اقدام به خودکشی قاتل تاجر قبل از محاکمه
۱۰۹۸۴۷۹
۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۷
۱۰ 
مردی که دوست تاجرش را در در منطقه کن به قتل رسانده است، به دلیل اقدام به خودکشی در جلسه دادگاه حاضر نشد.

روزنامه جام‌جم: مردی که دوست تاجرش را در در منطقه کن به قتل رسانده است، به دلیل اقدام به خودکشی در جلسه دادگاه حاضر نشد. به گزارش خبرنگار جام‌جم، تیر‌ماه امسال ماموران پلیس تهران در جریان ناپدید شدن مرد تاجری قرار گرفتند. بر اساس شکایت خانواده این تاجر‌، او قرار بود روز ناپدید شدنش برای دیدن باغ گیلاسی همراه یکی از دوستانش به باغی در منطقه کن برود. چند روز بعد جسد سوخته مرد تاجر در اسلامشهر پیدا شد. ماموران تحقیقات را برای شناسایی دوستش به نام روزبه آغاز کردند.

سرانجام متهم دستگیر شد و در تحقیقات مدعی شد به دلیل بدهی ۶۰۰میلیونی به دوستش و همچنین حسادت به وضع مالی‌اش‌، او را به بهانه نشان دادن باغی به منطقه کن برده و در آنجا به قتل رسانده و جسدش را همانجا رها کرده است. بعد هم خودروی او را به اسلامشهر برده و در آنجا آتش زده که در جریان این آتش‌افروزی دست خودش هم سوخته است. با تکمیل تحقیقات پرونده با صدور کیفرخواست به اتهام قتل عمدی به دادگاه کیفری ارسال شد اما متهم روز محاکمه در شعبه ۱۲ دادگاه کیفری یک استان تهران حاضر نشد.

در ابتدای این جلسه اولیای‌دم برای قاتل درخواست قصاص کردند و گفتند؛ به دلیل دروغگویی‌های متهم در جنایت هولناکش حاضر به بخشش قاتل نیستند. مقتول مرد خوب و خیری بود که متهم او را با حیله کشت. در ادامه وکیل متهم در جایگاه ایستاد و گفت: موکلم بعد از دستگیری و انتقال به زندان با مشکلات روحی رو‌به‌رو شد. او موقعیتش را در خانواده از دست داد.

دو بار در زندان دست به خودکشی زد و در این مدت وزن زیادی کم کرده و حالش خوب نیست. به او قول دادم با اولیای دم صحبت می‌کنم شاید رضایت گرفتم تا حالش بهتر شود اما قبل از دادگاه فهمیدم دوباره خودکشی کرده البته الان حالش خوب است. با توجه به وضعیت متهم‌، قضات دادگاه را تجدید کردند تا پس از بهبود نسبی متهم به اتهاماتش رسیدگی شود.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:51 - 1399/12/19
فیلمه، اعدامش کنید یک قاتل روازجامعه بدر کنید
Iran, Islamic Republic of
10:31 - 1399/12/19
از ترس مرگ خودکشی کرده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج