تیتر مغرضانه پیج سیما برای مصاحبه روح‌الله زم
۱۰۱۴۷۹۴
۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۸
۶ 
برنامه بدون تعارف جمعه شب در بخش خبری ۲۰:۳۰ اقدام به مصاحبه با مدیرکانال آمدنیوز نمود. در بخشی از این مصاحبه روح الله زم گفته بود تا قبل از سال ۸۸ اصلاح طلب بودم.

رویداد 24: برنامه بدون تعارف جمعه شب در بخش خبری ۲۰:۳۰ اقدام به مصاحبه با مدیرکانال آمدنیوز نمود. در بخشی از این مصاحبه روح الله زم گفته بود تا قبل از سال ۸۸ اصلاح طلب بودم.

حالا پیج رسمی صداوسیما در اقدامی سیاسی و خارج اصول منافع ملی اقدام به تیتر زنی با این عنوان نموده است که روح الله زم فردی اصلاح طلب بوده است!

خارج از آنکه اصلاح طلب بودن به عنوان یک تفکر و جریان سیاسی شناخته شده نه جرم است و نه ضد ارزش خوب است صداوسیما با امثال طبری، سردار عیسی شریفی، قاضی مرتضوی و غیره نیز مصاحبه‌ کند تا معلوم شود این افراد به جنبه گرایش سیاسی اصلاح طلب هستن یا اصولگرا...؟!

ای کاش این امکان فراهم می‌شد تا ۲۰:۳۰ با مرحوم قاضی منصوری قبل از خودکشی نیز مصاحبه‌ای می‌کرد! تا نه تنها از سوپر اصولگرا بودن او می‌گفت و شاید حسب گزارش پلیس رومانی مبنی بر وجود الکل در خون مقتول می‌پرسید: آقای قاضی منصوری شما مشروبات الکلی را برای تفریح مصرف کردید یا برای راحتی و آرامش قبل از خودکشی؟

تیتر مغرضانه پیج سیما برای مصاحبه روح‌الله زم

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج