بازگشت دوباره قاسمی و رحیمی به کشتی
۱۰۸۰۴۵۵
۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰
۱۵ 
کمیل قاسمی و حسن رحیمی کشتی گیران نامدار کشورمان برای حضور در بازی‌های المپیک ۲۰۲۱ توکیو ابراز علاقه کردند.

خبرگزاری تسنیم: کمیل قاسمی و حسن رحیمی کشتی گیران نامدار کشورمان برای حضور در بازی‌های المپیک ۲۰۲۱ توکیو ابراز علاقه کردند.

کمیل قاسمی قهرمان و نایب قهرمان المپیک و دارنده مدال نقره رقابت‌های جهانی کشتی آزاد این روزها تمرینات خود را از سر گرفته و گویا هوای حضور در بازی های المپیک 2021 را در سَر دارد.

قاسمی که با کاهش وزن و تمرینات کشتی به لحاظ بدنی در فرم ایده‌آلی قرار گرفته، درباره برنامه‌های آینده خود گفت: کشتی در خون من است و همیشه کشتی گرفتن را دوست دارم.

وی درباره این سؤال که آیا برای حضور در المپیک آماده می‌شود، تصریح کرد: باید ببینیم در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد و چقدر شرایط مهیا است. اگر نیاز باشد ممکن است هر اتفاقی بیفتد.

حسن رحیمی قهرمان و نایب قهرمان کشتی آزاد جهان و عنوان‌دار المپیک درباره وضعیت کمیل قاسمی هم تیمی سابقش اظهار داشت: چند روز پیش با کمیل تمرین کردیم و وقتی انرژی و انگیزه‌ای که داشت را، دیدم، گفتم او همچنان شانس کسب مدال در میادین بزرگ است، برای همین پیشنهاد دادم بار دیگر خود برای حضور در رقابت‌های پیش رو از جمله المپیک 2021 توکیو آماده کند و او نیز به نظرم بَدش نیامد اما باید ببینیم در آینده این ابراز علاقه تا چه اندازه اجرایی خواهد شد.

دارنده مدال برنز جهان درباره این سوال که آیا خودش نیز دوست دارد برای بازی‌های المپیک کشتی بگیرد، گفت: وقتی انگیزه و انرژی کمیل را دیدم من هم بسیار روحیه گرفتم و برای کشتی گرفتن و مسابقه دادن با انگیزه شدم اما باید دید در آینده چه اتفاقی رخ می دهد و شرایط چگونه است، ان‌شااءلله شاهد خبرهای خوبی باشیم.

بازگشت دوباره قاسمی و رحیمی به کشتی

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج