قاتل فراری در ملایر دستگیر شد
۱۰۸۸۳۰۱
۱۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۰
۱۰ 
فرمانده انتظامی ملایر گفت: به دنبال درگیری بین چند نفر در یکی از خیابان‌های ملایر و کشته شدن یکی از این افراد در این نزاع، قاتل فراری با تلاش پلیس آگاهی در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شد.

پایگاه خبری پلیس: فرمانده انتظامی ملایر گفت: به دنبال درگیری بین چند نفر در یکی از خیابان‌های ملایر و کشته شدن یکی از این افراد در این نزاع، قاتل فراری با تلاش پلیس آگاهی در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شد.

سرهنگ محمدباقر سلگی روز شنبه در این باره اظهار داشت: به‌دنبال اعلام نزاع و درگیری بین چند نفر در یکی از خیابان‌های شهر ملایر، ماموران پلیس آگاهی و کلانتری ۱۲ با هماهنگی با دستگاه قضایی در صحنه حاضر شدند.

وی افزود: در این درگیری، فردی که مجروح شده بود، بلافاصله توسط عوامل مرکز اورژانس به بیمارستان انتقال یافت اما پس از تلاش پزشکان برای مداوا، به علت شدت جراحت و آسیب‌های وارده در بیمارستان جان باخت.

سرهنگ سلگی بیان کرد: در همین رابطه ماموران پلیس آگاهی و کلانتری حاضر در محل وقوع با جستجو و تحقیقات تخصصی و گسترده، اثری از ضاربان پیدا نکردند لذا تلاش اطلاعاتی و دقت نظر برای شناسایی و دستگیری قاتل در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی ملایر ادامه داد: سرانجام کمتر از ۲۴ ساعت تحقیق و تفحص و کار اطلاعاتی و موفق ماموران پلیس آگاهی، مخفیگاه ضاربان در خارج از این استان شناسایی و در یک عملیات ضربتی هر سه متهم دستگیر شدند.

سرهنگ سلگی گفت: پس از انتقال ضاربان دستگیر شده به پلیس آگاهی و انجام تحقیقات فنی و تخصصی مشخص شد یکی از افراد دستگیر شده با مشارکت ۲ نفر دیگر اقدام به ضرب و جرح فرد مقتول کرده و از محل متواری شدند.

وی علت وقوع این قتل را وجود اختلافات قبلی بین افراد درگیر عنوان کرد و افزود: آگاهی و مراقبت والدین از وضعیت فرزندان و تلاش همسو و هدفمند خانواده و نهادهای اثرگذار برای احیای کارکردهای این نهاد، برای جلوگیری از وقوع این وقایع جبران‌ناپذیر بسیار اثرگذار است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج