تبریک به همه، برترین‌ها یک میلیونی شد!
۱۰۰۰۲۷۰
۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۶
۱۲ 
فروردین سال ۱۳۹۰ که سایت برترین‌ها آغاز به کار و اولین مطلبش را منتشر کرد، هیچ تصوری درباره آینده این کار نداشتیم. در فضای پرالتهابی که رسانه‌ها زندگی می‌کنند، روی پا ماندن و رشد کردن کاری دشوار است. اما این اتفاق خجسته‌ای است که برای برترین‌ها ممکن شد.

برترین‌ها: فروردین سال ۱۳۹۰ که سایت برترین‌ها آغاز به کار و اولین مطلبش را منتشر کرد، هیچ تصوری درباره آینده این کار نداشتیم. در فضای پرالتهابی که رسانه‌ها زندگی می‌کنند، روی پا ماندن و رشد کردن کاری دشوار است. اما این اتفاق خجسته‌ای است که برای برترین‌ها ممکن شد. ما با همه فراز و نشیب‌ها و دوره‌های سختی و فشار، توانستیم دوام بیاوریم و بزرگتر و تناورتر شویم. حالا برترین‌ها یکی از پرمخاطب‌ترین رسانه‌های آنلاین ایرانی است که توانسته در حوزه‌های مختلفی فعالیت کند و توانایی خود را نشان بدهد.

از تلاش شبانه‌روزی در حوزه خبر که ما را به یکی از به‌روزترین و کاملترین رسانه‌های خبری کشور تبدیل کرده، تا تهیه مطالبی در بسیاری از حوزه‌ها؛ از سلامت و سبک زندگی گرفته تا هنر و فرهنگ و اقتصاد و. مجموعه برترین‌ها با داشتن سه اپلیکیشن موفق و پرکاربرد خبری و ورزشی به نام‌های «برترین‌ها»، «اخبار داغ» و «اخبار ورزشی» برای کسانی که اهل خبر و مطالعه‌اند و می‌خواهد در هر لحظه از مهمترین رویداد‌های ایران و جهان مطلع شوند، نامی آشناست. به خاطر همین استقبال و موفقیت‌ها هم بوده که ما در سال‌های متوالی توانسته‌ایم عنوان اپلیکیشن برتر خبری را از آن خود کنیم.

همه این موفقیت‌ها ممکن نمی‌شد مگر به همت همه دوستانی که از روز اول برترین‌ها ما را همراهی کرده‌اند. بسیاری که بوده‌اند و امروز در کنار ما نیستند یا کسانی که بعدا به تیم ما اضافه شدند. جمعی از حرفه‌ای‌ترین نیرو‌های مطبوعاتی و فنی کشور که برای به وجود آوردن «برترین‌ها» همه ظرفیت‌های خود را به کار گرفتند.

تبریک به همه، برترین‌ها یک میلیونی شد!

در کنار این‌ها نمی‌توانیم نقش همکاران بازرگانی مجموعه را ندیده بگیریم. زبده‌ترین‌ها در این حوزه که توانسته‌اند شرایطی فراهم کنند تا برترین‌ها با همه مشکلات فزاینده اقتصادی، روی پای خود بایستد و به دنبال بزرگتر شدن باشد.

حالا با انتشار یک میلیون خبر و مطلب ما هفت رقمی شده‌ایم و احساس می‌کنیم به بلوغ تازه‌ای دست یافته‌ایم. بلوغی که می‌تواند به ما در ادامه دادن این راه کمک کند. همه این مسیر آمدنی نبود اگر مخاطبان میلیونی ما همراهی‌مان نمی‌کردند. خوانندگانی که در تمام لحظه‌ها با بودن‌شان حامی ما هستند. نظرات‌شان را برای ما می‌نویسند، با انتقادات‌شان به برطرف شدن ایرادات‌مان کمک می‌کنند و با تشویق‌هایشان به ما انرژی فوق‌العاده‌ای می‌دهند.

رسیدن و گذشتن از مرز یک میلیون را به خودمان و به شما همراهان همیشگی «برترین‌ها» تبریک می‌گوییم و چشم به آینده‌ای روشن‌تر داریم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج