دختر موتور سوار ایرانی در دیوار مرگ
۱۰۴۳۵
۱۸ مهر ۱۳۹۰ - ۱۶:۲۵
۱۴ 
نگار مدنی، تنها دختر موتورسوار دیوارمرگ ایران، از سن 6 سالگی موتور سواری می‌کند. نگار در چندین فیلم از جمله دیوار به عنوان بدل حضور داشته و تا قبل از این در دیوار مرگ یکی از پارک‌های معروف تهران موتورسواری می‌کرد ولی مسئولین این پارک به او اجازه موتورسواری ندادند و عنوان کردند که دختر اجازه موتورسواری در دیوار رو ندارد.
نگار مدنی، تنها دختر موتورسوار دیوارمرگ ایران، از سن 6 سالگی موتور سواری می‌کند. نگار در چندین فیلم از جمله دیوار به عنوان بدل حضور داشته و تا قبل از این در دیوار مرگ یکی از پارک‌های معروف تهران موتورسواری می‌کرد ولی مسئولین این پارک به او اجازه موتورسواری ندادند و عنوان کردند که دختر اجازه موتورسواری در دیوار رو ندارد. نگار در حال حاضر در یکی از شهرستان‌های تهران مشغول موتورسواری بوده و آرزویش این است کسی مانع کارش نشود و بتواند به این کار که فقط به دلیل عشق و علاقه انجام می‌دهد ادامه بدهد. هیچ لذتی برام بالاتر از این نیست وقتی میبینم که دختران هم سن و سال من از این کار من احساس غرور و توانایی می‌کنند و این کار من به اونها اعتماد به نفس می ده .


منبع : بدوعکس
برترین مجله اینترنتی ایران
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Netherlands
22:45 - 1398/09/09
نمیدونید ایشون الان چیکار میکنن آیا ادامه دادن کارشونو؟ اصن اطلاعاتی ازشون نیست به نظرم کار خیلی بزرگی کردن و باید بیشتر دیده بشن و باهاشون مصاحبه کنن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج