رمان صفرمطلق به چاپ دوم رسید
۱۰۶۰۱۴۵
۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۰
۴ 
رمان صفرمطلق اثر معصومه باقری نویسنده‌ی ایرانی، در کمتر از سه ماه با تیراژ هزار نسخه به چاپ دوم رسید.‌ معصومه باقری نویسنده‌ی این کتاب می‌گوید که برای نوشتنِ این رمان پنج سال وقت گذاشته و تحقیقاتِ گسترده‌ای را انجام داده است.

برترین‌ها: رمان صفرمطلق اثر معصومه باقری نویسنده‌ی ایرانی، در کمتر از سه ماه با تیراژ هزار نسخه به چاپ دوم رسید.‌
معصومه باقری نویسنده‌ی این کتاب می‌گوید که برای نوشتنِ این رمان پنج سال وقت گذاشته و تحقیقاتِ گسترده‌ای را انجام داده است.

صفرمطلق داستان مردمی است که خانه و زندگی خود را در خرمشهر رها کرده و به دزفول و شادگان مهاجرت کرده‌اند تا از خطرات جنگ مصون باشند، اما باز هم از حملات هوایی در امان نیستند و با اضطراب و وحشت زندگی می‌کنند.

رمان صفرمطلق به چاپ دوم رسید

باقری برای نوشتن رمان صفرمطلق زمان زیادی را صرف کرده است و سعی کرده یک رابطه‌ی عاشقانه بنویسد که تحت تاثیر پیامدهای مخرب جنگ، متشنج شده است.

چنان که دو شخصیت یاسر و سلما هنوز به هم علاقه‌مند هستند و هیچ اتفاق دیگری باعث جدایی این دو نفر نمی‌شود. فقط جنگ و ویرانی‌هایش باعث فاصله‌ بین این دو نفر می‌شود و این رویدادهای چندوجهی بیش‌تر وسعت می‌گیرد و بقیه‌ی شخصیت‌ها را هم درگیر می‌کند. برای مثال شخصیت اُم‌جبار از این غم می‌سوزد و رنج می‌کشد. او که پسر دیگرش را در جبهه‌ی جنگ از دست داده و با شهادتِ پسرش جبار و همسرش سلیمان تنها مانده است، به پسرش یاسر و عروسش سلما دلخوش می‌شود. اما با آن اتفاقات تلخ همه‌چیز از هم می‌پاشد و روزگار زهر تلخی در گلوی‌شان می‌ریزد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج