دستگیری قاتل فراری در عملیات پلیس اراک
۱۰۹۶۰۱۱
۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۴
۱۲ 
قاتل فراری که در خرداد ماه سال جاری، جوانی را به قتل رسانده بود،‌ در تحقیقات کارآگاهان پلیس استان شناسایی و دستگیر شد.

ایلنا: قاتل فراری که در خرداد ماه سال جاری، طی یک درگیری در یکی از محله های اراک، جوانی را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود،‌ در عملیات پلیس استان شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ کارآگاه "کامیار چهری" رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی گفت: در خرداد ماه سال جاری گزارشی از انتقال فردی به یکی از مراکز درمانی و مرگ این فرد به دلیل جراحات شدید ناشی از ضربات چاقو به پلیس اعلام شد و بلافاصله بررسی موضوع از سوی کارآگاهان پلیس استان آغاز شد.

وی افزود: در آغاز بازجویی های انجام شده، مشخص شد که مقتول با فرد دیگر در یکی از محله های شهرستان با یکدیگر درگیر شده اند که ضارب بعد از وارد آوردن چندین ضربه چاقو به فرد مقتول از محل متواری و به مکانی نامعلومی گریخته است.

این مقام انتظامی اضافه کرد: از همان دقایق اولیه تحقیقات تخصصی پلیس، هویت قاتل شناسایی شد و بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت و سرانجام محل اختفای قاتل در استان تهران شناسایی و با اعزام تیمی از کارآگاهان پلیس، متهم دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به پلیس آگاهی استان دلالت شد.

سرهنگ چهری در ادامه گفت: با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده متهم به این قتل اعتراف کرد و با تکمیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و با صدور قرار قانونی روانه زندان شد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج