کاندیدای سیمرغ فیلم فجر خانه‌ نشین شد
۱۰۶۳۹۲
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۵
۲ 
نعیمه نظام‌دوست بازیگر سینما و تلویزیون که در جشنواره فیلم فجر برای بازی در «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» به کارگردانی بهروز افخمی کاندیدای سیمرغ بازیگری نقش مکمل زن بود، بر اثر یک سانحه ناچار است 2 ماه در خانه استراحت کند.
خبرگزاری مهر: نعیمه نظام‌دوست بازیگر سینما و تلویزیون که در جشنواره فیلم فجر برای بازی در «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» به کارگردانی بهروز افخمی کاندیدای سیمرغ بازیگری نقش مکمل زن بود، بر اثر یک سانحه ناچار است 2 ماه در خانه استراحت کند.

نعیمه نظام‌دوست درباره سانحه‌ای که برای‌اش رخ داده گفت: برای انجام یک کار شخصی به شمال رفته بودم که متاسفانه دچار سانحه و در بیمارستان چالوس بستری شدم. در این بیمارستان، کارهای اولیه را برای من انجام دادند و 5 روز آنجا بودم تا اینکه به تهران منتقل شدم و پیش دکتر خودم رفتم. او هم تشخیص داد که باید پایم جراحی شود.

کاندیدای سیمرغ فیلم فجر خانه‌ نشین شد

نظام‌دوست یادآور شد: عمل جراحی 2 روز پیش انجام شد و تا امروز استراحت کردم. اما همین حالا که با شما صحبت می‌کنم داخل ماشین و در حال رفتن به خانه هستم و باید 2 ماه در خانه بمانم.

وی در پاسخ به اینکه آیا این روزها در کاری بازی داشته یا خیر؟ تأکید کرد: برای بازی در یک تله فیلم صحبت کرده بودم اما وقتی این اتفاق افتاد از حضور در آن معذرت خواهی کردم. البته عوامل لطف داشتند و گفتند کار را دیرتر آغاز می‌کنند تا من هم بتوانم در آن حضور داشته باشم. اما فعلا که باید 2 ماه در خانه بمانم.

نظام دوست در پایان از بیمارستان پاسارگاد و دکتر باقرزاده که زحمت زیادی در زمان بستری بودن او کشیده بودند، تشکر کرد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج