پیام مدیرعامل استقلال برای سالگرد درگذشت حجازی
۹۹۷۳۹۶
۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۸
۲۵۹۳ 
احمد سعادتمند، مدیرعامل باشگاه استقلال به مناسبت فرا رسیدن سالگرد درگذشت مرحوم ناصر حجازی پیامی صادر کرد.

سایت باشگاه استقلال: احمد سعادتمند، مدیر عامل استقلال در آستانه نهمین سالگرد اسطوره فقید باشگاه استقلال پیامی را به شرح زیر صادر کرد:

می‌گویند پهلوانان هرگز نمی‌میرند. برای ناصرخان حجازی هم باید گفت و نوشت که هرگز نرفت واز یادها هم نمی‌رود. برای مردی که صداقت و صراحت کلامش ستودنی بود، برای مردی که با گذشت 9 سال از پروازش درباورها نمی‌نشیند که ناصرخان حجازی ازبین ما رفته است و مردم هنوز چون زنده‌ای استوار، او را دوست دارند.

حجازی بودن، حجازی ماندن آسان نبود. باید مردباشی، جوانمردی کنی تا حجازی باشی و او چنین بود. چنان در دل‌ها باقی ماند که امروز همچون پهلوانی زنده او را می‌ستایند. درآستانه نهمین سالگرد درگذشتش افتخار می‌کنیم که مردی چنین بزرگ درمکتب استقلال بزرگ شد تا افتخاری بزرگ برای این باشگاه باشد. آن چه حجازی بر جای گذاشت صداقت، صراحت کلام و پاکی بود که باشد ما نیز چون او ادامه دهنده راهی شویم که او را ماندگار کرد. اسطوره ای ماندگار برای این فوتبال که تا همیشه نامش مایه افتخار ما خواهد بود. روحش شاد و یادش گرامی باد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:41 - 1399/03/01
پهلوان مرده را عشق است تا بود از تیم با اون وضع فجیع و ناجوانمردانه بیرونش کردن و رو سکوها چه فحاشیهایی که بهش نشد ، تا تونستن کوبیدنش تا از محبوبیتش کن بشه طوریکه پول درمانش را غیر استقلالیها دادن حالا اسمش شده مستمسک دست از مابهتران
واقعا مظلوم بود روحش شاد
Iran, Islamic Republic of
19:43 - 1399/03/01
دوست دارم بدونم اوناییکه به حجازی خیانت کردن برای سالگردش چه برنامه ای دارن ؟ و خودشونو دوستدار روانشاد حجازی میدونن ؟
Iran, Islamic Republic of
21:01 - 1399/03/01
روحش شاد بزرگ مرد و جنتلمن فوتبال ایران.
Iran, Islamic Republic of
22:24 - 1399/03/01
خدا رحمتش کنه مرحوم حجازی، لطفا طلبش را بدید کلی خانمش گلایه داست،
Iran, Islamic Republic of
01:30 - 1399/03/02
حجازی انقدر هم قابل بزرگ کردن نیست چرا که بعد از انقلاب از ایران رفت و پس از سالها که در خارج از کشور جایی را برای فعالیت نداشت اجبارا به ایران برای کسب درامد بازگشت و نه از روی وطن دوستی یا عرق ملی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج