احتمال رویارویی یزدانی و تیلور در رُم
۱۰۸۱۱۷۱
۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۴
۱۶ 
احتمال دارد مدعیان وزن ٨۶ کیلوگرم کشتی آزاد المپیک توکیو در تورنمنت ر‌ُم با یکدیگر روبرو شوند.

خبرگزاری میزان: احتمال دارد مدعیان وزن ٨۶ کیلوگرم کشتی آزاد المپیک توکیو در تورنمنت ر‌ُم با یکدیگر روبرو شوند.

احتمال رویارویی یزدانی و تیلور در رُم

بر اساس برنامه اعلام شده از سوی اتحادیه جهانی کشتی مسابقات جام متئو پلیکونه ایتالیا قرار است طی روزهای چهاردهم تا هفدهم اسفندماه به میزبانی شهر رُم برگزار شود که گفته می‌شود دیوید تیلور آزادکار مطرح آمریکایی و حریف اصلی حسن یزدانی نیز در این مسابقات شرکت خواهد کرد.

پیش از این از سوی علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی و کادرفنی تیم ملی کشتی آزاد عنوان شده بود که بهتر است با توجه به دو شکست‌ اخیر یزدانی مقابل تیلور، نماینده کشورمان پیش از حضور در المپیک در یک رویداد رسمی با این کشتی‌گیر رو در رو شود.

در حالی که پیش از این فدراسیون کشتی آمریکا از حضور تیلور در تورنمنت هنری دوگلان فرانسه خبر داده بود، اما وی در این مسابقات روی تشک نرفت، اما احتمال اینکه این کشتی‌گیر در ایتالیا به میدان برود زیاد است. با این حساب باید دید اگر دیوید تیلور، رقیب آمریکایی حسن یزدانی در جام پلیکونه ایتالیا شرکت کند، ملی‌پوش وزن ٨۶ کیلوگرم کشورمان نیز در این رقابت‌ها روی تشک خواهد رفت یا نه.

تیم ملی کشتی آزاد سال گذشته در پیکار‌های جهانی ۲۰۱۹ قزاقستان توسط رضا اطری، حسن یزدانی و یدالله محبی موفق به کسب سهمیه المپیک در اوزان‌ ۵۷، ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم شده بود و نمایندگان کشورمان باید فروردین ماه در اوزان ۶۵، ۷۴ و ۹۷ کیلوگرم در پیکار‌های گزینشی المپیک حضور یابند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج