کتابی که از خاطرات اوباما پیشی گرفت
۱۰۷۲۶۵۴
۰۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۱
۱۱ 
رتبه نخست پرفروش‌ترین کتاب کریسمس بریتانیا برای نخستین‌بار به یک نویسنده کتاب‌اولی رسید.
خبرگزاری ایسنا: رتبه نخست پرفروش‌ترین کتاب کریسمس بریتانیا برای نخستین‌بار به یک نویسنده کتاب‌اولی رسید.
 
کتابی که از خاطرات اوباما پیشی گرفت
 
به نقل از گاردین، کتاب «انجمن قتل پنجشنبه‌» نوشته «ریچارد عثمان» نویسنده انگلیسی نخستین رمان یک نویسنده کتاب‌اولی است که در رتبه نخست کتاب‌های پرفروش کریسمس قرار گرفت و در طول هفت روز ۱۳۴,۵۱۴  نسخه از آن به فروش رفت.
 
این کتاب که داستان‌های رمزآلود گروهی از کارآگاه‌های پا به سن گذاشته را روایت می‌کند با سبقت گرفتن از «سرزمین موعود» کتاب خاطرات باراک اوباما در صدر فهرست قرار گرفت.
 
رمان «انجمن قتل پنجشنبه‌ها» از زمان انتشارش در ماه سپتامبر با استقبال زیاد مواجه شد و طی هفته اخیر تعداد نسخه‌های به فروش رسیده این رمان به دوبرابر نسخه‌های فروخته‌شده کتاب خاطرات «باراک اوباما» رسید.
 
در هفته منتهی به ۱۹ دسامبر ۶۶,۵۳۱  نسخه از کتاب «سرزمین موعود» فروخته شد که از شمار نسخه‌های فروخته‌شده کتاب خاطرات همسرش «میشل اوباما» در دو سال پیش کمتر است. دو سال پیش کتاب خاطرات «میشل اوباما» با عنوان «شدن» در صدر فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های کریسمس در بریتانیا قرار گرفته بود.
 
رمان «انجمن قتل پنجشنبه‌ها» همچنین از «رمزی به نام موزها» نوشته «دیوید ویلیامز» نیز پیشی گرفت. «ویلیامز» پیش‌تر سه بار پرفروش‌ترین نویسنده کریسمس بوده است.
 
کتاب «شاگی بین» نوشته «داگلاس استوارت» که به عنوان برنده بوکر امسال انتخاب شده بود در کنار «ایکاباگ» نوشته «جی کی رولینگ» از دیگر آثار فهرست ۱۰ اثر پرفروش کریسمس بودند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج