دستگیری قاتلان فراری در شهرستان ملکشاهی
۱۰۹۶۹۹۴
۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۱
۷ 
فرمانده انتظامی استان ایلام گفت:با تلاش ماموران انتطامی شهرستان ملکشاهی و همکاری پلیس آگاهی،پلیس اطلاعات و پلیس فتا استان، قاتلان فراری که روز گذشته با اسلحه گرم مرتکب قتل شده و بلافاصله از محل متواری شده بودند دستگیر شدند.

ایسنا: فرمانده انتظامی استان ایلام گفت:با تلاش ماموران انتطامی شهرستان ملکشاهی و همکاری پلیس آگاهی،پلیس اطلاعات و پلیس فتا استان، قاتلان فراری که روز گذشته با اسلحه گرم مرتکب قتل شده و بلافاصله از محل متواری شده بودند دستگیر شدند.

سرهنگ "دلاور القاصی مهر " اظهار کرد: روز گذشته در جریان یک فقره اختلاف و نزاع در سطح شهرستان ملکشاهی ،اشخاصی با سلاح گرم،۲ نفر را به قتل میرسانند و یک نفر را نیز مجروح کرده و بلافاصله ازمحل متواری می شوند.

وی با بیان اینکه با توجه به حساسیت موضوع و در راستای مطالبه مردمی و خانواده مقتولان ،دستگیری قاتلان فراری به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت، تصریح کرد:با تشکیل تیم های مجرب کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان و استان ،قاتل و همدست وی در شهرستان ایلام شناسایی و با دستور قضائی دستگیر شدند.

"القاصی مهر "ادامه داد:تحقق این ماموریت نتیجه تلاش شبانه روزی پلیس و همکاری خوب مردم و معتمدین بود، و قاتل پس از روبرو شدن با ادله و مستندات پلیسی به بزه ارتکابی اعتراف و علت وانگیزه قتل را اختلافات قبلی عنوان کرد و در این خصوص اسلحه مربوطه و موتورسیکلت قاتلان نیز کشف شد.

فرمانده انتظامی استان ایلام در پایان با هشدار به ارازل و اوباش و کسانی که در صدد برهم زدن نظم جامعه هستند گفت:نیروی انتظامی بدون اغماض و برابر قانون با کسانی که بخواهند امنیت و آرامش مردم را سلب کنند قاطعانه برخورد خواهد کرد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج