برومند، پسیانی و معتمدآریا داوران یک رویداد
۱۰۷۴۰۵۷
۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲
۱۹ 
پس از تائید شورای سیاست گذاری جشنواره «هنر زنده است» ، هیأت داوران آثار بخش تئاتر این جشنواره اعلام شد.
خبرگزاری ایسنا: پس از تائید شورای سیاست گذاری جشنواره «هنر زنده است» ، هیأت داوران آثار بخش تئاتر این جشنواره اعلام شد.
 
دشتی، برومند، پسیانی و معتمدآریا داوران یک رویداد
 
به نقل از روابط عمومی جشنواره «هنر زنده است» ، شورای سیاستگذاری جشنواره هنر زنده است با درنظر گرفتن تنوع عناوین این بخش از جشنواره و پس از اخذ موافقت هنرمندانی که همواره توجهی جدی نسبت به هنرمندان نسل جوان داشته اند،اسامی داوران این بخش را اعلام کرد: مرضیه برومند کارگردان سینما، تلویزیون و تئاتر، فاطمه معتمد آریا بازیگرسینما وتئاتر، آتیلا پسیانی کارگردان و بازیگر و علی اصغر دشتی نویسنده و کارگردان تئاتر، داورانی هستند که بخش تئاتر جشنواره «هنر زنده است » را مورد ارزیابی قرار می دهند.
 
بهروز غریب پور رئیس شورای سیاستگزاری جشنواره با حفظ سمت ، دبیری بخش تئاتر را بعهده دارد و علی نصیریان بعنوان رئیس هیئت داوران آراء داوران را مورد تائید نهائی قرار خواهند داد.
 
شرط محدویت زمانی آثار که تا سقف 60 دقیقه اعلام شده بود ، پس از تماسهای متعدد و مکرر کارگردان های مایل به شرکت در جشنواره با تائید شورای سیاستگذاری و بخاطر حضور هرچه بیشتر هنرمندان تئاتر و تئاتر عروسکی حذف گردید.
 
طبعا شرایط اعلام شده ی دیگر که در فراخوان جشنوارهی آنلاین «هنر زنده است » منعکس شده است به قوت خود باقیست.
 
نخستین دوره جشنواره آنلاین «هنر زنده است» را مؤسسه فرهنگی هنری «برداشت آخر» و مجموعه فرهنگی هنری «مربع11» برگزار می‌کنند. این جشنواره  به صورت رقابتی و غیر رقابتی در شبکه‌های اینترنتی با حمایت مادی بخش خصوصی و حمایت معنوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از 10 لغایت 20 اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج