شمسایی: اسطوره‌کشی باب شده است
۱۰۴۹۴۱
۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۸
۱ 
کاپیتان پیشین تیم ملی فوتسال با بیان اینکه مصطفی نظری واقعیت‌های پشت پرده این رشته را مشخص کرده است تاکید کرد: متاسفانه اسطوره کشی در فوتسال باب شده و به نظرم بعد از نظری نوبت به کشاورز و طاهری می‌رسد.
خبرگزاری مهر: وحید شمسایی ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: من واقعیت را می‌گویم. در ورزش تا زمانی که می‌توانیم از بازیکن استفاده کنیم تاج طلایی بالای سرش می‌گذاریم و به او صخره طلایی و پنجه طلا می‌گوییم ولی وقتی بازیکنی مثل نظری اتفاق کوچکی برایش رخ می‌دهد که خودش هم مقصر نیست آنوقت به راحتی او را کنار می‌گذاریم.

وی افزود: متاسفانه اسطوره کشی در فوتسال باب شده است. از همان قدیم با سیدمهدی ابطحی که یک فرد بزرگ بود بد برخورد کردند. البته فوتسال نسبت به آن زمان خیلی پیشرفت کرده است. حسین شمس که تاریخ‌ساز بود و مثل او نداریم را هم کنار گذاشتند. درباره خودم هم چیزی نمی‌گویم ولی رضا ناصری و پس از آن هم مصطفی نظری هم با برخورد بد آقایان مواجه شد.

شمسایی در دفاع از همبازی سابق خود در تیم ملی گفت: در این که امسال علیرضا بهترین دروازه‌بان لیگ بود شکی نیست ولی نباید اسطوره کشی کرد. بی‌جهت گفتند که نظری مصدوم است ولی او در دیدار دوستانه برابر تیم ملی بهترین عملکرد را داشت و خیلی چیزها را ثابت کرد.  در تیم ملی طاهری،کشاورز و حسن‌زاده از دوره قبل باقی مانده‌اند که فکر می‌کنم نفر بعدی کشاورز است و پس از او هم نوبت به طاهری می‌رسد.

مربی تیم دبیری تبریز با انتقاد از نحوه برخورد با بازیکنان قدیمی فوتسال گفت: بدتر از همه اینکه با آبروریزی بازیکن را کنار می‌گذارند. می‌گویند که نظری مصدوم بود حالا نمی‌خواهید به روسیه بروید و او را ببینید دست کم که می‌توانید زنگ بزنید و به او بگویید که به تیم ملی دعوت نمی‌شود. افتخاری می‌گوید که فراشی نمی‌تواند نظری بدهد. مگر فراشی مربی دروازه‌بان تیم ملی نیست؟ من این اواخر با ترابیان اختلاف نظر پیدا کرده بودم ولی در دوره او هرگز این چیزها وجود نداشت.

آقای گل فوتسال جهان درباره تیم ملی گفت: ما ازبکستان را 6 بر یک و 6 بر 2 بردیم که نتایج خوبی بود اما افتخاری می‌گوید که پیشرفت کردیم ولی می‌خواهم بگویم که ما تیم هفتم جهان هستیم و قبلا این تیم را 9 بر صفر، 8 بر یک بردیم و یک بار هم 10 گل به این تیم زدیم. متاسفانه او نمی‌داند که در فوتسال چه خبر است. هر چقدر صبر کردیم تا فوتسال را بشناسد ولی اتفاقی رخ نداده است.

شمسایی تاکید کرد: ما پتانسیل زیادی داریم ولی آنها را خراب می‌کنیم. فرهاد فخیم را به راحتی کنار گذاشتند ولی بعد که آقای گل لیگ شد دوباره به تیم ملی بازگرداندند. این وضعیت اصلا خوب نیست. در فوتسال ما فقط دنبال خراب کردن مربی و بازیکن هستیم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج