موسوی: مجیدی باید به تیم روحیه می‌داد
۱۰۰۹۲۹۶
۰۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۶
۷ 
بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد در بازی این تیم با فولاد، فرهاد مجیدی می‌توانست با روحیه دادن به بازیکنانش از پرخاشگری آن‌ها جلوگیری کند.

ایسنا: علی موسوی، مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال درباره شکست این تیم برابر فولاد اظهار کرد:‌ من قبلا هم گفته بودم که بازیکنان حدود سه ماه خوردند و خوابیدند و تیم‌ها نتوانستند تمرینات گروهی و بدنسازی خوبی داشته باشند که دیروز در بازی هم مشهود بود. هم‌چنین بازیکنان استقلال به بازی در هوای گرم اهواز عادت نداشتند. گرما و مشکلات بدنی باعث شده بود که بازیکنان استقلال خیلی عصبی به توپ ضربه می‌زدند و دو بازیکن‌شان هم اخراج شد و نتیجه را هم واگذار کردند. وقتی قرار شد لیگ با این وضعیت برگزار شود معلوم بود که نه فقط استقلال بلکه همه تیم‌ها مشکلات بدنی خواهند داشت.

او ادامه داد:‌ استقلال از آب و هوای تهران به خوزستان رفت و نمی‌توانست در کل ۹۰ دقیقه مثل ۱۵ دقیقه ابتدایی بازی با کیفیت باشد. با توجه به بدنسازی که انجام نداده بودند معلوم بود که به مشکل می‌خورند. هر چه از بازی می‌گذشت استقلال تحلیل می‌رفت.

موسوی درباره اخراج بازیکنان استقلال و هم‌چنین واکنش مجیدی به تصمیمات داور توضیح داد: وقتی تیم ۱۰ نفره می‌شود مربی باید روحیه بدهد و مجیدی برعکس این را انجام داد. این اتفاق افتاده بود و راه برگشتی وجود نداشت. کار او باعث شد بقیه بازیکنان استقلال هم با حالت عصبی به بازی ادامه بدهند و این به ضرر تیم تمام شد.

این بازیکن پیشین استقلال اضافه کرد: من دقیقا صحنه حرکت کریمی را ندیدم اما مثل این که با آرنج به صورت بازیکن زده بود که در همه جای دنیا اخراج دارد. در صحنه‌ای هم که غلامی به سمت داور می‌رود و پرخاشگری می‌کند داور به درستی کارت زرد داد. کارهایی هم که آقای مجیدی کرد طبق قانون اخراج داشت. به نظر من این مسائل به وضعیت بدنی بازیکنان برمی‌گردد. آماده نبودن بدن بازیکنان روی سیستم عصبی تاثیر می‌گذارد و در نتیجه احتمال پرخاشگری بازیکنان بیش‌تر می‌شود. در تیم‌های دیگر هم این مسائل دیده خواهد شد.

موسوی در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال می‌تواند سهمیه آسیایی را کسب کند یا خیر؟ بیان کرد: استقلال بازیکنان خوب و توانایی کسب سهمیه را دارد. از شانس بد، بازی اول‌شان در گرمای اهواز برگزار شد. هم‌چنین فولاد هم چون شانس کسب سهمیه دارد با همه وجود به میدان آمده بود. در کل استقلال پتانسیل کسب سهیمه را دارد.

او در پایان اظهار کرد: این که می‌خواهند در ۴۵ روز مسابقات را تمام کنند به نظر من از سر باز کردن است. فکر نمی‌کنم بازی‌های پیش رو با این بدن‌ها و بدون تماشاگران جذابیتی داشته باشد. بهتر بود که تیم‌ها برای فصل بعد آماده می‌شدند تا لیگ خوبی داشته باشیم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج