جنایت در پشت بام و مقتولی که قاتل را لو داد!
۱۰۶۶۹۷۹
۱۸ آذر ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۳
۲۲ 
 تحقیقات قاضی ویژه قتل عمد مشهد درباره جسد مردی که دقایق اولیه بامداد روز گذشته از پشت بام درون یک زمین خالی پرت شده بود، در حالی تا صبح به طول انجامید که خبر جنایتی دیگر به دنبال نزاعی خونین، گروه تخصصی ویژه جنایی را به بیمارستان شهید هاشمی نژاد کشاند.

خراسان: تحقیقات قاضی ویژه قتل عمد مشهد درباره جسد مردی که دقایق اولیه بامداد روز گذشته از پشت بام درون یک زمین خالی پرت شده بود، در حالی تا صبح به طول انجامید که خبر جنایتی دیگر به دنبال نزاعی خونین، گروه تخصصی ویژه جنایی را به بیمارستان شهید هاشمی نژاد کشاند.

 اوایل بامداد روز گذشته، وجود جسدی خون آلود در یک زمین محصور واقع در خیابان ثمانه 15، ماموران انتظامی را به بولوار فردوسی کشاند. آنان با دیدن جسد مرد 45 ساله ای که کنار دیوار یک منزل مسکونی سه طبقه افتاده بود، بی درنگ مراتب را به قاضی ویژه قتل عمد اطلاع دادند و بدین ترتیب با حضور قاضی علی اکبر احمدی نژاد و گروهی از کارآگاهان زبده اداره جنایی پلیس آگاهی در محل کشف جسد تحقیقات در این باره آغاز شد.

بررسی های مقدماتی بیانگر آن بود که جسد از پشت بام ساختمان سه طبقه درون زمین خالی محصور سقوط کرده است. ادامه تحقیقات نشان داد: ناصر (مقتول) در طبقه سوم ساختمان سکونت داشت و تعدادی کبوتر نیز در پشت بام نگهداری می کرد، اگرچه ابتدا فرضیه سقوط از پشت بام مطرح می شد اما خیلی زود با بررسی های میدانی مقام قضایی در محل نگهداری کبوتران، این فرضیه به طور کامل رد شد و پرونده ای جنایی شکل گرفت چرا که دقت و کنکاش های چندین ساعته قاضی احمدی نژاد و گروه تخصصی کارآگاهان به آثاری در پشت بام رسید که نشان از وقوع جنایت داشت.

مقتول، قاتل را لو داد!

 در حالی که تحقیقات قاضی باتجربه شعبه 208 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد تا صبح روز گذشته ادامه داشت، ناگهان خبر مرگ جوانی 31 ساله به دنبال نزاعی خونین، گروه تخصصی ویژه جنایی را به بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد کشاند. تحقیقات در مرکز درمانی وخیابان بهمن 26 (محل وقوع نزاع) نشان داد که حدود 10 روز قبل، نزاعی بین جوانی به نام علی (مقتول) و جوان 31 ساله ای به نام محمدرضا رخ داده که در این حادثه ضربه ای با چاقو بر کتف جوان 31 ساله وارد آمده بود.

دامنه این ماجرا به درگیری های دیگر کشید تا این که صبح جمعه گذشته، نزاع خونین با استفاده از سلاح های سرد در بهمن 26 دوباره شروع شد . این درگیری وحشتناک که شیشه های شکسته نوشابه نیز به طرز هولناکی در آن خودنمایی می کرد، به زد و خورد با چاقو کشید که در نهایت «علی-ف» از ناحیه پهلوی چپ هدف اصابت ضربه چاقو قرار گرفت و حیدر برادر محمدرضا نیز در حالی به طرز دلخراشی مجروح شد که ضربه ای با چاقو بر پیکر محمدرضا فرود آمد.

بنابراین گزارش، با انتقال مجروحان این حادثه به بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد، تلاش کادر درمانی برای نجات آن ها از مرگ آغاز شد و «علی-ف» براثر شدت خون ریزی و عوارض ناشی ازاصابت ضربه چاقو به کما رفت اما ساعاتی بعد به هوش آمد و تلاش ها برای نجات جان او ادامه یافت . با این حال این جوان صبح یک شنبه گذشته دوباره به کما رفت و شب نیز جان خود را از دست داد.

بررسی های بیشتر مقام قضایی درباره چگونگی وقوع جنایت و انگیزه نزاع مرگبار در حالی تا ظهر روز گذشته طول کشید که مادر و برادر مقتول مدعی شدند «علی-ف» قبل از مرگ قاتل خودش را در بیمارستان لو داده و محمدرضا را به عنوان ضارب معرفی کرده است! به همین دلیل قاضی ویژه قتل عمد دستور دستگیری ضارب و دیگر عوامل شرکت کننده در نزاع منجر به قتل را صادر کرد . سپس گروهی از کارآگاهان با نظارت سرهنگ بهرامزاده (رئیس اداره جنایی آگاهی) رصدهای اطلاعاتی خود را با محاصره مخفیگاه های متهمان آغاز کردند تا این که چند ساعت بعد محمدرضا (متهم به قتل) در حالی دستگیر شد که برادر وی نیز به دلیل اصابت ضربه چاقو، هنوز حال مناسبی ندارد!

تحقیقات بیشتر در این باره زیر نظر سرهنگ نجفی (رئیس دایره قتل عمد آگاهی) برای کشف زوایای پنهان این جنایت همچنان ادامه دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:44 - 1399/09/19
چه بزن و بکشی من که متوجه نشدم چی به چیه ؟!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج