هیچ بیمار کرونایی پشت در بیمارستان‌ها نماند
۱۰۳۶۳۸۹
۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۵
۱۰ 
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با امکانات اندک در سال سخت تحریم و شرایط بسیار پر مضیقه اقتصادی توانستیم حماسه‌ای خلق کنیم که زبانزد خاص و عام در دنیا شود. حتی دشمنان ما اذعان کردند که در ایران بیماری پشت در بیمارستان ها سرگردان نماند و هیچ بیماری به دلیل کمبود مالی و بی بضاعتی اقتصادی از درمان باز نماند.

خبرآنلاین: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با امکانات اندک در سال سخت تحریم و شرایط بسیار پر مضیقه اقتصادی توانستیم حماسه‌ای خلق کنیم که زبانزد خاص و عام در دنیا شود. حتی دشمنان ما اذعان کردند که در ایران بیماری پشت در بیمارستان ها سرگردان نماند و هیچ بیماری به دلیل کمبود مالی و بی بضاعتی اقتصادی از درمان باز نماند.

سعید نمکی روز یکشنبه در آیین آغاز سال تحصیلی جدید دانشگاه ها در دانشگاه تهران گفت: رییس جمهور مشتاقانه و جانانه می خواستند در جمع دانشگاهیان باشند، اما باید به این واقعیت اذعان کنیم که فشار ما برای اجرای پروتکل ها به خصوص حفاطت مقامات تراز اول کشور باعث شد که این موضوع را تحمل کنند.

وی ادامه داد: از مقام معظم رهبری، روسای سه قوه و رییس جمهوری محترم که توصیه های همکاران ما را در رعایت پرتکل ها رعایت می کنند،‌ تشکر می کنم.

نمکی افزود: امروز گرچه به صورت نمادین روز بازگشایی دانشگاه ها است، اما ۷ ماه است دانشجویان، رزیدنت ها و پرستاران در رشته های مختلف برای مدیریت کرونا،‌بی وقفه و به صورت شبانه روزی حضور فعال در کنار مردم دارند. در ایامی که دانشگاه ها تعطیل بود، مسن ترین اساتید پروانه وار در کنار ما بودند.

وزیر بهداشت ادامه داد: سربازان نظام سلامت موج سهمگین کرونا را مدیریت کردند و برای جمهوری اسلامی ایران افتخاری شد، اما همواره داغ از دست دادن اساتید را در سینه خواهیم داشت. درود می فرستم به شهدایی که در این روزهای کرونایی از دست دادیم.

نمکی خطاب به رییس جمهوری اظهار داشت: دانشجویان روزی که لباس سفید می پوشند، انگار که به احرام می روند و آنها می آیند که جان بفروشند و رنج و محنت بخرند.

وزیر بهداشت عنوان کرد: از اساتید مجرب در رشته های مختلف که می توانند در این عرصه ها کمک کنند، بهره می گیریم. در جنبه های زیست محیطی، روانشناسی، علوم اجتماعی مسائلی داریم که از کمک دانشگاه های غیر علوم‌پزشکی بهره ببریم.

سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی امروز یکشنبه ۲۳ شهریور ماه با حضور مجازی دکتر روحانی رییس جمهوری در دانشگاه تهران به طور رسمی آغاز شد.

انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:19 - 1399/06/23
لطفاً تشریف بیاورید بیمارستان شهید جلیل یاسوج تا متوجه شوید که در انجا چه خبره ازلاف تا گزافه گویی به. کجا.
United States
18:46 - 1399/06/23
کارت ملی مارو بدید بعد دوسال بعد حرف بزنید
Iran, Islamic Republic of
19:00 - 1399/06/23
واقعا راست میگوید
من دیروز یک مریض اورژانسی را بیمارستان سپهر بردم اصلا بیمارستان کلا تعطیل بود هر چه هوار زدیم حتی نگهبان هم نداشت
بیمارستان سپهر پایین تر از سرچشمه نرسیده به بازار تهران است
Iran, Islamic Republic of
21:34 - 1399/06/23
لطفا به این دولتمرد بفرمائید معلوم است ایشان به بیماران دولتی نظر می اندازند اگرحدود دوماه پیش تشریف می اوردن بیمارستان امام رضا مشهد میدیدند که بیمار ما بیرون بخش درماشین خود درمانی میشد وکپسول اکسیژن نبود که به بقیه بدهند گفتند اور خودتان دارید استفاده کنید، خوب نابینای بی تدبیر اندازه ارزن انصاف داشته باش
پاسخ ها
******* shanjani ******
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۴
... سعید نمکی.. و روحانی.. از دروغ گویان عصر معاصر
Iran, Islamic Republic of
09:33 - 1399/06/24
البته که بیمارپشت درداشتیم .و حتی شایدفوت هم شدند.ولی به شدت کشورهای دیگرنبودیم.عراق بتناسب بیمارانش تلفات کمتری داشت.ولی مال مابیشتربود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج