اینستاگرام کودکان زیر ذره‌بین «مامان‌ها»
۱۰۵۳۵۹۹
۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۲
۱۵ 
برنامه تلویزیونی «مامان‌ها» این هفته با موضوع پرداختن به صفحات اینستاگرامی مادرها و افزایش سواد رسانه ای مادران نسبت به این صفحات روی آنتن شبکه سه می‌رود. 
خبرآنلاین: برنامه تلویزیونی «مامان‌ها» این هفته با موضوع پرداختن به صفحات اینستاگرامی مادرها و افزایش سواد رسانه ای مادران نسبت به این صفحات روی آنتن شبکه سه می‌رود. 
 
اینستاگرام کودکان زیر ذره‌بین «مامان‌ها»
 
 «مامان‌ها» برنامه‌ای با موضوع سبک زندگی و تربیت فرزند است که پخش آن به تازگی در شبکه سه سیما آغاز شده است.  
 
این برنامه به تهیه‌کنندگی مجتبی حسینی و با اجرای منصوره مصطفی زاده روی آنتن می رود و در هر قسمت به موضوعاتی مرتبط با دغدغه های تربیتی فرزندان در یک دهه اخیر می پردازد. 
 
«مامان ها» این هفته به موضوع افزایش آگاهی و سواد رسانه ای مادران در اینستاگرام می پردازد. 
 
این موضوع در قالب یک پرونده چند قسمتی پیگیری می شود و به ابعاد مختلف مباحث مرتبط با مادرها و کودکان در اینستاگرام می پردازد و به سوالاتی در این باره پاسخ می دهد از جمله اینکه پشت صحنه عکس‌ها و صفحات خوش آب و رنگ مادران اینستاگرامی چگونه است؟ و یا عمل کردن به توصیه های بلاگرها و روان شناسان اینستاگرامی چه آسیب هایی فردی و اجتماعی برای مخاطبان این صفحات دارد؟ امروز ۱۱ آبان یکی از مادرانی که در زمینه توصیه های اینستاگرامی تجربه تلخی داشته است آن را در برنامه بازگو میکند.
 
موضوعاتی چون تغییر روابط خانواده و نبود همبازی برای کودکان و نحوه استفاده فرزندان از تکنولوژی ها مثل موبایل و تبلت از جمله مباحث برنامه است. همچنین مشکلات شیوع کرونا و تاثیر آن بر تحصیل و آموزش مجازی از دیگر پرونده هایی است که در این برنامه باب گفتگو درباره آنها گشوده خواهد شد و به این ترتیب برنامه قرار است به دغدغه های تربیتی مادران در دنیای مدرن بپردازد.
 
این برنامه به سردبیری سیدمیلاد ناظمی و کارگردانی سعید ابراهیمی پنج روز در هفته از ساعت ۱۷:۳۰ روی آنتن شبکه سه می‌رود. 
 
تفاوت این برنامه با سایر برنامه های کارشناس محور در این حوزه تجربه هایی است که از زبان مادران بیان می شود؛ در هر برنامه سه مادر در مقابل منصوره مصطفی زاده قرار می گیرند و نسبت به موضوع طرح شده در برنامه از تجربه ها و دغدغه های شخصی خود سخن می گویند و علاوه بر حضور کارشناس از تجربه های این مادران نیز استفاده می شود. 
 
منصوره مصطفی زاده پیش از این به عنوان کارشناس کتاب کودک در آیتم های هفتگی برنامه «کتاب باز» دیده شده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج