چند پیشنهاد برای یک آخر هفته فرهنگی
۱۰۶۶۶۷۹
۱۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۸
۱۵ 
این چهارمین بسته‌ی پیشنهاد‌های فرهنگی و هنری ما برای تعطیلات آخر هفته‌ی شماست.
برترین‌ها: در اینجا چند پیشنهاد فرهنگی برای شما داریم برگرفته از صفحه اینستاگرام «جعبه»، این چهارمین بسته‌ی پیشنهاد‌های فرهنگی و هنری ما برای تعطیلات آخر هفته‌ی شماست. بسته‌هایی پر از پیشنهاد فیلم، کتاب، پادکست و ...
 
یک فیلم/ Martin Eden
 
چند پیشنهاد برای یک آخر هفته فرهنگی
 
فیلم «مارتین ادن» براساس کتابی به همین نام و به قلم «جک لندن» است. فیلم درباره‌ی مردی از طبقه کارگر است که تلاش می‌کند سری میان سر‌ها در طبقه‌ی نخبه پیدا کند تا به عشقش که از طبقه‌ی بورژا است. «پی یترو مارچلو» ایتالیایی کارگردان این درام عاشقانه است. دیدن این فیلم به علاقمندان به این ژانر توصیه می‌شود.

یک پادکست/ رادیو تراژدی
 
چند پیشنهاد برای یک آخر هفته فرهنگی
 
در قسمتی از «رادیو تراژدی» به زندگی تراژیک خالق کارخانه «مینو» پرداخته می‌شود و از روز‌هایی می‌گوید که او گروگان گرفته شد. زندگی علی خسروشاهی داستان مردی است که پفک را خلق کرده و در تنهایی و اسارات پفک خورد تا زنده بماند. سرگذشت خالق نام‌های ماندگاری مثل «ساقه طلایی» که در غربت هم دست از کار نکشید.

یک کتاب/ هنر شفاف اندیشیدن
 
چند پیشنهاد برای یک آخر هفته فرهنگی
 
اسم یکی از مترجم‌های کتاب بیشتر از موضوع و اسم نویسنده‌اش به چشم می‌آید؛ عادل فردوسی پور. کتاب رالف دوبلی هیچ ربطی به فوتبال ندارد و کتابی روانشناسانه است. کتابی درباره‌ی خطا‌هایی که انسان در طول زندگی انجام می‌دهد و متوجه آن‌ها نیست. تصمیماتی که می‌گیرد، اشتباهاتی که می‌کند و احتمالاتی که در نظر نمی‌گیرد.

یک سریال/ The crown
 
چند پیشنهاد برای یک آخر هفته فرهنگی
 
اگر سریال‌های تاریخی - سیاسی معاصر دوست دارید و هنوز «تاج» را ندیده‌اید، بشتابید که فصل چهارمش به دوران مارگات تاچر و پرنسس دایانا رسیده. سریالی ستایش شده ساخته‌ی استفن دالدری براساس زندگی سیاسی ملکه الیزابت دوم (ملکه فعلی انگلیس)؛ فصل اول از ۱۹۴۷ تا ۱۹۵۵، فصل  دوم از ۱۹۵۶ تا ۱۹۶۴، فصل سوم ۱۹۶۴ تا ۱۹۷۷ و فصل چهارم از ۱۹۷۷ تا ۱۹۹۰. فصل پنجم و ششم هم در راه است.

یک مستند/ خاطرات موتور سیکلت
 
چند پیشنهاد برای یک آخر هفته فرهنگی
 
یک روایت ناگفته و جذاب درباره‌ی روز‌های جنگ. درباره‌ی جوان‌های موتور سوار تهران که مصطفی چمران اوایل جنگ از آن‌ها می‌خواهد با مهارت موتورسواری به ستاد جنگ‌های نامنظم کمک کنند. «خاطرات موتور سیکلت» امیرحسین نوروزی، روایتی است دیدنی از زندگی و خاطرات بازمانده‌های آن گروه؛ آدم‌هایی حیرت آور که حالا شخصیت آن‌ها تلفیقی است از عشق موتور سواری و زندگی در جنگ.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج