دیرکرد کتاب‌های امانتی کتابخانه ملی در ۲ هفته تعطیلی، جریمه ندارد
۱۰۶۴۰۳۹
۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۱
۸ 
مدیر کل اطلاع رسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، از اعمال نشدن جریمه دیرکرد کتاب‌های امانتی خبر داد.
خبرگزاری صبا: مدیر کل اطلاع رسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، از اعمال نشدن جریمه دیرکرد کتاب‌های امانتی خبر داد.
 
دیرکرد کتاب‌های امانتی کتابخانه ملی در ۲ هفته تعطیلی، جریمه ندارد
 
به نقل از روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، رضا شهرابی، مدیر کل اطلاع‌ رسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران گفت: بر اساس ابلاغیه دستورالعمل اجرایی سازمان اداری و استخدامی کشور و تعطیلی ۲ هفته‌ای دستگاه‌های دولتی، جریمه دیرکرد به کتاب‌هایی که از تاریخ اول آذرماه تا چهاردهم همین ماه نیاز به تمدید داشتند و اکنون در اختیار اعضا است، اعمال نمی‌شود.
 
وی افزود: با توجه به تعطیلی تالارهای مطالعه کتابخانه ملی ایران و بر اساس ابلاغ دستورالعمل جدید سازمان اداری و استخدامی کشور به دستگاه‌های دولتی و توقف خدمات تالارهای کتابخانه ملی ایران از تاریخ یکم آذرماه به مدت ۲ هفته، جریمه دیرکرد بر کتاب‌های امانتی که در اختیار اعضای کتابخانه ملی ایران است، اعمال نمی‌شود.
 
مدیر کل اطلاع‌ رسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران عنوان کرد: پیش از این اعضایی که کتاب‌های کتابخانه ملی را امانت گرفته بودند می‌توانستند تا ۲ دفعه نسبت به تمدید امانت کتاب از طریق ایمیل به آدرس public,۱۳۱۷@gmail.com اقدام کنند اما به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در راستای تداوم طرح فاصله‌گذاری اجتماعی این محدودیت برداشته شده است.
 
شهرابی اظهار کرد: بر همین اساس اعضای کتابخانه ملی ایران که از تالار عمومی کتابخانه ملی ایران، کتاب به امانت داشتند، می‌توانند منابع در اختیار خود را در دفعات تمدید کنند.
 
وی در پایان یادآور شد: خدمات الکترونیکی کتابخانه ملی از جمله کتابخانه دیجیتال، مرجع مجازی و ارایه محتوای دیجیتال مورد درخواست کاربران، مانند گذشته برقرار است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج