغدغه تون همینه؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
21:51 - 1399/02/08
آقایون افزایش سن ندارن؟چرا اینقدر خانمها رو از افزایش سن که یک روند عادی زندگی هست می ترسونید؟بهتره به زوجها یاد بدید که چگونه با این روندطبیعی به زندگی سالم زناشویی ادامه بدن.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۸
واقعا.تمام علم پزشکی جمع شدن که مشکلات پیرشدن بانوان حل کنن درصورتی که مرداهم پیرمیشن و هزار و یک مشکل دارن
Iran, Islamic Republic of
00:13 - 1399/02/12
مگه پیدا میشه گشتم نبود نگرد نیست
Iran, Islamic Republic of
08:00 - 1399/02/31
گفتن مسایل زناشویی به این شکل هیچ اشکالی نداره چون قسمتهای اصلی بدن وجایی که انسان شکل میگیره توضیح داده شده ممکن است افرادی نزدپزشک هم خجالت بکشندمشکل زناشویی مطرح کنند ولی درشبکه اجتماعی براحتی مطالعه میکنی
Iran, Islamic Republic of
08:02 - 1399/02/31
افرین خبری که موضوعات جنسی رابراحتی مطرح کردی هرچندکه امثال من دیگه پیرشدم ولی لازمه که اگاهی بیشتربشه.
Iran, Islamic Republic of
08:06 - 1399/02/31
اگرزوجی همدیگربه صورت واقعی دوست داشته باشندازنشستن وصحبت کردن بایگدیگروحتی نگاه به چهره لذت میبرندآن زیروروشدن هم عالیترمیشه
Iran, Islamic Republic of
10:32 - 1399/05/26
عمل تنگ کردن واژن برای بهبود ازدواج خیلی خوبه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۱
این فکر کاملا سطحی نگرانه و ساده لوحانه است. ازدواج باید پایه هاش خیلی محکم تر از این حرفا باشه که وابسته به یک عمل جراحی شه!
Iran, Islamic Republic of
10:33 - 1399/05/26
این مطلبتون در ارتباط با عمل تنگ کردن واژن خیلی خوب و مفید بود
Iran, Islamic Republic of
11:00 - 1399/05/26
عمل تنگ کردن واژن برای رابطه مشکلی ایجاد نمی کنه؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
کدوم عملی هست که عوارض نداشته باشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۱
همه عمل ها مشکلات دارن پشت سرشون
Iran, Islamic Republic of
11:01 - 1399/05/26
واقعا انجام این عمل برای من سخت بود، اما الان از نتیجه اش خیلی راضیم
پاسخ ها
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۶
مبارک باشه موناخانم
Iran, Islamic Republic of
11:02 - 1399/05/26
این مطالب بسیار مفید و آموزنده هست
Iran, Islamic Republic of
11:16 - 1399/07/06
اگه زوج همدیگر دوست داشته باشتن این چیزها زیاد تاثیری نداره ولی داشته باشه برای زیبایی هر کاری کنیم خوبه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۱
هر کاری؟
بدن سالمتون رو ببرید زیر تیغ جراحی خوبه؟!
هر نوع زیبایی بعد از یک مدت عادی میشه برای طرف مقابل و شما می مونید و علی می مونه و حوضش!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج