صنایع چوبی لوکس
۱۰۴۰۶۴۶
۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۴
۳۰ 
محتوای حمایت‌شده
انتخاب صنایع چوبی منزل بسیار گسترده است و در نتیجه باید با توجه به اولویت‌بندی‌های لازم و همین‌طور مسائل مختلفی از قبیل بودجه، نوع چوب، وسیله و یا المان موردنظر و... انتخاب شود.

انتخاب درست وسایل منزل، آن هم با متریالی مناسب، مسئله بسیار مهم و تأثیرگذاری است که نمی‌توان به سادگی از کنار آن گذشت. در این میان، چوب به عنوان یکی از متریال‌هایی که اصولاً در دکوراسیون منزل مهم و تأثیرگذار شناخته شده و هیچ‌گاه نیز از مد نمی‌افتد، نسبت به سایر متریال‌ها اهمیت به مراتب بیشتری پیدا می‌کند و در نتیجه در فضا‌ها و وسایل متفاوتی از خانه مورد استفاده قرار می‌گیرد، از سرویس خواب و مبلمان گرفته تا کابینت و سایر موارد. به همین دلیل هم هست که انتخاب صنایع چوبی در دکوراسیون منزل بسیار مهم خواهد بود.

صنایع چوبی لوکس
صنایع چوبی لوکس
 
همین حالا جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید.

انتخاب صنایع چوبی لوکس

برای آن که بتوانید صنایع چوبی مناسبی را برای خود انتخاب کنید باید به مسائل متفاوتی توجه داشته باشید. برای مثال انتخاب رنگ چوب مناسب، به فراخور وسیله‌ای که تصمیم به خرید آن را دارید از اهمیت بسیار زیادی برخوردار خواهد بود.

برای مثال برای خرید کابینت چوبی آشپزخانه، در وهله اول توجه به ابعاد آشپزخانه و میزان نورگیری آن، شرط مهمی در انتخاب رنگ چوب کابینت خواهد بود. این یعنی اگر آشپزخانه شما به اندازه کافی کوچک و تاریک باشد باید به سراغ مدل‌هایی بروید که در طراحی آن‌ها از کابینت‌هایی با رنگ روشن استفاده شده است.

علاوه بر این در سایر وسایل چوبی منزل از قبیل مبلمان نیز توجه به جنس و رنگ چوب مسئله بسیار مهمی خواهد بود. در چنین شرایطی شما باید به سراغ مبلمانی بروید که از بهترین و باکیفیت‌ترین نوع چوب ساخته شده باشد، چیزی که با مرور زمان آسیب ندیده و مقاومت خود را از دست ندهد. طبیعتاً رنگ و طرح چوب نیز می‌تواند با توجه به سبک دکوراسیون و سایر وسایلی که در چیدمان خانه‌تان دارید اهمیت پیدا کند.

با توجه به تمامی این مسائل باید دقت کنید که انتخاب صنایع چوبی منزل بسیار گسترده است و در نتیجه باید با توجه به اولویت‌بندی‌های لازم و همین‌طور مسائل مختلفی از قبیل بودجه، نوع چوب، وسیله و یا المان موردنظر و... انتخاب شود.

طراحی صنایع چوبی

طبیعتاً یکی از ویژگی‌های مهمی که می‌تواند در انتخاب و خرید صنایع چوبی لوکس تأثیرگذار باشد طراحی آن است. همین مسئله نیز می‌تواند سبک وسیله را نیز تحت تأثیر خود قرار دهد. برای مثال استفاده از منبت‌کاری‌هایی که در بدنه و دسته‌های مبلمان چوبی انجام می‌شود می‌تواند سبک مبلمان را به کلی تحت تأثیر خود قرار داده و آن را انتخاب ایده آلی برای خانه‌هایی با سبک دکوراسیونی کلاسیک نماید. این در حالی است که ساده‌ترین طراحی مبلمان چوبی می‌تواند آن‌ها را به انتخاب خوبی برای خانه‌های مدرن تبدیل کند.

این موضوع در رابطه با وسایل و صنایع چوبی دیگری از جمله کمد و یا کابینت نیز مطرح شود. به همین دلیل هم هست که امروزه طرح‌های بسیار متفاوت و متنوعی از این محصولات در بازار تولید و عرضه می‌شوند که هر کدام با توجه به نوع طراحی خود برای فضا‌ها و استفاده‌های مشخصی مناسب خواهند بود.

صنایع چوبی لوکس
صنایع چوبی لوکس
 
جهت کسب اطلاعات بیشتر از به سایت مراجعه نمایید.

صنایع چوبی مهراز

انتخاب شرکت و تولیدکننده‌ای که برای طراحی، تولید و عرضه صنایع چوبی خود، کیفیت و زیبایی را مدنظر خود قرار داده و الگوی آن را در تمامی محصولات خود رعایت نمایند مسئله بسیار مهمی است که حتماً باید در ضمن خرید خود مدنظر داشته باشید.

صنایع چوبی مهراز، یکی از این تولیدکننده‌هاست که با ۳۵ سال تجربه کاری، موفق شده‌اند که کارنامه درخشانی را در صنعت چوب از آن خود سازند.

صنایع چوبی لوکس

این شرکت سال‌های بسیاری را در زمینه اجرا و طراحی دکوراسیون داخلی فعالیت کرده و از مجموعه کارخانه‌هایی نیز برخوردار است که به انواع ماشین‌آلات مدرن و منطبق با استاندارد‌های جهانی مجهز هستند. تمامی محصولات این برند از بهترین مواد اولیه ساخته شده و همگی زیر نظر بهترین کارشناسان و همین‌طور نیروی انسانی متخصص ساخته می‌شوند. در این میان همکاری با طراحان مطرح ایتالیایی را نیز نمی‌توان نادیده گرفت.

مهمترین تولیدات صنایع چوبی لوکس مهراز عبارتند از:
  • کابینت آشپزخانه در مدل‌های کلاسیک، نئو کلاسیک و مدرن
  • میز‌های تلویزیون، ویترین‌های دکوری، کمد و کلوزت
  • درب‌های لابی (ورودی وخروجی) در دو نوع مسکونی و تجاری
  • دیوارسازی، سقف سازی، روشویی، قرنیز و...

صنایع چوبی لوکس

مفهوم (Concept) نئوکلاسیک

طراحی آشپزخانه نئوکلاسیک به صورت منحنی شکل (curve) می‌باشد، چوب مصرفی در محصولات غالبا چوب راش، با رنگ سفید پولیشی براق کاور شده است. داخل یونیت‌ها نیز از ام‌دی‌اف (MDF) وارداتی استفاده شده است. فلز استفاده شده در این محصول، فسفر برنز می‌باشد که متناسب با رنگ محیط (Appliance) و چوب می‌تواند فرآوری شود.
 
صنایع چوبی لوکس
 
صنایع چوبی لوکس
 
جهت مشاهد نمونه‌های بیشتر از اینستاگرام بازدید نمایید.
 
 
در ادامه‌ی مفهوم نئوکلاسیک، فضای اتاق نشیمن را مشاهده می‌فرمائید که در قسمت دیوار، ویترین طراحی شده که فضای داخل ویترین‌ها با پارچه ایتالیائی متناسب با رنگ و پارچه مبلمان کاور شده است.
 
در قسمت درب‌های ویترین، تلفیق زیبائی از چوب راش با رگه و موج طبیعی، در قسمتی دیگر با رنگ پوششی، طراحی و اجرا شده است که گرما و چشم نوازی خاصی به این فضا داده است.
 
صنایع چوبی لوکس
 
طراحی گیت نئوکلاسیک به صورت منحنی و تلفیق برنز و چوب. 
 
صنایع چوبی لوکس
 
صنایع چوبی لوکس
 
جهت کسب اطلاعات بیشتر از به سایت مراجعه نمایید.
 
در اجرای روشویی از رنگ پلی‌اورتان استفاده شده که این رنگ می‌تواند در قسمت‌هایی که آبریز و رطوبت وجود دارد، چوب را در برابر نفوذ آب کاملا محافظت کند.
 
صنایع چوبی لوکس
 
دفترکار
 
طراحی و اجرای میز کار، کف سازی، چفت سازی، قاب سازی و دیوار سازی در دفترکار از ویژگی‌های این consept می‌باشد که بااستفاده از چوب بلوط دودی و رنگی خاص، کلیت فضا طراحی شده است.
 
صنایع چوبی لوکس
 
آشپزخانه کلاسیک ۲۰۱۸
 
این Concept، به سبک کلاسیک اصطلاحا اروپائی طراحی شده که با استفاده از ابزار خوردگی با تلفیق برنز و چوب راش طوسی با رگه و موج طبیعی همراه گردیده است و از شاخصه‌های منحصر به فرد این سبک کلاسیک، میتوان به مینیمالیسم و سادگی قابل توجه آن اشاره کرد.
 
ظرافت و مهارت استفاده از فلز در بطن چوب و همباد و همسطح بودن آن در فضای نئوکلاسیک و کلاسیک بسیار مورد توجه افراد تیز بین و حرفه‌ای می‌باشد.
 
سقف سازی در این فضا نیز یکی از الزامات بهره‌گیری طراح از محیط، جهت گرما بخشی و القای حس زیبای طبیعی چوب می‌باشد که کاملا با تلفیق برنز و چوب مشهود است.
 
صنایع چوبی لوکس
 
ماکوره فریزه (مدرن) 
 
در ادامه سبک مدرن در این Concept، از چوب ماکوره فریزه ایتالیائی بهره گرفته شده که از لحاظ نحوه فرآوری و تنوع و گرما و خاص بودن و رگه و موج‌ها، این چوب در رسته‌ی چوب‌های لوکس و منحصر به فرد قرار می‌گیرد. استفاده از این چوب در قسمت‌هایی از کنسول خودرو‌های دست ساز و لوکس، کشتی‌های تفریحی پر تجمل، و در بخش First Class برخی خطوط هوائی صاحب نام، تائیدی بر مدعای شرکت در استفاده از این چوب در تولیدات مهراز می‌باشد.
 
صنایع چوبی لوکس
 
صنایع چوبی لوکس
 
اتاق خواب
 
در این Concept طراحی و اجرای سرویس کامل خواب نیز توسط شرکت مهراز انجام شده است. برنزکاری در این فضا به صورت روی کار و چند میل بالاتر از سطح چوب اجرا شده که با توجه به رنگ طبیعی چوب به کار رفته در این فضا، کمک شایانی به تلفیق فلز، چوب و جلوه گری آن دارد.
 
صنایع چوبی لوکس
 
سقف‌سازی این اتاق نیز حس عنصر طبیعی چوب و گرمای آن را در این فضا قوت بخشیده است که با توجه به نیاز این فضا به حس آرامش، القای طراحی هوشمندانه را به مشتری در پی خواهد داشت.
 
نقطه قابل توجه این Concept، استفاده از فضای کنجی جهت تعبیه کمددیواری (Closet) به همراه طراحی درب‌های منحنی می‌باشد.
 
 
 
صنایع چوبی لوکس
 
همین حالا جهت مشاوره تماس بگیرید.
 
صنایع چوبی لوکس
 
جهت مشاهد نمونه‌های بیشتر از اینستاگرام بازدید نمایید.
 
صنایع چوبی لوکس
 
جهت کسب اطلاعات بیشتر از به سایت مراجعه نمایید.
 
صنایع چوبی لوکس
زعفرانیه، خیابان سرلشکر فلاحی، ابتدای خیابان فیروزکوه، خیابان نیاززاده، بن بست مهناز، پلاک ۲، عمارت مهراز
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج