محمدی‌راد: در مورد میرزاجانپور منتظر MRI هستیم
۱۰۵۶۹۱۸
۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۱
۳ 
سرمربی تیم والیبال سپاهان با ابراز ناراحتی‌ از مصدومیت میرزاجانپور گفت: باید منتظر جواب MRI باشیم.

خبرگزاری ایسنا: سرمربی تیم والیبال سپاهان با ابراز ناراحتی‌ از مصدومیت میرزاجانپور گفت: باید منتظر جواب MRI باشیم.

به گزارش ایسنا، رحمان محمدی‌راد سرمربی تیم والیبال سپاهان اصفهان پس از برتری سه بر یک تیمش مقابل شهداب یزد گفت: بازی خوبی را از هر دو تیم شاهد بودیم و هر دو تیم تا آخر ست چهارم برای هر پوئن و امتیاز باهم جنگیدند. بازی تا آخر ست چهارم نزدیک بود که نهایتا ما توانستیم با چند دفاع خوب در امتیازات حساس نتیجه را به سود خود رقم بزنیم.

محمدی‌راد درباره مصدومیت میرزاجانپور در جریان ست چهارم بازی نیز گفت: از این اتفاق‌ واقعا ناراحت و متاسف هستم، فعلا اطلاع دقیقی از نحوه و شدت مصدومیت او نداریم، باید منتظر جواب MRI باشیم تا پرشک تیم اطلاعات دقیق را به ما بدهد.

او افزود: جا دارد به بازیکنان خودم خسته نباشید بگویم که با بیشترین توان جنگیدند و امیدوارم که همین روند را ادامه دهیم تا رتبه خود را در بالای جدول حفظ کنیم.

سرمربی تیم ‌والیبال سپاهان در مورد اعتراضات به داوری بازی نیز گفت: به هرحال طبیعی است که تیم‌ها در احظات و امتیازات حساس اعتراضاتی را نسبت به تصمیمات داور انجام دهند. در مجموع به نظرم قضاوت خوبی را شاهد بودیم و همه از این بازی جذاب لذت بردند.

سیامک افروزی پزشک تیم ملی والیبال ایران نیز که در سالن خانه والیبال و کنار مجتبی میرزاجانپور حضور داشت، در مورد مصدومیت این بازیکن‌ گفت: متاسفانه آشیل مجتبی آسیب دیده است و تست‌های اولیه او به گونه‌ای بود که مجبور شدیم او را برای انجام MRI راهی بیمارستان کنیم، امیدوارم جواب MRI او خیلی بد نباشد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج