اکبری: چون بیکارم دوباره به کشتی برگشتم!
۱۰۸۰۰۴۸
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۱
۸ 
نایب قهرمان کشتی آزاد جهان در مورد تصمیمش برای بازگشت دوباره به دنیای قهرمانی گفت: شغل ندارم و بیکارم و به همین دلیل دوباره به کشتی برگشتم.

خبرگزاری تسنیم: نایب قهرمان کشتی آزاد جهان در مورد تصمیمش برای بازگشت دوباره به دنیای قهرمانی گفت: شغل ندارم و بیکارم و به همین دلیل دوباره به کشتی برگشتم.

عزت‌الله اکبری در مورد موضوع اشتغالش که در این سال‌ها بارها و بارها از مسئولان خواستار پیگیری و حل آن شده، اظهار داشت: هیچ کاری انجام نشده و هیچ کاری ندارم. پیگیر بودم که در اداره کل ورزش استان استخدام شوم، چندین بار درخواست دادم، اما هر بار من را یک جا فرستادند و کاری انجام نشد. گفتند پیش فلانی برو و بعد از آنجا مرا به جای دیگر پاس دادند.

این کشتی‌گیر مازندرانی در پاسخ به این سوال که بعد از انتخاب حسن رنگرز قهرمان سابق کشتی جهان به عنوان مدیرکل ورزش مازندران این موضوع را پیگیری کرده است، گفت: بله، درخواست دادم، رنگرز هم امضا کرد اما ظاهراً شخصی در وزارت ورزش امضای نهایی را نمی‌زند.

اکبری تاکید کرد: پنج سال است که پیگیر بحث کارم هستم. هیچ جا مشغول نیستم، اما اتفاقی نیفتاده است. می‌گویند چون حسابداری خوانده‌ام نمی‌توانم در اداره کل استخدام شوم و این در حالی است که فوق دیپلم حسابداری و لیسانس مدیریت بازرگانی دارم. به رنگرز گفتم یعنی همه افرادی که در اداره کل هستند، دکترا و فوق لیسانس تربیت بدنی هستند؟ یعنی مدال جهانی هیچ ارزشی ندارد؟ من اگر دکتر بودم که دیگر کشتی‌گیر نمی‌شدم.

ملی پوش سابق کشتی آزاد که در جام تختی سال گذشته از دنیای قهرمانی خداحافظی کرده بود، با اشاره به اینکه یک هفته است تمرینات منظمش را آغاز کرده، گفت: می‌خواهم دوباره کشتی بگیرم. کار که ندارم، لااقل کشتی بگیرم. قبلا به خاطر آسیب دیدگی نخاع، تصمیم گرفتم کشتی را کنار بگذارم اما با این مشکل هم کنار آمده‌ام. اگر به آمادگی برسم به المپیک هم فکر می‌کنم، اگر هم تا آن وقت به آمادگی مطلوب نرسم برای شرکت در جهانی نروژ تلاش خواهم کرد.

وی در مورد اینکه در چه وزنی قصد دارد کشتی بگیرد، تاکید کرد: دیگر نمی‌خواهم وزن کم کنم. فعلا در مورد وزنم تصمیم نگرفته‌ام. فکر می‌کنم باید در 92 کیلوگرم کشتی بگیرم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج