یک مینی‌سریال و چند پیشنهاد برای آخر هفته
۱۰۹۵۸۷۸
۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۳
۱۱ 
این دوازدهمین بسته‌ی پیشنهاد‌های فرهنگی و هنری ما برای تعطیلات آخر هفته‌ی شماست.
برترین‌ها: در اینجا چند پیشنهاد فرهنگی برای شما داریم برگرفته از صفحه اینستاگرام «جعبه»، این دوازدهمین بسته‌ی پیشنهاد‌های فرهنگی و هنری ما برای تعطیلات آخر هفته‌ی شماست. بسته‌هایی پر از پیشنهاد فیلم، کتاب، پادکست و ...
 
یک پادکست/ رادیو نیست
 
چند پیشنهاد برای یک آخر هفته فرهنگی
 
«رادیو نیست» در این قسمت سراغ اولین هتل بین‌الملی ایران رفته؛ هتل اینترنشنال. داستان این هتل بعد از شروع جنگ به کلی تغییر می‌کند و این همان بخشی است که رادیو نیست روی آن دست گذاشته. روز‌هایی که هتل به خانه‌ای برای مردم جنگ‌زده تبدیل می‌شود. سرنوشت عجیب و تلخ ساکنان روز‌های جنگ  این هتل و قصه‌ی پایان این مکان را از دست ندهید.

یک کتاب/ بیروت ۷۵
 
چند پیشنهاد برای یک آخر هفته فرهنگی
 
اولین رمان «غاده السمان»، از آثار برجسته‌ی ادبیات عرب است. فرح، یاسمینه، طعان، ابومصطفی و ابوملا پنج مسافر اتومبیلی هستند که هر یک به امیدی از سرزمین مادری‌شان دمشق، راهی شهر پرآب و رنگ بیروت‌اند؛ آزادی، ثروتمند و سرشناس شدن و فرار از سنت‌های دست و پاگیر. اما بیروت، تقدیر دیگری را برایشان تدارک دیده است.

یک فیلم/ Little Fish
 
چند پیشنهاد برای یک آخر هفته فرهنگی
 
«ماهی کوچک» بی شباهت به وضعیت حال حاضر جهان نیست. داستان فیلم در بحبوحه‌ی یک اپیدمی جهانی شروع می‌شود: یک بیماری التهاب عصبی باعث می‌شود مردم موقعیتی مانند آلزایمر را تجربه کنند و در نتیجه خاطرات از ذهن‌شان پاک می‌شود. در این شرایط زوجی سعی می‌کنند با کنار هم ماندن علیه این بیماری مبارزه کنند؛ هرچند بعد از مدتی فهمیدن اینکه چه چیزی واقعی است و چه چیزی خاطره، سخت و سخت‌تر می‌شود.

یک مستند/ کودتای ۵۷
 
چند پیشنهاد برای یک آخر هفته فرهنگی
 
برنده‌ی سیمرغ بهترین فیلم مستند جشنواره‌ی فجر امسال را می‌توانید آنلاین تماشا کنید. مستندی جذاب از تقی امیرانی و والتر مرچ، درباره‌ی وقایع سیاسی منتهی به کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲. این فیلم محصول هفت سال کار، مصاحبه با بیش از ۴۰ شاهد و عامل کودتا، فیلمبرداری در ۹ کشور دنیا و کشف ساعت‌ها نوار صوتی، فیلم و مدرک نایاب است.

یک مینی سریال/ Small Axe
 
چند پیشنهاد برای یک آخر هفته فرهنگی
 
«تبر کوچک» مینی سریالی سینمایی پنج قسمتی است که استیو مک کوئین، کارگردان مشهور فیلم‌هایی، چون «۱۲ سال بردگی» آن را ساخته. تم اصلی این مینی سریال روایت زندگی مهاجران هند غربی در لندن در طی دهه‌های ۱۹۶۰ و ۱۹۷۰ است. داستان این پنج قسمت به صورت مستقیم به یکدیگر مرتبط نیستند و حتی بازیگران آن هم در هر قسمت می‌تواند متفاوت باشد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج