ترفند اپل برای کاهش هزینه‌های آیفون ۱۲ چیست؟
۱۰۲۸۹۷۴
۳۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۱
۱۵ 
طبق جدیدترین گزارش تحلیلگر ارشد اپل، مینگ چی کو، اپل به دنبال راه‌هایی برای کاهش هزینه‌های تولید آیفون ۱۲ است تا هزینه اضافه کردن ۵G را جبران کند.

پایگاه خبری انتخاب: طبق جدیدترین گزارش تحلیلگر ارشد اپل، مینگ چی کو، اپل به دنبال راه‌هایی برای کاهش هزینه‌های تولید آیفون ۱۲ است تا هزینه اضافه کردن ۵G را جبران کند.

افزودن پشتیبانی ۵G به آیفون تا ۸۵ دلار هزینه دارد. بر اساس این ادعا، اپل فشار زیادی را بر روی تأمین کنندگان خود برای کاهش هزینه قطعات اعمال کرده است و از طراحی باتری ساده‌تر در سری آیفون ۱۲ برای جبران بخشی از این هزینه اضافه شده استفاده خواهد کرد.

طبق گفته‌ها، مشخصات کلی باتری آیفون ۱۲ دارای تعداد لایه‌های کمتری و لایه‌های کوچکتر است که بین ۴۰ تا ۵۰ درصد کاهش هزینه در مقایسه با آیفون ۱۱ را فراهم می‌کند و برای سری آیفون ۱۲s در سال ۲۰۲۱، بیشتر هزینه‌های تولید را کاهش می‌دهد. طبق گزارش‌ها، این روی تجربه کاربری نهایی تأثیر نمی‌گذارد.

درواقع علی رغم افزایش هزینه اضافه کردن ۵G به خط آیفون ۱۲۲۰، اپل می‌خواهد قیمت را تا حد ممکن نزدیک به سری آیفون ۱۱ نگه دارد. مطابق گزارش کو، اپل فشار بیشتری را بر روی تامین کننده‌های مدار برای AirPods ۲ وارد کرده است و این قسمت از نیمه اول سال ۲۰۲۰ تا ۲۵-۳۵ ٪ ارزان‌تر تولید شده است. در خصوص AirPods ۳، نیز انتظار می‌رود در نیمه اول سال ۲۰۲۱ هزینه‌های تولید را پایین بیاورید.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج