قاتلین زنِ میانسال اهلِ سقز دستگیر شدند
۱۰۶۰۰۸۶
۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۵
۸ 
دادستان سقز از دستگیری قاتلین زن ۶۰ ساله در این شهرستان خبر داد و گفت: حسب تحقیقات به عمل آمده و بازسازی صحنه جرم ۲ خواهر به قتل این زن با ضربات چاقو اعتراف کردند.

ایرنا: دادستان سقز از دستگیری قاتلین زن ۶۰ ساله در این شهرستان خبر داد و گفت: حسب تحقیقات به عمل آمده و بازسازی صحنه جرم ۲ خواهر به قتل این زن با ضربات چاقو اعتراف کردند.

علیرضا رضاپور شامگاه پنجشنبه اظهار داشت: بنابر اعلام افراد مطلع، دقایقی پیش کارآگاهان پلیس و قاضی پرونده در محل قتل زن ۶۰ ساله سقزی حاضر و بازسازی صحنه با حضور قاتلین برگزار شد.

وی با بیان اینکه قاتلین زن ۶۰ ساله دستگیر شدند، افزود: در بررسی فنی این افراد به قتل مذکور اعتراف کردند ضمن اینکه طلا و زیورآلات به سرقت رفته از مقتول نیز از ایشان کشف و ضبط شد.

چند روز قبل زن ۶۰ ساله در یکی از محلات شهر سقز در منزل شخصی خود به شکل فجیعی به قتل رسید و قاتلین بعد از ارتکاب جرم، با سرقت طلاجات و زیورآلات مقتول، متواری شده بودند که با تلاش پلیس دستگیر شدند.

سقز با بیش از ۲۲۶ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پر جمعیت استان کردستان است که در ۱۹۰ کیلومتری شمال سنندج مرکز این استان قرار دارد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج