توضیحات سام درخشانی درباره دستمزدش
۱۰۰۷۳۰۱
۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۸
۱۴ 
سام درخشانی درباره دلیل پذیرش اجرای مسابقه «ایران» گفت: چندین سال است که اجرای‌ برنامه‌های مختلف به من پیشنهاد می‌شود، اما قصد اجرا و انگیزه آن را نداشتم. نمی‌خواستم از طریق اجرا خودم را به چالش بکشم.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: سام درخشانی درباره دلیل پذیرش اجرای مسابقه «ایران» گفت: چندین سال است که اجرای‌ برنامه‌های مختلف به من پیشنهاد می‌شود، اما قصد اجرا و انگیزه آن را نداشتم. نمی‌خواستم از طریق اجرا خودم را به چالش بکشم.

این بازیگر در این باره گفت: در سال‌های اخیر به خاطر اتفاقاتی که رخ داد و فضای رقابتی که در شبکه های مجازی و سایر رسانه‌ها وجود آمد، برنامه‌های تلویزیونی برای اینکه بتوانند نظر تماشاگران را بیشتر به خود جلب کنند، از چهره‌های هنری به عنوان مجری استفاده کردند.

توضیحات سام درخشانی درباره دستمزدش

درخشانی درباره بدشانسی خود برای اجرای این برنامه اظهار کرد: در شروع مسابقه بدشانس بودم؛ به خاطر شیوع کرونا از لحاظ ضبط و پخش به مشکل خوردیم و وقت نکردیم ۱۲ قسمت ابتدایی که ضبط کردیم را به دقت نگاه و خود را ارزیابی کنیم. من برای اجرای قسمت‌های اول این مسابقه پیر شدم؛ روزهای اول پشیمان شده بودم. اگر دسته چکم همراهم بود، مبلغی که از تهیه‌کننده گرفته بودم را برایش می‌نوشتم و خداحافظی می‌کردم!

درخشانی درباره مبلغ دستمزدش و وسوسه شدن برای اجرای این مسابقه تلویزیونی گفت: بستگی دارد مبلغ زیاد به چه بگوییم، از نگاه یک بازیگر زیاد نیست. دستمزد اجرا به تنهایی نمی‌تواند بازیگران را وسوسه کند؛ چرا که برخی بازیگران بیشتر از این مبالغ از صفحه‌های مجازی خود درآمدزایی می‌کنند.

من اگر بخواهم در صفحه اینستاگرام خودم فعالیت کنم، دو برابر درآمد اجرا را دریافت می‌کنم؛ آنچه باعث شد اجرای مسابقه «ایران» را قبول کنم، احساس و انگیزه‌ شخصی بود. دوست داشتم با حضور در این مسابقه قدمی را برای مردم کشورم بردارم و مفید باشم. این مسابقه‌ای است که مردم می‌توانند از آن استفاده کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:16 - 1399/03/31
هرررررری بابااینو اینم فکرمیکنه بااین سوادش محبوبه واقعا وای به حال این ملت؟؟؟؟؟؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج