پلمب مرکز لیزر پوست و زیبایی غیرمجاز در چابهار
۱۰۳۵۷۹۵
۲۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۰
۱۸ 
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار گفت: مرکز لیزر غیر مجاز که توسط فردی فاقد صلاحیت حرفه ایی در شهرستان چابهار فعالیت داشت با اخذ دستور قضایی از اداره تعزیرات حکومتی شهرستان توسط کارشناسان نظارت بر درمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار و پلیس اماکن تعطیل و پلمب گردید.

خبرگزاری ایسنا: مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار گفت: مرکز لیزر غیر مجاز که توسط فردی فاقد صلاحیت حرفه ایی در شهرستان چابهار فعالیت داشت با اخذ دستور قضایی از اداره تعزیرات حکومتی شهرستان توسط کارشناسان نظارت بر درمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار و پلیس اماکن تعطیل و پلمب گردید.

دکتر مهدی میرادی اظهار کرد: مرکز لیزر غیر مجاز در زمینه لیزر پوست و زیبایی در شهرستان چابهار فعالیت داشت که بعلت دارا نبودن مجوزهای رسمی و قانونی پلمب شد.

وی افزود: انجام لیزر فقط یک تکنیک نیست و نیاز به اطلاعات وسیعی در زمینه بیماری های پوست دارد. طبق قوانین وزارت بهداشت صرفا متخصصین و پزشکان در حوزه جراحی پلاستیک امکان انجام چنین خدماتی را دارند ، اما متأسفانه شاهد هستیم افرادی با کمترین سطح دانش و حتی در آرایشگاه ها، در این حوزه‌ ورود کرده و گاهی آسیب‌های جبران‌ ناپذیری به سلامت مردم وارد می کنند.

وی گفت : واحد نظارت بر درمان این شبکه با جدیت بر ارائه خدمات درمانی در محدوده تحت پوشش نظارت خواهد داشت و هیچگونه تعارفی در برخورد با کسانی که منافع اقتصادی خود را بر سلامت مردم ترجیح میدهند نخواهد داشت.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار ادامه داد: تاکید می شود شهروندان تنها از طریق مراکز دارای مجوز اقدام به دریافت خدمات مورد نیاز خود نمایند و از مراجعه به مراکز غیر مجاز جدا خودداری و در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را از طریق مراجعه حضوری به واحد نظارت بر درمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار اطلاع تا در کمترین زمان ممکن با افراد بر اساس قانون برخورد قاطعانه شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
07:33 - 1399/06/22
آفرین آفرین
زحمت کشیدید
پاسخ ها
( بهلول )
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۲
اگر مرد هستین سری هم به تهران بزنید
United Kingdom
08:32 - 1399/06/22
شما جلو ارايشگاهها رو بگير
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج