شغل مناسب متولدین هر ماه‌، کدام است؟
۱۰۶۹۶۰۴
۲۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵
۱۷ 
در این مطلب، قصد داریم به معرفی شغل‌های مناسب برای شما، باتوجه به ماه تولدتان بپردازیم پس در ادامه با ما همراه شوید.

وب‌سایت روزیاتو: در این مطلب، قصد داریم به معرفی شغل‌های مناسب برای شما، باتوجه به ماه تولدتان بپردازیم پس در ادامه با ما همراه شوید.

اگر شما به دنبال شغل مورد علاقه خود هستید، به جای شرکت در آزمون‌ها و مصاحبه‌های استخدامی، سعی کنید اول به سراغ نشان زودیاک خودتان بروید. شما می‌توانید از نشان زودیاک خود به منظور پیدا کردن شغلی که بیشترین سازگاری و تناسب را با شخصیت شما دارد، استفاده کنید.

هر نشان ویژگی‌های خاص خود را دارد که متولدین ماه مربوط به آن‌ها را به سمت مسیر‌های شغلی متناسب با خودش هدایت می‌کند. امروز در این مطلب، پیشنهادات شغلی مربوط به نشان‌های زودیاک مختلف ارائه داده شده است. پیشنهاد می‌کنیم حتماً آن‌ها را مطالعه کنید.

Aries (برج حمل، قوچ، فروردین)

شغل مناسب شما با توجه به ماه تولدتان

افرادی که نشان آن‌ها برج حمل است علاقه سیری‌ناپذیری برای رقابت کردن دارند. هر چیزی که به شکل مسابقه باشد برای آن‌ها جذاب است و همیشه می‌خواهند اول باشند. به همین دلیل، می‌توانند یک ورزشکار، تمرین‌دهنده شخصی یا مربی بسسیار خوب باشند. همچنین با توجه به اینکه گرایشات روحی آن‌ها به شکلی است که تمایل به کار‌هایی دارند که نیاز به انجام یک واکنش سریع دارد، شغل‌های خدماتی مانند جراح یا آتش‌نشان هم برای آن‌ها مناسب است.


Taurus (برج ثور، گاو، اردیبهشت)

شغل مناسب شما با توجه به ماه تولدتان

به عنوان کسی که عاشق چیز‌های لذت‌بخش است، در کار‌هایی که به آن‌ها احساس لوکس بودن بدهد یا شغل‌های مرتبط با غذا یا هردوی این‌ها خوب هستند. مثلاً شغل‌هایی مثل مراقبت از پوست، یا کار‌های در زمینه گل یا عطر، می‌تواند برای بخش خلاقانه و لوکس‌گرای آن‌ها مناسب باشد. آشپز یا گارسن رستوران‌های لوکس هم بخشی از روحیه آن‌ها که علاقه‌مند به غذا است را پوشش خواهد داد؛ و در نهایت کار کردن در شغل‌هایی مانند مسئول خرید می‌تواند برای آن‌ها جذاب باشد. چرا؟ ساده است؛ چون می‌تواند پول زیادی را خرج کند، بدون اینکه مال خودش باشد.


Gemini (برج دوقلوها، دو پیکر، خرداد)

شغل مناسب شما با توجه به ماه تولدتان

اصلاً علاقه‌ای به پشت میز نشستن ندارند. افرادی با این نشان نیاز به شغل‌هایی دارند که مدام درگیری ذهنی و جنب و جوش‌های اجتماعی داشته باشند. شغل‌هایی مثل روزنامه‌نگار یا کارآگاه نیاز نیست دائماً به سفر‌های مختلف بروند یا اینکه حداقل همیشه در محیط دفتر کار حاضر نیستند، برای آن‌ها مناسب است. سیاره حاکم آن‌ها مرکوری (Mercury) که سیاره ارتباطات است، این نشان را برای مردم جذاب کرده است. افراد با این نشان به صحبت کردنِ زیاد علاقه دارند، به همین دلیل است که شغل‌هایی مثل مترجم همزمان افراد، معلم یا مجری یک برنامه Talk show برای آن‌ها مناسب است.


Cancer (برج سرطان، خرچنگ، تیر)

شغل مناسب شما با توجه به ماه تولدتان

این نشانِ بسیار نرم و مهربان، به صورت طبیعی بسیار سازگار هستند. به همین دلیل شغل‌هایی که برای آن‌ها مناسب باشد، بسیار زیاد هستند. به صورت کلی، افراد با نشان سرطان بسیار عاطفی هستند بنابراین شغل‌هایی که مربوط به گذشته باشد برای آن‌ها جالب است مثل معلم تاریخ یا عتیقه‌شناس. با توجه به داشتن خاصیت آب در این نشان، شغل‌های مربوط به آب مثل زیست‌شناس دریایی یا مربی دلفین برای آن‌ها مناسب است. در نهایت باید گفت که تخصص آن‌ها آوردن آرامش و آسایش به هر جای ممکن است. پس می‌توان نتیجه گرفت طراح داخلی بودن هم برای آن‌ها ایده‌آل است.


Leo (شیر، مرداد)

شغل مناسب شما با توجه به ماه تولدتان

آن‌ها ستاره‌ی زودیاک هستند. چیزی که این نشان را ستاره می‌کند این است که آن‌ها بسیار جذاب هستند. به همین دلیل است که آن‌ها افراد خیلی مناسبی برای ارائه کردن یک شیء یا فرد، سخنرانی‌های انگیزشی و سخنگو بودن هستند.


Virgo (سنبله، خوشه، شهریور)

شغل مناسب شما با توجه به ماه تولدتان

خاص، منظم و جزئی‌نگر بودن، به خوشه‌ها برتری داده است. هر شغلی که در آن بتوانند به صورت منظم از توانایی‌های خودش استفاده کنند مثل یک خانه‌دار حرفه‌ای، متخصص علم آمار یا یک تحلیل‌گر، برای این نشان مناسب است. برای آن‌ها بدن، بسیار مقدس است؛ بنابراین خوشه‌ها متخصصان تغذیه و ماساژ یا مربیان و ورزشکاران بدنسازی و تناسب اندام خیلی خوبی هستند.


Libra (ترازو، مهر)

شغل مناسب شما با توجه به ماه تولدتان

با توجه به دیپلماسی و روحیه همکاری که ترازو‌ها دارند، شغل‌هایی که روی ایجاد هماهنگی در زندگی دیگران تمرکز می‌کنند، برای آن‌ها مناسب است. سیاره حاکم بر این نشان، ونوس (سیاره عشق) است. افراد این نشان همیشه به ارتباطات توجه داشته و به آن اهمیت می‌دهند، پس وکیل یا مشاور هم برایشان مناسب است. به خاطر عشق به زیبایی‌شناختی که دارند، شغل‌هایی مثل هنرمند یا فروشنده محصولات هنری، استایلیست و دکوراتور داخلی هم برایشان ایده‌ال است.


Scorpio (عقرب، آبان)

شغل مناسب شما با توجه به ماه تولدتان

عقرب آتشی و بی‌پروا وقتی بتواند مهارت‌های خود را اثبات کرده و برای انجام خیلی خوب کارهایشان مورد ستایش قرار بگیرد، بهترین عملکرد خود را نشان خواهد داد. بعضی دیگر از شغل‌های مناسب افراد این نشان شیمی‌دان یا محقق هستند، چون نیاز به کار شدید و زیاد دارند. به دلیل اینکه سیاره حاکم بر این نشان پلوتون (سیاره عالم اموات) است، هر شغلی که به آن‌ها اجازه بررسی عمیق در روان انسان‌ها را بدهد، برایش جالب است، مثل روانشناس یا کسی که هیپنوتیزم می‌کند.


Sagittarius (برج قوس، آذر)

شغل مناسب شما با توجه به ماه تولدتان

متولدین این ماه عاشق مسافرت و دوستیابی هستند و بسیار خوش صحبت هستند. به خاطر همین خصوصیات و ویژگی‌ها می‌توانند در کار‌هایی مثل فروشندگی موفق شوند. آن‌ها همچنین برنامه ریزان و بازاریابان موفقی خواهند بود. در هر کاری که با مشتری و ارباب رجوع سروکار داشته باشد، آن‌ها موفق خواهند بود.


Capricorn (برج جدی، دی)

شغل مناسب شما با توجه به ماه تولدتان

با توجه به اینکه افراد این نشان به اندازه عقرب وحشی و بی‌پروا نیستند، آن‌ها از توانایی عزم و اراده خود در ثابت قدم بودن در مشاغل و به اتمام رساندن آن‌ها استفاده می‌کنند. به دلیل اینکه این نشان صبورترین نشان زودیاک است، پس می‌تواند به عنوان یک معلم یا مدیر موفق باشد. بر اساس قسمت مادی‌ترشان، آن‌ها علاقه‌مند به کار در حوزه املاک و دارایی هستند. شغل‌هایی مثل مشاور املاک، معمار و همچنین کار در زمینه نوسازی منازل برای آن‌ها ایده‌آل است.


Aquarius (دلو، بهمن)

شغل مناسب شما با توجه به ماه تولدتان

آکواریوسِ دیوانه و خاص نیاز به شغلی دارد که به او آزادی، خلاقیت و فردگرایی بدهد. آن‌ها به عنوان یک هنرمند (از هر نوع هنری که باشد) کار خود را خیلی خوب انجام می‌دهند. بیشتر از اینکه فکر کنید، افراد این نشان در نظراتشان راسخ و تا حدی یک‌دنده بوده و البته عاشق برقراری عدالت اجتماعی هستند. شغل‌هایی مثل قاضی، فعال اجتماعی، مهندس محیط زیست، آن‌ها را ارضا خواهد کرد.


Pisces (ماهی، اسفند)

شغل مناسب شما با توجه به ماه تولدتان

به‌عنوان نشان مهربان در قبیله زودیاک، این نشان (که مرتبط با عنصر آب است) در یک محیط باز و غیر سازمان‌یافته بهتر رشد خواهد کرد، زیرا در آن شغل می‌تواند احساس خلاق بودن وکمک به دیگران کند. آن‌ها کار خود را به عنوان یک کشیش یا روانشناس به بهترین نحو ممکن انجام می‌دهند. آن‌ها اگر به قسمت خلاق خود توجه و تکیه کنند می‌توانند یک معلم موسیقی یا انیماتور خوب باشند.

تا چه اندازه خصوصیات روحی شما درست از آب درآمد؟

انتشار یافته: 15
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:38 - 1399/09/25
عجیبه مال من خیلی به روحیات وعلایقم نزدیک بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۵
مال توچیه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۵
واقعا درسته.واسه من خیلی درست بود.اسفند
Iran, Islamic Republic of
12:01 - 1399/09/25
اصلا با علایق من جور نبود... (:
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۵
کلا مزخرفه .مال منم اصلا جور نبود ):
دختر ترک
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
دقیقا واسه منم من بهمنم درسته درباره هنر درست میگفت ولی اصلا علایق من نبود
Iran, Islamic Republic of
12:46 - 1399/09/25
اردیبهشت
تاحد زیادی نزدیک بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۵
بله موافقم
Iran, Islamic Republic of
13:31 - 1399/09/25
آذر هم نزدیک بود...اما سرمایه ندارم فروشنده بشم...همچنان خریدار میمانم.
Iran, Islamic Republic of
13:47 - 1399/09/25
به هیچ وجه نزدیک نبود
Iran, Islamic Republic of
14:39 - 1399/09/25
واقها چرا خیلی از تیر ماهی هایی که من دیدم به باستان شناسی، تاریخ، زمین شناسی و عتیقه جات علاقه دارن؟
تو دانشگاه از شهرها و استانهای مختلف با فرهنگ های مختلف این مورد زیاد دیدم.
United Arab Emirates
10:56 - 1399/09/27
اصلا من نمیخوام قاضی بشم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج