وکیل برانکو: به فیفا نامه دادیم
۱۰۲۴۲۳۰
۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۷
۲۳ 
وکیل برانکو اعلام کرد که در پی عدم وصول مطالبات از باشگاه پرسپولیس، به فیفا نامه نگاری شده است.

خبرگزاری فارس: دارو بوسیچ، وکیل برانکو درباره اینکه باشگاه پرسپولیس در هفته گذشته 850 هزار یورو از مطالبات برانکو و دستیاران وی را پرداخت کرده است، اظهار داشت: تاکنون تنها 15 درصد از مطالبات برانکو، 5 درصد از طلب زلاتکو و ایگور و 99 درصد مطالبات مارکو تسویه شده است. پرسپولیس تا الان 19 درصد از بدهی اش به چهار موکل مرا پرداخت کرده که این مبلغ زیر 400 هزار دلار است.

وی افزود: روز گذشته فرصت پرسولیس برای پرداخت مطالبات تمام شد و برانکو یک روز دیگر به این باشگاه فرصت داد. با این وجود، امروز پولی به حساب واریز نشده است.

وکیل برانکو: به فیفا نامه دادیم

وکیل سرمربی اسبق پرسپولیس تصریح کرد: به تازگی نامه ای درباره محاسبه بدهی پرسپولیس به برانکو با توجه به مفاد قراردادش منتشر شده که از آن می توان دریافت باشگاه نسبت به پرداخت حقوق وی 10 ماه تاخیر داشته است. طبق مقررات فیفا بعد از تنها دو ماه تاخیر، یک نفر می تواند قراردادش را فسخ کند. برانکو چقدر به پرسپولیس فرصت داد اما همچنان درخواست فرصت بیشتر می کنند که به هیچ وجه این موضوع را نمی پذیریم.

بوسیچ‌ ادامه داد: ما روز گذشته نامه ای را به فیفا ارسال کرده و گفتیم پرسپولیس تاکنون تنها 15 درصد طلب برانکو را پرداخت کرده است. این باشگاه روز گذشته 15 درصد پول موکل مرا پرداخت کرد. انتقال پول با بسته بودن بانک امکان پذیر است و اگر بانک های عمان بسته باشد، تنها واریز چک امکان پذیر نیست.

او افزود: اگر این باشگاه موفق به انتقال 5٪ به زلاتکو و ایگور ، 15٪ به برانکو و 99٪ به مارکو شده این موضوع ثابت می کند، پرداخت حتی با بسته بودن بانک ها هم امکان پذیر است. همانطور که آنها موفق شدند 19٪ بدهی را پرداخت کنند، بقیه این پول را نیز می توانند پرداخت کنند.

وکیل برانکو و دستیارانش تصریح کرد: چرا این باشگاه تا روز گذشته صبر کرد؟ تعداد زیادی از افراد ناشناس در حال انتقال پول از طرف این باشگاه بودند. اگر این باشگاه موفق شد از طریق آنها پول بپردازد، می توانستند افراد بیشتری را برای پرداخت پول پیدا کنند.

بوسیچ‌ درباره احتمال جریمه پرسپولیس از سوی فیفا توضیح داد: می توانید قوانین انضباطی مصوب سال ۲۰۱۹ فیفا را ببینید. در آنجا همه چیز را پیدا می کنید. احتمال محرومیت از فعالیت در سه پنجره نقل و انتقالاتی یا کسر امتیاز وجود دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:55 - 1399/05/18
بابا شماها هم دارید همش کری میخونید بسه دیگه برانکو فقط تو پرسپولیس تونست موفق بشه هرجا دیگه بره چیزی نمیشه شما باید قدر پرسپولیسو بدونید اینقدر خون به دلمون نکنید دیگه .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج