سعید راد: سند ۶تایی شدن استقلال، من هستم
۱۰۳۹۳۸۹
۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۲
۲۶ 
هنرمند باسابقه کشورمان به خبرورزشی گفت: واقعاً آدم می‌ماند به این مدیران چه بگوید! فقط می‌توانم بگویم متأسفم و امیدوارم هرچه زودتر طلب برانکوی عزیز پرداخت شود، چون حقش است.

خبرورزشی: هنرمند باسابقه کشورمان به خبرورزشی گفت: واقعاً آدم می‌ماند به این مدیران چه بگوید! فقط می‌توانم بگویم متأسفم و امیدوارم هرچه زودتر طلب برانکوی عزیز پرداخت شود، چون حقش است

به جرأت سعید راد را می‌شود پرسپولیسی‌ترین بازیگر تاریخ ایران نامید. هنرمند باسابقه کشور که قبل از تأسیس تیم فوتبال هم پرسپولیسی و عضو تیم بولینگ پرسپولیس بود. دیروز فرصتی دست داد تا با این هنرمند محبوب به طور مفصل درخصوص فوتبال و تیم مورد علاقه اش حرف بزنیم.

اوضاع پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا را چطور می‌بینید؟

خب تیم محبوبم دو پیروزی باارزش مقابل التعاون به دست آورد و من به شخصه لذت بردم و از بازی بچه‌ها کیف کردم. به خصوص در بازی دوم که ناهماهنگی بازیکنان جدید کمتر شد و نمایش پرسپولیس مرا امیدوار کرد. یحیی نشان داد با فکر خرید کرده و بازیکنان جدید با گذشت زمان بهتر از این هم خواهند شد. امیدوارم تیم بتواند همین روند خوب خودش را حفظ کند و بازی به بازی جلو برود و به مراحل بعدی برسد.

پرسپولیس پتانسیل قهرمانی در آسیا را دارد؟

قطعاً دارد. درست است به لحاظ امکانات و پول تیم‌های دیگر شرایط بهتری دارند ولی همین تیم‌ها از پرسپولیس می‌ترسند و حساب ویژه‌ای روی این تیم باز خواهند کرد. پرسپولیس چند فصل است قهرمان ایران می‌شود و به فینال آسیا رفت، همین عوامل باعث می‌شود تیم‌های دیگر هراس داشته باشند؛ هرچند می‌دانم بازی در سطح آسیا دشوار است و اصلاً کار راحتی برای رسیدن به فینال نداریم. ضمن اینکه یحیی هم هنر فنی خودش را نشان داد و ما را امیدوار کرد. خود یحیی قبل از آغاز بازی‌ها گفت برانکو و تیمش که به فینال آسیا رفتند، الگوی من هستند. به نظرم بسیار حرف درست و خوبی بود. من خودم به شخصه فکر می‌کنم سایه پروفسور برانکو هنوز در تیم وجود دارد و ما مدیون او هستیم. از ته دل امیدوارم یحیی راه او را ادامه دهد و مطمئنم توانایی این کار را دارد.

ولی همین مدیران پرسپولیس نه تنها پول برانکو را ندادند، ١٣٠٠ صفحه هم از او شکایت کردند.

واقعاً آدم می‌ماند به این مدیران چه بگوید! فقط می‌توانم بگویم متأسفم و امیدوارم هرچه زودتر طلب برانکوی عزیز پرداخت شود، چون حقش است. مدیریت ضعیف باعث همه مشکلات فوتبال ماست و همین افراد هستند که باعث می‌شوند حال فوتبال ما یا سینما بد باشد در حالی که همه دلخوشی مردم به فوتبال و سینماست و این‌ها ظلم بزرگی به مردم و به خصوص جوانان می‌کنند. آن‌ها همیشه شعار می‌دهند به هواداران توجه می‌کنیم و همه کار‌ها به خاطر آنهاست ولی کدام توجه؟ آن‌ها هیچ اهمیتی به هواداران نمی‌دهند. من به جرأت می‌گویم خیلی از هواداران فوتبال از مدیران ما بیشتر فوتبال را متوجه می‌شوند. ولی همین مدیران طوری جلوی دوربین ژست می‌گیرند که انگار فوتبال را آن‌ها اختراع کردند. شاید باورتان نشود ولی چند وقت پیش که یکی از مدیران پرسپولیس تازه مدیرعامل پرسپولیس شده بود، یک‌بار به من گفت سعید به من کمک کن، چون از فوتبال چیزی متوجه نمی‌شوم و خیلی این رشته را نمی‌شناسم.

سعید راد: سند ۶تایی شدن استقلال، من هستم

نظر شما درخصوص جدایی ترابی و علیپور چیست؟

هر دو این‌ها بازیکنان بسیار خوبی هستند و کمک زیادی به پرسپولیس کردند ولی من به آن‌ها حق می‌دهم جدا شوند و پول بیشتری بگیرند. عمر حرفه‌ای یک فوتبالیست کم است و او باید تأمین باشد. به نظرم بدون ترابی و علیپور زندگی فوتبالی ادامه دارد و پرسپولیس راهش را می‌رود.

شما چند دهه است که طرفدار پرسپولیس هستید و بازی چند نسل از بازیکنان این تیم را دیدید. بازیکنان جدید و نسل فعلی چه تفاوت‌هایی با قدیمی‌ها دارند؟

خب تفاوت زیاد است. کلاً شرایط زندگی و نوع رفتار‌ها در همه جا فرق کرده و نمی‌شود مقایسه کرد. من بیشتر از ٥٠ سال است که بازی‌های پرسپولیس را دنبال می‌کنم. پروین، کلانی، بهزادی، خوردبین، ایرانپاک و خیلی‌های دیگر از دوستان نزدیک من هستند. من همه بازی‌های شهرستان پرسپولیس را می‌رفتم و کنار تیم بودم ولی الان شرایط کاملاً فرق کرده و نمی‌شود هم به نسل جدید ایراد گرفت. انصافاً بازیکنان الان پرسپولیس همگی باشخصیت هستند و من دوست‌شان دارم. یک‌بار به حسین کلانی گفتم بعد از گلزنی می‌رقصیدی؟ یا بعد از قهرمانی جام را به خانه می‌بردی و با آن می‌خوابیدی؟ این کار‌ها در سلیقه من نیست ولی نمی‌شود به بازیکنان فعلی ایراد گرفت.

یک بازیکن معمولی که فصل پیش ٥٠٠ میلیون می‌گرفت، می‌گوید ٥ میلیارد می‌خواهم. به نظر شما اگر علی پروین الان بازی می‌کرد، قیمتش چقدر بود؟

من با این حرف مخالفم. بازیکنان هر قدر می‌گیرند، نوش جان‌شان، حق‌شان است. وقتی یک گل می‌زنند، میلیون‌ها نفر خوشحال می‌شوند و این کار بسیار بزرگی است. فوتبال رشته بسیار سختی است، عمر قهرمانی یک فوتبالیست کوتاه است، آسیب‌دیدگی دارد و کلی اتفاقات دیگر. ضمن اینکه تورم و شرایط اقتصادی را هم باید درنظر گرفت. پارسال با یک میلیارد می‌شد خانه خرید ولی امسال همان را باید با ١٠ میلیارد بخرند. در همه جای دنیا فوتبالیست‌ها پول خوب می‌گیرند و حق‌شان هم است، چرا بازیکنان ما نگیرند؟ در مورد علی پروین هم باید بگویم او اگر الان بازی می‌کرد، قیمتش ٣٠ میلیارد بود.

نظر شما درخصوص پرونده ویلموتس چیست؟

باز هم به ضعف مدیریت برمی‌گردد. آقایان کاری کردند که اکثر مربیان خارجی از بالا به پایین به ما نگاه می‌کنند. با اینکه خیلی کی‌روش را دوست داشتم و مربی خوبی بود، از اخلاقش خوشم نمی‌آمد، چون او برای همه تعیین تکلیف می‌کرد یا خیلی‌های دیگر. وقتی مدیران بلد نیستند قرارداد ببندند، نتیجه اش می‌شود ویلموتس و خیلی‌های دیگر که از ما شکایت کردند. این مدیران آبروی ایران و ایرانی را در همه جا بردند و این موضوع باعث تأسف است. ما کلی مربی خوب ایرانی داریم و از ته دل برای‌شان آرزوی موفقیت می‌کنم و دوست دارم بدرخشند.

اهل کل‌کل کردن با دوستان استقلالی هم هستید؟

بله، چراکه نه؟ کل‌کل مزه فوتبال است و لذت دارد ولی کری خواندن باید در چارچوب ادب و احترام باشد که الان متأسفانه این‌طور نیست و شوخی جایش را به توهین داده که من نمی‌پسندم.

بازی‌های نوه تان آدام در لیگ آذربایجان را دنبال می‌کنید؟

بله خداراشکر شرایط خوبی دارد و خودش هم خیلی راضی است که به لیگ آذربایجان رفته. آن‌ها برخلاف ما امکانات بسیار خوبی دارند و کلی هم برای بازیکنان‌شان احترام قائلند. مثلاً آدام وقتی به آنجا رفت، مدیر باشگاه حضور نداشت ولی وقتی برگشت به صورت خصوصی آدام را به شام دعوت کرد که کار قشنگی بود و همین موضوع روی بازیکن تأثیر مثبت می‌گذارد.

حضور کریم باقری را چقدر در پرسپولیس و نتایج خوب چند فصل اخیر مؤثر می‌دانید؟

کریم باقری به معنای واقعی یک اسطوره است و حضورش نعمت بزرگی برای پرسپولیس به حساب می‌آید. کریم بی‌منت کار کرده و خیلی کمک‌حال این تیم طی سالیان اخیر بوده است. امیدوارم قدرش را بدانند و او را حفظ کنند، چون سرمایه پرسپولیس است.

استقلالی‌ها می‌گویند وزیر پرسپولیسی است و قهرمانی‌های این تیم مهندسی شده. نظر شما در این خصوص چیست؟

این حرف‌ها مسخره و حتی زشت است. برای پوشاندن ضعف خودشان این صحبت‌ها را مطرح می‌کنند. پرسپولیس بهترین تیم ایران است و با شایستگی در این سال‌ها قهرمان شد. دوستان بدانند بازی‌ها در زمین انجام می‌شود و وزیر نمی‌تواند هیچ دخالتی در نتیجه بازی داشته باشد.

سعید راد: سند ۶تایی شدن استقلال، من هستم

تا حالا پیش آمده به خاطر بازی پرسپولیس زمان فیلمبرداری را عوض کنید؟

بله خیلی پیش آمده است. بار‌ها شده به خاطر بازی‌های پرسپولیس یا برنامه ۹۰، به عوامل پشت صحنه گفتم تلویزیون بیاورید تا بتوانم راحت ببینم. گفتم ۹۰، باید یادی کنم از عادل فردوسی‌پور عزیز که واقعاً جایش خالی است. کاش مدیرانی که تصمیم می‌گیرند، بزرگتر فکر کنند تا چنین سرمایه‌ای از دست نرود. سال‌ها به عادل و ۹۰ عادت کردیم و در همه این مدت چیزی جز صداقت، حرفه‌ای‌گری و مهربانی از عادل ندیدیم به همین خاطر همه دوستش دارند. دلتنگ عادل هستیم و امیدوارم فردوسی‌پور باز هم به تلویزیون برگردد و ما از دیدنش لذت ببریم.

شما سال‌های زیادی است پرسپولیس را دنبال می‌کنید و جزو طرفداران قدیمی این تیم به حساب می‌آیید. حتماً شنیده‌اید عده‌ای آن بازی ۶ تایی را از اساس انکار می‌کنند!

آن بازی هیچ‌وقت فراموش نمی‌شود و برای من پر از خاطره است. اول بگویم من بازی شهریور ٥٢ را از نزدیک در آزادی دیدم و در ورزشگاه حضور داشتم و به نوعی سند زنده ٦ تایی شدن استقلالی‌ها هستم. آن‌هایی که الان منکر آن بازی می‌شوند، جوک می‌گویند. من می‌توانم تمام جزئیات آن دیدار را برای‌شان تعریف کنم. واقعاً بازی عجیبی بود و فکر نمی‌کنم آن نتیجه دیگر تکرار شود. آنقدر در آن بازی داد زدم، تا چند روز گلو و قفسه سینه‌ام درد می‌کرد و آنقدر خوشحال بودم که موقع برگشت تا خانه، دوست استقلالی‌ام که همراهم بود را اذیت می‌کردم و برایش کری می‌خواندم. آن روز هواداران تا دقایقی طولانی بعد از بازی هنوز در استادیوم بودند. پرسپولیسی‌ها شادی می‌کردند و استقلالی‌ها خیلی ناراحت بودند ولی جالب است بدانید هواداران استقلال با وجود باخت سنگین هیچ عکس‌العمل بدی نشان ندادند. فکر می‌کنم اگر الان بود، همه جا را خراب می‌کردند و کلی خسارت به بار می‌آوردند. آن بازی در تاریخ ثبت شده و یکی از به یادماندنی‌ترین روز‌های تاریخ پرسپولیس به حساب می‌آید.

گفته شد سال‌ها بعد فیلم آن بازی را آتش زدند.

نه، من فکر نمی‌کنم این موضوع صحت داشته باشد و شک نکنید فیلم این بازی هنوز هم موجود است.

آخرین کاری که از شما دیدیم سریال «دل» بود که فکر می‌کنم به پایان آن نزدیک می‌شویم. گویا این سریال انتظارات شما را برآورده نکرد و راضی نبودید. درست است؟

بله واقعیتش آن است که انتظار بیشتری داشتم و آن چیزی که فکر می‌کردم، نشد. قرار بود کار در ١٥ قسمت انجام شود ولی چند بار تغییر کرد و به ٤٠ قسمت رسید. وقتی کار این‌جوری می‌شود، مشکلات زیادی به وجود می‌آید به خصوص مشکل مالی و سردرگمی که ما را اذیت کرد. در کل این کار را دوست نداشتم و سلیقه من نبود ولی از همین جا اعتراف می‌کنم بعد از مصاحبه‌ای که کردم، از جواب منوچهر هادی لذت بردم. منوچهر فوق العاده باشخصیت است. این موضوع را بار‌ها موقع فیلمبرداری گفتم و خوشحالم نقدم را قبول کرد. او خیلی محترمانه جواب داد و از منوچهر به همین دلیل خیلی تشکر می‌کنم. به نظرم این رفتار منوچهر نیاز ما بود و می‌تواند الگوی خوبی باشد.

به عنوان آخرین سؤال با عوامل فیلم درخصوص فوتبال هم حرف می‌زدید یا بخواهید کری بخوانید؟

بله به شدت بحث‌های فوتبالی داغ بود و با عوامل «دل» هم کل‌کل می‌کردیم و هم از فوتبال دیدن کنار هم لذت می‌بردیم. هروقت هم پرسپولیس بازی اش را می‌برد، به همه بچه‌ها آش می‌دادم. البته این را هم بگویم منوچهر هادی خودش پرسپولیسی است ولی دوستان استقلالی حریف من نمی‌شدند و کم می‌آوردند.

انتشار یافته: 115
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:22 - 1399/07/01
خخخخخ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
شش تای نود و نه فرهاد خان بماند یادگار لنگی ......
ای کاش خونم ابی بود
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
از کما امد بیرون
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
کیسه کش میگه ۶ تای فرهاد ۹۹
چقدر حقیرید آخه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
پرسپولیسی ها بعد از ۵۰ سال میخوان
این خاطره ۶ تا رو زنده نگهدارند چون
همیشه به افتخارات استقلال حسادت میکنند.
مثلا فکر کنید هواداران بایر مونیخ تا
۵۰ سال دیگه به بارسلون بگن ۸ تایها
مگه قهرمانیها و افتخارات بارسلونا کم
میشه؟ نه نمیشه ،
تیمهای ضعیف تر وقتی یک تیم قهرمان
و میبرند تا عمر دارند فراموش نمیکنند و
هی یادآوری میکنند مثل این سعید راد که
جزئیات کری خواندن با دوستش هم یادشه
اینقدر ذوق کرده که تا آخر عمرش تکرار میکنه
+بهلول+
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
راد راز همیشگی خود را گشود
یکی از گرفتاری های او این بود که از روز اول لنگی بود خوب به سر او نگاه کن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
خیلی حقیرن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
۱۶:۱۲لنگی
مگه دروغ میگه؟؟؟
آب رو بریز اونجا ک میسوزه خخخخ
❎ eSt ❎
Japan
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
راد عزیز
بگذار ذهنیت من در بازیهای سینمایی خوبت ماندگار بمونه...خودت رو قاطی آبی و قرمز نکن...تو حق داری طرفدار هر تیمی باشی..اما حد خودت را نگه دار...وارد بازیهای بچه گانه نشو...آخه سن شما و کری؟!!
بگذار هنوز در جلد بازیهای مردانه تو و صدای جاودانه فرهاد و فریدون غوطه ور باشم....
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
اون موقعه ای که تو توی پیاز بودی استقلال باشگاه برتر کشور بود لنگرهای حکومتی
Iran, Islamic Republic of
15:24 - 1399/07/01
پرسپولیس رو همین بس که سعید راد طرفدارشه
پاسخ ها
لنگی پاره پاره
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
خخخخخخخخ
محمدمهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
حححححححخخخخخخخخخخخخخحححححححخخخخخ ای وای خیلی خندام گرفت
سینیور
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
به خدا قسم میخورم. شما جماعت استقلالی فقر هویتی و شخصیتی پیدا کردید. اخه عبدالله، داریم در مورد فوتبال حرف میزنیم ، نه هاکی با فیل که ۸ تا زده باشید!!!
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
سند هشتایی لنگ رو هم داره؟
بدون نام
United Kingdom
۱۶:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
به کاربر ۲۰:۵۰
نه اون چون افسانه ای تو ذهن شما استقلالی بوده و ساخته و پرداخته ذهن شماست وجود خارجی نداره تو افسانه ها باید دنبالش بگردی
Iran, Islamic Republic of
15:27 - 1399/07/01
جناب مدیر این همه ادعا میکنین که برنامه خوبی داریم ال و بله چرا نظرات منو پخش نمیکنین تا حالا این همه نظر دادم اصلا -نظرات منو نزاشتین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
ممنونم ببخشید یخورده تند رفتم
Iran, Islamic Republic of
15:31 - 1399/07/01
آقای راد عزیز سند هشت تایی شدن پرسپولیس را هم در سال ۴۷ را رو کنید شاهد زنده هم آقای فتح‌الله‌زاده هستند
پاسخ ها
کیسه کش
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
آخه فتل هرچی میگه دروغه اونوقت شاهدت چوپان دروغگوست .
خخخخخخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
وبه اقرارخودحمیددرخشان
پسر پرسپولیسی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
فتل کچل رو میگی خالی بندرو میگی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
فتح الله زاده معلوم نیست چی میزنه .. هرموقع مسی رو اورد کیسه اونموقع باور میکنیم
Perspolis*90 urum
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
کیسه کشای عزیز اشکالی نداره ۶ تایی هستید ولی دروغ نبافید ۸ تا بدبختای ششتقلالی سندش کو ولی ۶ تای پرسپولیس سندش موجوده
Perspolis*90 urum
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
ش مثل شش تایی و ک مثل کیسه کشا اخه کیسه کش این همه ادم دروغ میگن بی منطق های کیسه کش
Perspolis*90 urum
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
یعنی خاک تو سر ششتقلال کنم که با حرف فتل کیسه کش حرفاشو باور کردن اگه هشت تا زدین مدرک رو کنید شش تایی های کیسه کش
Perspolis*90 urum
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
خب اگه موجود بزارید تو فضای مجازی دست بدست کنید چرا دروغ میگید کیسه کشای بدبخت عقده ای
Perspolis*90 urum
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
کیسه کش بیسواد کجای دنیا پنالتی هارم مشمارن؟؟
شاهین
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
میگم قشقایی بیاد
پورکاوه
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
ss فقطss
شش تایی شدن کبسه گل دربی دوازدهم بود با سند رسمی و مهر فدراسیون و afc.
هشت تای ادعایی شما کدام دربی بود.
a.m
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
اقا محمد مهدی عزیز سندش پیشه حمید درخشان هست اون کلبپی که دیدی اون رو حتما کاملش رو ببین اونی که دیدی کلیپ رو بریدن همون تیکه رو که در اصل داره مسخره میکنه رو گذاشتتن در پیچ ها و کانالاتون شما هم دیدین کیف کردین بیا خودم کاملشو دارم
Iran, Islamic Republic of
15:31 - 1399/07/01
خوب احترام خودت ونوه ات راداشتند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
پوشپولیش
Iran, Islamic Republic of
15:32 - 1399/07/01
فیلم هات رو باور کنیم یا حرفهات رو قشنگ
Iran, Islamic Republic of
15:33 - 1399/07/01
این شش تا چرا ضبط نشده چ چیزی پشت پردس نکنه دروغه
پاسخ ها
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
فقط یه کانال بوده و اون یه کانال تیم ملی کشتی رو نشون میداده اون روز
Iran, Islamic Republic of
15:33 - 1399/07/01
بله راست میگه ششم محرم برج شش شش تاهم بخوری
Iran, Islamic Republic of
15:36 - 1399/07/01
به روباه گفتن کو شاهدت گفت دنبم
Iran, Islamic Republic of
15:38 - 1399/07/01
اینقدر گفتین 6تا تا همین دوهفته پیش تو جام حذفی 6تایی شدین خخخخ
پاسخ ها
بدون نام
United Kingdom
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
خدایش خیلی بیسوادی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
باپنالتی نکبت برین باهمینادلتونوخوش کنین چون تو بازی نمیتونین بزرگ نشدین
Iran, Islamic Republic of
15:39 - 1399/07/01
بک تیم که همه جور امکانات وهرسال باکمترین حاشیه وهمیشه هم پول داشته ولی بقیه تیم های لیگ هرسال به یک شکل ضعیف میشند وبه هرشکلی هربازیکنی که بخواهند می گیرندپس این همه پول وامکانات ازخونه بابا شون آوردند.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
آخه فتل زاده رو با سعبد راد مقایسه میکنید!!!!
Iran, Islamic Republic of
15:42 - 1399/07/01
تو اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی
سعید راد اگه بازیگر قابلی بودی الان مثه بهروز وثوق نمیزاشتن فیلم بازی کنی اما به لطف پاچه خواری و ادم فروشیات الان دنبال دیده شدنی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
درود به شرفت. واقعا همینطوره
Iran, Islamic Republic of
15:44 - 1399/07/01
این که هر روز یه حرف میزنه.....فردا میگه از گفتن این دروغ پشیمونم.
Iran, Islamic Republic of
15:48 - 1399/07/01
از تو بزرگتر نبود تو شدی استوره ما بی شخصیت ترین پرسپولیسی تاریخ جون مادرت بی خیال پرسپولیس بشو
Iran, Islamic Republic of
15:49 - 1399/07/01
کلا لنگیا اهل آب بستن به هرچیزی هستن
خوبه خودش اعتراف کرد منوچهر هادی لنگیه و خودشم گفت سریال ۱۵قسمتی رو آب بستن بهش کردن ۴۰قسمت
پس تو خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل
Iran, Islamic Republic of
15:49 - 1399/07/01
خوب کیسه کش میدونم شش تای شدنتون بد سوزش داره چه هشتی اگه هشتا زده بودین چرا تا حالا رو نمی کردین البته هشت شما هم مثل قهرمانی اسیا هست نه فیلمی نه سندی پس برید تو سوراخ موشتون نظر ندین
پاسخ ها
محمدمهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
لنگی اس تواسیا قهرمان شده اون موقع تیم لنگ هم بود چرا پلیس قهرمان نشده سوزش این درمان نداره لنگی جون لنگی پاره پاره تو کف یه ستاره ....ازبس که عقده ستاره داره یه دونه خریدند
Iran, Islamic Republic of
15:51 - 1399/07/01
سند شیش تایی شدن شماهم نوزاد شیش ماهه س
Iran, Islamic Republic of
15:52 - 1399/07/01
تو میگی دروغ فقط یک کلام
دیوونه میشم جز تو نمیبینه چشام
خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
15:53 - 1399/07/01
چیزی بنام هشت تایی نداریم.که سند داشته باشه اقای فتح الله زاده کلا توی توهم هست قرار بود مسی هم بیاره استقلال.. همینها شخصیت استقلال رو پایین اوردند
Iran, Islamic Republic of
15:56 - 1399/07/01
مهمترین افتخار لنگیها مربوط به 50 سال پیش تو یه بازی داخلی رقم خورده خخخ!
Iran, Islamic Republic of
16:00 - 1399/07/01
تو چه عددی هستی که من من میکنی اخه
Iran, Islamic Republic of
16:02 - 1399/07/01
آقای راد همان بهتره بری سریالهای در پیتی بازی کنی قبل از انقلاب هم کسی تحویلت نمی گرفت
Iran, Islamic Republic of
16:05 - 1399/07/01
این باز چی بلغور میکنه
Iran, Islamic Republic of
16:09 - 1399/07/01
درزمان خودت که هنر پیشه منفوری بودی بیش از این خودت منفورترین نکن
Iran, Islamic Republic of
16:17 - 1399/07/01
هشت تایی شدن لنگ توسط استقلال سندش دست حمید درخشان هست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
بابا این هنرپیشه دوزاری چی میگه سند 8 ت ایی شدن لنگ موجود هست
Iran, Islamic Republic of
16:22 - 1399/07/01
بیچاره ها شما را همین افتخار کافیست که سرورتون رو ۶تایی کردین؛بی افتخارها؛؛افتخار دیگه ای که ندارین براش جشن وسالگرد بگیرین باید عقده هاتون رو با همین پوشش بدین خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
16:24 - 1399/07/01
تو خودت کی باشی که سندت چه باشه شیافی
Iran, Islamic Republic of
16:25 - 1399/07/01
هنوز چهلم شیش تایی شدن خودتان نرفته سند اونم باش
Iran, Islamic Republic of
16:30 - 1399/07/01
خداروشکرکه طرفداراستقلال نیستی
Iran, Islamic Republic of
16:35 - 1399/07/01
اقاي راد بازي امجديه بود يا أزادي ....فك كنم امجديه بود بازي....هههههه البته همه لنگیا روغگو وفراموشکارن
Iran, Islamic Republic of
16:37 - 1399/07/01
یکی نیست ب این آقای خالی بند بگه سال 52 اصلا ورزشگاه آزادی ساخته نشده بود. ورزشگاه آزادی سال 53 افتتاح شد. این چاخان سند 6 تایی هست؟!!!!
Iran, Islamic Republic of
16:40 - 1399/07/01
حالا مگه کسی شما راقبول داره شما کی هستی سر سیری دم پیازی تواصلا پیازی میگن یارو رابه ده راه ندادن سراغ کت خدا رامی گرفت شما موجه نیستین شاهد باید اهل باشه نه نا اهل
Iran, Islamic Republic of
16:40 - 1399/07/01
آقای راد شش تایید نوپو نه نوش جانت ودیگه حرف اضافه ممنوع
Romania
16:42 - 1399/07/01
من موندم این کجاش هنرمنده که تیتر زدین هنرمند !!!
کاسه لیس رو چه به هنرمندی !!
به آبی بودنم افتخار میکنم که هم قطار هنرمندانی چون رادان و معادی و محمدزاده هستند نه امثال اینو بختیاری و بازغی و کیایی و غفوریان
Iran, Islamic Republic of
16:49 - 1399/07/01
هنرپیشه هستین ورول بازی کردن هم تخصص شماست ...راحت جزعیاتش وهم میتونی تعریف کنینوچون هنرپیشه ها تخیلات خیلی قوی دارن وبه نوعی نون همین تخیلاتتونومیخوریم....خوش ءدشت اقای راد خندیدیم
Iran, Islamic Republic of
16:49 - 1399/07/01
خواهرزاده را غالب کردی به پیروزی حالا نوبت کیه که شروع کردی به پاچه خواری .....
Iran, Islamic Republic of
16:58 - 1399/07/01
اقای راد اگه ادب داشتند ایجوری حرف نمیزدند چون خودش مسخرست همه را به چشم خود بیند سند استقلال مشخصه اقای ......
پاسخ ها
پرسپولیسی قدیمی
-
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
آنهایی که سند می خواهند یا درک درستی از فوتبال ندارندیا خودشون را به کوچه علی چپ می زنند ۱۶ شهریور سال ۱۳۵۲ استادیوم بزرگ اریا...(ازادی) فعلی تاج تیمسار خسروانی (همان دوچرخه سواران)۶کل طلایی از پرسپولیس دریافت کرد و صاحب نشان ۶ تایی ها شد که ۴ کل رشیدی و۲ کل زنده یاد مرحوم ناصر خان حجازی(روحش شاد ویادش گرامی باد)
Iran, Islamic Republic of
16:58 - 1399/07/01
دقیقا صحبت های شما مثل اظهار پشیمانی از بازی کردن در فیلم دل و قبلش تعریف کردن از این فیلم و شخصیت دوگانه شما قابل قبوله استادددددددددد
Iran, Islamic Republic of
16:59 - 1399/07/01
یه کلام ختم کلام .
کیسه کش حقیر است . وسلام
پاسخ ها
ای کاش خونم ابی بود
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
توهین های لنگی هارو خوب چاپ میکنید بعد من استقلالی یه نظر کوچک میدم چاپ نمی کنید خجالت داره
Iran, Islamic Republic of
16:59 - 1399/07/01
این بازیگر اساسان رد داده اگر شما راست میگین فیلم بازی رو بیارین
United States
17:06 - 1399/07/01
پس اون سندبزاردرکوزه ابشو بخور
Iran, Islamic Republic of
17:06 - 1399/07/01
سند 8تا خورده لنگ هم من هستم.
United States
17:07 - 1399/07/01
پس اون سندبزاردرکوزه ابشو بخور
Iran, Islamic Republic of
17:07 - 1399/07/01
آقای سعید راد شما رستا رو پیدا کن سند رو کردنت پیش کشتون
Iran, Islamic Republic of
17:29 - 1399/07/01
کیسه کش یجا رو نام ببر که بگن پنالتیا حساب میشه بدبخت ششتقلالی شما ۶×۴ میخورید دیگه کیسه کشای حقیر
Iran, Islamic Republic of
17:32 - 1399/07/01
تو کجای سینمای ایرانی که....
Iran, Islamic Republic of
17:45 - 1399/07/01
ناهنرمند لنگی ، آفتاب پرست ! پیش از انقلاب اونطوری بعداز انقلاب اینطوری! اون بازی را عبده ساواکی با خرید دوتا بازیکن تاج که یکیش دفاع بود و هی سوتی داد تو اون بازی ، اون نتیجه را گرفت و فصل بعدش اون مدافع اومد لنگ!!! عین قضیه لک
Iran, Islamic Republic of
17:48 - 1399/07/01
آخر تو ، آدم معلوم الحال ، با اون فیلمهایی زمان شاه که بازی میکردی ، حالا شدی کارشناس فوتبال؟
Iran, Islamic Republic of
17:48 - 1399/07/01
ناهنرمندی که خوب رنگ عوض می‌کنه ! اینا را اضافه کنین با بقیه هنرمندان لنگی : بهنوش بختیاری ، انصاریان ، جمشیدی و ...
Iran, Islamic Republic of
18:11 - 1399/07/01
هر جا که ز من نام و نشانی طلبیدند
آوازه نامش سند معتبرم بود!!! زنده باد سعید راد!
Iran, Islamic Republic of
18:13 - 1399/07/01
۶تا برای استقلاله۸هم همینطور ۴ که جای خود داره
Iran, Islamic Republic of
18:19 - 1399/07/01
این کیسه کشا چقدر نادان هستن که حرفهای فتل را باور میکنن اون شش تو تاریخ ماند گار شد.
Iran, Islamic Republic of
18:19 - 1399/07/01
آخه افتخار لنگ چیه؟
بابا استقلال دو بار قهرمان آسیا شده،
می دونی یعنی چی؟ یعنی حسرت برای لنگ
به خدا اگه لنگ قهرمان آسیا شده بود، خدا رو بنده نبودن
Iran, Islamic Republic of
18:25 - 1399/07/01
سند ۸ تایی شدن شما هم حمید درخشان و ۶ تایی شدن و ۴ تایی شدن شما ۳۰ میلیون هوادار استقلال
Iran, Islamic Republic of
18:35 - 1399/07/01
وقتی اونجور مصاحبه خودت رو ماست مالی کردی اعتبار خودت هم نابود کردی ترسیدی دیگه بازی نکنی؟؟! ؟
Iran, Islamic Republic of
18:50 - 1399/07/01
چرا نظرات من را چه سیاسی و چه ورزشی سانسور میکنید، طرفدار دولت کلید هستید
Iran, Islamic Republic of
19:04 - 1399/07/01
کی توروقبول داره،،،مردک توی دفاع مقدس فرارکردی اونورآب
Iran, Islamic Republic of
19:56 - 1399/07/01
تا احترامت حفظه حریم خودت را بشناس واگرنه بلایی سرت میاریم که مرغای آسمان یه حالت گریه کنن کچل خان
Iran, Islamic Republic of
20:19 - 1399/07/01
خیلی جالبه نظرات منو نمی گذارن .بعضیا به استقلال فحش میدن چاپ میکنید واقعا برترینها رنگی نیست ؟دقت کنید چقدر به هواداران استقلال این لنگیها بد میگن سریع چاپ میکنید
Iran, Islamic Republic of
20:25 - 1399/07/01
بازیگر سریالهای پفکی
Iran, Islamic Republic of
20:48 - 1399/07/01
منم سند شیش تایی شدن لنگ هستم
Iran, Islamic Republic of
21:13 - 1399/07/01
لنگی دیگه دلش خوشه لنگی بدبخت خ خ خ خ
Iran, Islamic Republic of
21:35 - 1399/07/01
به گربه گفتن شاهدت کیه گفت دمم
Iran, Islamic Republic of
21:40 - 1399/07/01
آقای راد اولن مسخر توهستی ویادد رفت
بکی لنگی اشقال چرت پولیس پتانسیل
قهرمانی درجهان دار اشتبا نکن لنگی
اشقال مگه غیراز اینکه وزیر اشقال مثل
تو می باشد مثل علی آقا پروین باشید
Iran, Islamic Republic of
21:45 - 1399/07/01
از کی تا حالا پیاز جزو میوه ها شده
Iran, Islamic Republic of
21:45 - 1399/07/01
اون هوادارهای تیم فلک زده کیسه .که میگن پرسپولیس ۶تایی کردیم .اخه بود خنگا ..تو اای اف سی ..۲.۲ صبط شده ..توپ های رو پنارتی حساب نمیشه ..میتونم برا کیسه یه ادرس بدم برا فیلم شش تای ها فیلم که بهروز وثوقی بازی کرده .فیلم ممل امریکایی از بازی پرسپولیس تو دربی که هی گل میزنه تیم روبرو کیه تیم فلک زاه کیسه ..گود بای .الان افتاد ..
Iran, Islamic Republic of
22:07 - 1399/07/01
,سعیدراد؟؟سعیدراددیگه کیه؟ببخشیدبجانیاوردم شما؟؟
Iran, Islamic Republic of
22:35 - 1399/07/01
همون به درد سریال دل میخوره حرفات
Iran, Islamic Republic of
23:39 - 1399/07/01
شما کی باشین ک دیگه بخواین سند باشی خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
00:09 - 1399/07/02
** بخر با بازیت ... تو هم دنبال فالووری .......
Iran, Islamic Republic of
00:13 - 1399/07/02
۶ تابی ۹۹ بماند سعید خان راد توسط شاه فرهاد
Iran, Islamic Republic of
07:38 - 1399/07/02
بعضی ها یعنی واقعاً نمیدونن.
پنالتی بعدازبازی جزگل بازی نیست ونمیشمارن
Iran, Islamic Republic of
10:24 - 1399/07/02
مرد گنده با این سنش اینه سطح فکری و دغدغه ش....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج