ساعی: تکواندو قهرمان بزرگی را از دست داد
۱۰۷۸۷۸۳
۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱
۱۳ 
پرافتخارترین المپین ایران گفت: شنیدن خبر درگذشت یکی از قهرمانان با اخلاق تکواندو ایران شوک بزرگی به این ورزش بود.

خبرگزاری مهر: پرافتخارترین المپین ایران گفت: شنیدن خبر درگذشت یکی از قهرمانان با اخلاق تکواندو ایران شوک بزرگی به این ورزش بود.

هادی ساعی با بیان مطلب فوق گفت: سال‌ها با مرحوم بابادی در تیم‌های باشگاهی و اردوهای ملی در کنار هم بودیم و روز شنبه وقتی تلفن همراه را بازکردم و این خبر را خواندم، واقعاً شوک شدم، خیلی سخت بودن باور کردن چنین رفتنی!

وی افزود: روز جمعه در جریان رقابتهای لیگ برتر و در خانه تکواندو ساعاتی با مرحوم بابادی از خاطرات گذشته صحبت کردیم، روزگاری در مس کرمان با هم بودیم و دوران خوبی داشتیم، با اون لهجه شیرین اصفهانی کلی با هم گفتیم و خندیدم، ولی حیف که نمی‌دانستیم این آخرین دیدار ما خواهد بود.

پرافتخارترین تکواندوکار ایران ادامه داد: مربی با اخلاق و زحمت کشی که در دوران قهرمانی تلاش زیادی در سطح اول تکواندو ایران داشت، مدال‌های ارزشمندی کسب کرد، با این وجود معتقدم علی رغم شایستگی، هیچگاه به حق خود نرسید، واقعاً تکواندو مرد بزرگی را از دست داد که می‌توانست قهرمانان بزرگی را تحویل تیم ملی دهد.

ساعی در پایان این ضایعه بزرگ را به خانواده مرحوم بابادی، جامعه ورزش، تکواندوکاران اصفهان و هم تیمی‌های او در مس کرمان تسلیت گفت.

طلای مسابقات ارتش‌های جهان کره جنوبی ۲۰۰۶

برنز مسابقات ارتش‌های جهان ۲۰۰۸

برنز اپن کره ۲۰۰۹

طلای جام فجر ۱۳۸۵

نقره جام فجر ۱۳۸۴

برنز جام فجر ۱۳۸۳

طلای مسابقات اپن هلند، طلای مسابقات صربستان، طلای اپن روسیه، طالی اپن رومانی، طلای مسابقات ازاد هنگ گنگ، نقره اپن بلژیک

۱۱ دوره طلای قهرمانی کشور
١٣ سال حضور مستمر در تیم‌های لیگ برتر و عنوان برترین بازیکن لیگ در سالهای متمادی

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج