پتنت جدید اپل برای ساخت یک آیفون تاشو
۱۰۱۳۶۵۳
۱۸ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۹
۵ 
پتنت جدید ثبت شده توسط شرکت "اپل" حکایت از آن دارد که این شرکت همچنان به فکر تولید گوشی‌های تاشو است.

دیلی میل: پتنت جدید ثبت شده توسط شرکت "اپل" حکایت از آن دارد که این شرکت همچنان به فکر تولید گوشی‌های تاشو است.

شرکت اپل در مورد گوشی‌های تاشو یک پتنت ثبت کرده است.

چیزی که این پتنت را جالب می‌کند، این است که شاید به واسطه این پتنت، یکی از بزرگترین شرکت‌های جهان در حوزه تولید گوشی‌های هوشمند، پا به عرصه تولید گوشی‌های تاشو بگذارد.

این پتنت شامل دستگاهی با یک لولا است که اندکی خم می‌شود. این به این معناست که زمانی‌ که گوشی خم می‌شود، در پایین نمایشگر یک فضای خالی باریک ایجاد می‌شود که توسط بخش بالای آن مشخص شود.

این بخش می‌تواند برای نمایش هشدارهای گوشی و یا به طور بالقوه به عنوان یک منوی میانبر از برنامه‌هایی که اغلب مورد استفاده قرار می‌گیرد کاربرد داشته باشد.

پتنت جدید اپل برای ساخت یک آیفون تاشو

در این ثبت اختراع آمده است: بخش نمایشگر بیرون‌زده دستگاه ممکن است برای نمایش هرگونه محتوای مناسبی استفاده شود.

به عنوان مثال،‌ اعلان‌های پیام‌های دریافتی(مانند ایمیل، پیامک و غیره)، تقویم(مثلا یادآوری کننده جلسات)، هشدارها(مثلا هشدارهای مکانی یا زنگ هشدار بیداری)، وضعیت باتری، حالت پرواز و دیگر ویژگی‌ها در این بخش باریک بیرون زده از گوشی نمایش داده می‌شوند.

نکته خوب این پتنت اینجاست که محتواهای نمایش داده شده در نمایشگر بیرون‌زده می‌تواند انتخابی باشد و کاربر به انتخاب خودش این موارد را گزینش کند.

اگرچه که ثبت این پتنت به این معنا نیست که این گوشی حتما به تولید می‌رسد ولی نشان دهنده آن است که اپل هنوز هم به تولید گوشی‌های تاشو علاقه دارد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج