۹۹۷۷۲۸
۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۷
۲۵۲۱
روایت دوم خرداد در خاطرات هاشمی رفسنجانی خواندنی است.

برترین‌ها: روایت دوم خرداد در خاطرات هاشمی رفسنجانی خواندنی است. ببینید:

*دوم‌خرداد۱۳۷۶: "خبرها از جلوتر بودن آقای خاتمی حکایت دارد..."

* خبر دادند كه آیت‏‌الله خامنه‌اى، در مصاحبه هنگام رأى دادن، گفته‌اند برای شخص من، هیچ‏كس نمى‌تواند آقاى هاشمی‌رفسنجانى باشد. بعدا از تلویزیون آن را شنیدم.

* براى رأى دادن به حسینیه جماران رفتیم. فاطى و عفت هم همراه بودند. بعد از رأى دادن مصاحبه كوتاهى كردم.

* تا شب در خانه بودم و مرتبا اخبار انتخابات را از وزارت كشور، در صفحه كامپیوتر خبرى‌ام و توسط افراد دریافت مى‌كردم. مجموعه خبرها از جلوتر بودن آقاى خاتمى حکایت دارد؛ بعضى‌ها با اغراق و بعضى‌ها معتدل.

* خبرنگاران خبرگزاری‏‌های خارجى كه تعداد زیادى در ایران هستند، پیروزى آقاى خاتمى را مسلم گرفته‌اند و به‌معناى شكست روحانیت سنتى و حاكمیت.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:6
Iran, Islamic Republic of
10:02 - 1399/03/03
روحت شاد مرد بزرگ ،دوران ریاست جمهوری شما و آقای خاتمی دوران طلایی ایران بود از نظر اقتصادی و رفاه زندگی و بهبود روابط خارجی با سایر کشورها ،در دوران شما دو بزرگوار مردم راحت زندگی کردن.
Iran, Islamic Republic of
11:28 - 1399/03/03
اگر دوران این دو ریاست جمهوری هاشمی و خاتمی برای ملت آسایش رفا بوده آقای روحانی هم مورد تأیید هاشمی با وزیران پیشنهادی ایشان هست که بیشتر کارگزاران مرفه هستند پس چرا این دو دوره این چنین نیست ضمناً در دوره احمدی نژاد بود که اثر جوانان صاحب خانه شدند و راه های ارتباطی و تجاری به اتمام رسید و تحریم ها بهتر بدون جاسوسی دور زده می شد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج