بيت‌آشور: بازی در ایران هیجان انگیز است
۱۰۵۷۱۳
۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۸
۱۰ 
بازيکن ايراني تيم فوتبال ونکوور وايتکپس گفت: اميدوارم نتايج خوبي بگيريم و بازي‌هاي خوبي در جام جهاني انجام بدهيم.
خبرگزاری فارس: مهرداد بيت‌آشور در خصوص حضور تيم ملي ايران رد جام جهاني گفت: اميدوارم نتايج خوبي بگيريم و بازي‌هاي خوبي در جام جهاني انجام بدهيم ما بازي‌هاي سختي در اين رقابت‌ها در پيش داريم اما من به نتايج تيم ملي خوش‌بين هستم.

وي در خصوص تشويق‌هايي که هواداران ايران در زمان بازي‌هاي تيم ملي از وي به عمل مي‌آورند، گفت: من هواداران را خيلي دوست دارم و از آنان تشکر مي‌کنم آنها هواداران زيادي بودند که اسم مرا صدا مي‌کردند.

وي در خصوص عملکرد کي‌روش گفت: کي‌روش مربي فوق‌العاده‌اي است و بازيکنان احترام زيادي براي او قائلند مردم ايران در اوايل کار او را ارزيابي مي‌کردند اما امروز همه به او احترام مي‌گذارند.

بيت‌آشور با بيان اينکه خانواده‌ام علاقه زيادي داشتند تا براي ايران بازي کنم، افزود: پدرم خودش در جواني فوتبال بازي مي‌کرد و همواره در اين خصوص چيزهايي به من ياد مي‌داده و مي‌گفت از فوتبال لذت ببرم.

وي در مورد اينکه آيا به بازي در ليگ‌هاي اروپايي فکر مي‌کند يا خير، تأکيد کرد: خيلي به مسائل آينده کاري ندارم و سعي مي‌کنم روي وضعيت فعلي‌ام تمرکز کنم و فکر مي‌کنم مهم‌ترين نکته‌اي که باعث پيشرفت من شد اين بود که به فکر حال هستم، خيلي به زمان‌هاي ديگر کاري ندارم.

بيت‌آشور در مورد بازي در ليگ ايران هم يادآور شد: اگر اين اتفاق بيفتد مي‌تواند اتفاق خوب و هيجان‌انگيزي باشد و من از آن استقبال مي‌کنم.

وي در پايان گفت: به همه هواداران فوتبال سلام مي‌رسانم و از آنها تشکر مي‌کنم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج