تیم‌های برتر لیگ کاراته سرانجام جام‌دار شدند
۱۰۸۴۲۸۷
۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۵
۸ 
مراسم اهدای کاپ تیم‌های برتر سوپر لیگ سبک‌های آزاد و کنترلی و لیگ برتر کاراته بانوان کشور در سال ۹۸ امروز با حضور رئیس فدراسیون کاراته برگزار شد.

خبرگزاری تسنیم: مراسم اهدای کاپ تیم‌های برتر سوپر لیگ سبک‌های آزاد و کنترلی و لیگ برتر کاراته بانوان کشور در سال ۹۸ امروز با حضور رئیس فدراسیون کاراته برگزار شد.

تیم‌های برتر لیگ کاراته سرانجام جام‌دار شدند

به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، مراسم اختتامیه و اهدای کاپ تیم‌های اول تا سوم مسابقات سوپر لیگ سبک‌های آزاد و کنترلی و لیگ برتر کاراته بانوان کشور امروز (دوشنبه) با حضور سیدحسن طباطبابی رئیس فدراسیون کاراته، وحید مومنی سرپرست دبیری، اشرف امینی نایب رئیس بانوان فدراسیون، سرپرستان، مربیان و کاپیتان تیم‌ها و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مجموعه ورزشی کبگانیان برگزار شد.

مسابقات لیگ‌های کاراته به دلیل شیوع ویروس کرونا به پایان رسید و تیم‌های برتر آن پس از برگزاری جلسه‌ای با مربیان تیم‌ها مشخص شد.

همچنین قرار بود اختتامیه این مسابقات در تاریخ 9 مهر ماه برگزار شود که به دلیل شیوع موج دوم ویروس کرونا به تعویق افتاد.

با توجه به لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و جلوگیری از تجمع در محل اهدای مدال‌های تیم‌ها، امروز از هر باشگاه دو نفر به‌عنوان نماینده (سرپرست یا سرمربی و یک نفر ورزشکار عضو تیم) در مراسمی که در مجموعه ورزشی کبکانیان برگزار شد، حضور داشتند.

باشگاه‌های برتر در بخش بانوان لیگ‌های کاراته سال 1398 به شرح زیر است:

سوپر لیگ بانوان کنترلی:

اول: دانشگاه آزاد اسلامی
دوم: شهرداری سمنان
سوم مشترک: پیام ارتباطات و آرتانا

سوپر لیگ بانوان سبک های آزاد:

اول: پارس آمود
دوم: بانک حکمت ایرانیان
سوم مشترک: شهید مکی‌نژاد، ذوالفقار کرمان و آسیا ماسه‌ساز

لیگ برتر بانوان کنترلی:

اول: مقاومت
دوم: هیئت کاراته اصفهان
سوم مشترک: هیئت کاراته فارس و کردستان

در حالی مراسم اهدای جام رقابت‌های لیگ‌های برتر بانوان در فصل جاری امروز برگزار شد که سوم تیرماه سال جاری و پس از ناتمام ماندن مسابقات لیگ به دلیل شیوع ویروس کرونا تکلیف تیم‌های برتر این مسابقات مشخص شده بود و حالا پس از هفت ماه بالاخره مراسمی برای اهدای جام به تیم‌های برتر برگزار شد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج