اختلال در شبکه اجتماعی توئیتر
۱۰۴۷۶۷۵
۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۷
۵ 
توئیتر اعلام کرد که این شبکه اجتماعی در شماری از کشورها دچار اخلال شده ولی شواهدی مبنی بر وجود مشکل امنیتی یا هک شدن، در دست نیست.

خبرگزاری ایلنا: توئیتر اعلام کرد که این شبکه اجتماعی در شماری از کشورها دچار اخلال شده ولی شواهدی مبنی بر وجود مشکل امنیتی یا هک شدن، در دست نیست.

 توئیتر اعلام کرد که این شبکه اجتماعی در شماری از کشورها از جمله آمریکا، انگلیس و استرالیا دچار اخلال شده ولی شواهدی مبنی بر وجود مشکل امنیتی یا هک شدن، در دست نیست.

این شرکت با اعلام این‌که به نظر می‌رسد این اختلال ناشی از وقوع مشکلاتی در سیستم‌های داخلی است، تاکید کرد که در تلاش است خدمات خود را برای همه کاربران برگرداند.

این اختلال پس از آن رخ داد که توئیتر، حساب کاربری کمپین انتخاباتی «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری فعلی این کشور را به طور موقت مسدود کرد.

توئیتر اعلام کرده است که انتشار ویدئویی درباره «جو بایدن» رقیب انتخاباتی ترامپ، دلیل مسدود شدن این حساب کاربری بوده چرا که ناقض قوانین این شرکت است.

این ویدئو به گزارش روزنامه «نیویورک پست» اشاره داشته و در آن اطلاعاتی همراه با جزئیات در خصوص معاملات تجاری «هانتر بایدن» فرزند جو بایدن با یک شرکت انرژی در اوکراین ارائه شده بود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج